وبلاگ

آموزش وارد شدن به برنامه ها و سايت های فيلتر شده بدون فيلترشكن

فيلترشكن چيست‌ ؟

فيلترشكن های روز دنيا بعلاوه آموزش آنها

فيلترشكن يكی از نرم افزار های‌محبوب ايرانيان است ، برای‌ همه ی ما افراد پيش آمده است كه وارد برنامه و يا سايتی شده ايم و آن سايت برای ‌ما باز نميشود و دليل آن هم فيلتر شدن آن توسط شركت های ايرانی است و ما در اين مقاله از سايت برتر آموز قصد بر اين داريم كه وارد شدن به سايت ها و يا برنامه هایی‌ بدون فيلتر شكن را به شما آموزش دهيم .

قبل از آنكه سراغ آموزش برويم بد نيست كه وظايف فيلترشكن و يا اصلا اين نرم افزار ها چه ميكنند را برای‌ شما عنوان كنيم ، برخی‌از افراد ناآگاه فكر ميكنند كه اين نرم افزار ها كار پيچيده را انجام ميدهند ولی اصلا اين گونه نيست تنها كار اين نوع از نرم افزار ها اين است كه مكان شما را تغيير دهيد و اما برای‌چه ؟ به اين دليل كه شايد آن برنامه كشور شما را پشتيبانی نميكند و يا اينكه كشور شما اجازه ورود به آن برنامه ها را صادر نكرده است و فيلتر شكن ها با تغيير آی پی شما بر روی دستگاه اجازه ورود را ميدهد . ( البته استفاده زياد از اين نوع نرم افزار ها هم برای‌ موبايل و سيستم عامل شما بسيار مضر است )

 

معايب استفاده كردن از فيلتر شكن ها چيست ؟

تا به امروز تمام افراد مزيت فيلتر شكن ها را تعريف ميكنند و ما بايد به معايب آنها هم رجوع بكنيم و اما مهمترين آنها اختلال در سيستم عامل است و اما چگونه ؟ برای‌ مثال شما وارد مرورگر خود شده ايد و فيلترشكن شما روشن ات و به همين ديليل مرورگر شما دائما درحال تغيير آی پی است و همين مورد باعث بسته شدن صفحات وب ميشود و برای برخی‌از شبكه های اجتماعی‌ هم همينطور است . ( البته برخی از مواقع پيش آمده است كه افراد بعد از خاموش كردن فيلتر برای ورود دوباره به سايت با ارور مواجه ميشوند )

 

آموزش وارد شدن به برنامه های فيلتر شده و يا سايت ها بدون فيلتر شكن :

تا به اينجای مقاله برخی از جوانب ها برای ‌شما بررسی شده است و شما آشنایی‌ اوليه به آنها پيدا كرده ايد و پيشنهاد ما به شما اين است كه با دقت به شيوه هایی كه در ادامه خواهيم گفت نگاه كرده و آنها را يادداشت كنيد :

 • وارد شدن به سايت های فيلتر شده مخصوص ويندوز ( همانند يوتيوب و فيسبوك ) :
اوه! پیشنهاد شده این مطلبو بخونی »  آموزش ساخت لوگو | طراحی لوگو را از کجا شروع کنیم؟

 

 • اگر شما هم از آن دسته از افراد هستيد كه ميخواهيد وارد سايت يوتيوب شويد و از استفاده كردن از فيلتر شكن ها پرهيز ميكنيد كافی است كه مراحلی كه عرض ميكنيم را اجرا كنيد ؛ ابتدا وارد مرورگر خود ( برای مثال ما در تصوير پايين مرورگر كروم را استفاده كرده ايم ) شده و بر روی سه نقطه كليك كرده و وارد تنظيمات شويد . ( در تصوير پايين برای‌ شما به نمايش در آورده ايم )
 • در قدم دوم شما بايد افزونه ایی‌ را وارد مرورگر خود كنيد ولی چرا ؟ به اين دليل كه اين افزونه ها همانند پروكسی های قوی كار ميكنند و بهتر از همه فيلتر شكن ها هستند و با اين كار كار شما بسيار ساده خواهد شد و از خريد اشتراك فيلتر ها راحت خواهيد شد و برای افزودن بر روی گزينه Extensions كليك كنيد . ( همانند تصوير پايين )
 • بعد از كليك برروی گزينه Extensions وارد صفحه ایی شده ايد و با وارد كردن عبارت CyberGhost در قسمت جست و جو افزونه ایی به نمايش در می آيد .

 

 • بعد از اتمام مرحله قبل سپس كليد جست جو را فشار دهيد و صفحه ایی‌جديد برای شما باز خواهد شد و در آنجا افزونه مورد نظر پديدار خواهد شد .

 

 • در اين مرحله كافی است كه بر روی گزينه های مورد نظر كه در تصوير بالا كه با علامت نشان داده ايم كليك كنيد و آن را فعال كنيد .

 

 • و در مرحله آخر كافی است كه به صفحه اصلی مرور گر خود رفته و با وارد شدن به افزونه جديد آن را فعال كنيد و وارد سايت ها مورد نظر خود شويد به همين راحتی .

 

( تمام مراحلی كه در ابتدا عرض شده در ويديو مورد نظر در اين مقاله برای شما به نمايش در آمده است و سعی كنيد تمام آن را مو به مو انجام دهيد و از صرف نظر كردن مراحل قطعا خودداری‌كنيد )

 

اوه! پیشنهاد شده این مطلبو بخونی »  آموزش اینفوگرافیک | اینفوگرافیک چیست؟

2- وارد شدن به برنامه تلگرام فقط با برنامه های پروكسی ( مخصوص اندرويد ):

در ابتدا مقاله قبلی برای شما وارد شدن به سايت ها بدون فيلتر شكن در ويندوز را عنوان كرده بوديم و اما در اين مورد برای سيستم عامل اندريد است و ما تمام مراحل را مو به مو برای‌ شما عنوان خواهيم كرد :

 • ابتدا وارد بخش گوگل پلی خود شده و نرم افزار deeproxy را در قسمت جست و جو وارد كنيد و برنامه ورد نظر برای شما به نمايش در می آيد و شما بايد آن را نصب كنيد . ( همانند تصوير پايين اما ما برای ‌آموزش شما در ويندوز سرچ كرده ايم و شما اينكار را اصلا نكنيد و در موبايل خود در گوگل پلی سرچ بكنيد )

 • در قدم دوم بايد وارد برنامه شويد برنامه در واقع ساختار بسيار ساده ایی‌ دارد و شما با ورود به آن سه بخش به نمايش در می آيد و شما بايد بخش سمت راست را انتخاب كنيد و با انتخاب سپس بر روی گزينه ایی‌كه عكس موشك دارد كليك كرده و به صورت خودكار تلگرام باز خواهد شد و شما پروكسی را بايد اعمال كنيد و كار شما ديگر تمام شده است .

 

3 – مشكل داشتن مرورگر شما :

برخی از مواقع ها سايت مرورگر های شما دچار اختلال ميشوند به آن صورت كه برخی از سايت را باز ميكنند و برخی از سايت ها را با ارور به نمايش ر می آورد و ابنكه افراد اين موضوع را نمی دانند و با نصب فيلتر شكن ميخواهند ورود پيدا كنند به آن سايت ها اما اين مورد امكان پذير نيست و شما بايد از چند مرحله عبور كنيد كه برای شما عنوان خواهيم كرد :

 • در ابتدا وارد تنظيمات موبايل خود شده و بعد به نمايش در آمدن منوی تنظيمات وارد بخش برنامه ها شويد . ( همانند تصوير پايين كه برای‌ شما به نمايش در آورده ايم )

 • بعد از نمايش منو جديد برنامه مرورگر های خود وارد شده و بر روی آنها كليك كنيد و بعد از نمايش اطلاعات برنامه ديتا ( data ) را پاك كنيد ؛ با اين كار تمام مواردی‌ كه قبلا وارد كرده ايد پاك خواهد شد و شما بايد دوباره تنظيمات آن را وارد كنيد همانند حساب كاربری و رمز و … .
اوه! پیشنهاد شده این مطلبو بخونی »  آموزش روت كردن موبايل به صورت كاملا مقدماتی با كامپيوتر و لپ تاب

 

مزايا و معايب های استفاده كردن از فيلتر شكن چيست ؟

در مقدمه ی اين مقاله برای شما برخی از دلايلی را آورده ايم و اما نكات اصلی را قرار است كه در اين بخش نام ببريم ، معايب استفاده كردن از فيلتر شكن ها بسيار است مهمترين آنها اختلال ها در مرورگر شما است ولی چگونه ؟ شما با وارد كردن حساب كاربری خود تمام اطلاعات نظير كشور را وارد كرده ايد و با روشن كردن فيلترشكن های خود هميشه مكان شما تغيير خواهد كرد و اينكار باعث به شك در آمدن گوگل خواهد شد و اينكه حساب شما را بلاك خواهد كرد ، برخی از مواقع هم كه در مدت زمان طولانی از فيلتر شكن استفاده ميكنيد و بعد از خاموش كردن آن سيستم عامل شما هنوز درگير است و ممكن است كه خطاهایی‌ صورت بگيرد .

مزايا های استفاده از اين نوع نرم افزار ها را ميتوان بسيار گفت اما ما مهمترين آنها را نام ميبريم ؛ برای مثال شما در ويندوز وقتی از پروكسی های نرم افزار ها استفاده ميكنيد مرورگر شما عادت خواهد كرد و به صورت خودكار ديگر سايت های فيلتر شده را بدون مشكل باز خواهد كرد ؛  برخی از مواقع شما نرم افزار هایی‌ را در موبايل خود نصب خواهيد كرد و در آن زمان هم فيلتر شما روشن است و اگر برنامه ويروسی باشد فيلتر شكن اجازه ورود اين نوع ويروس ها را به سيستم نخواهد داد . ( البته يكی از نكات مهم كه بايد عنوان كرد استفاده اين نوع پروكسی ها در زمان پرداخت اينترنتی است وقتی شما مبلغی را پرداخت خواهيد كرد ممكن است كه سرويس درگاه آن را بلاك بكند )

 

سخن پايانی : اميدوار هستيم كه از اين مقاله آموزشی سايت برترآموز نهايت بهره را برده باشيد و اما بايد دوباره تاكيد نماييم كه مراحل را مرتب و به ترتيب انجام دهيد و سعی كنيد كار اضافه ایی‌ را انجام ندهيد كه باعث اختلال در تنظيمات سيستم شما شود و توجه داشته باشيد كه در بخش هر آموزش سيستم عامل پيشنهادی را برای‌ شما عرض كرده ايم .

 

 

اشتراک گذاری:

مطالب زیر را حتما مطالعه کنید

دیدگاهتان را بنویسید

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که موضوع گوگل است Privacy Policy and Terms of Use.

من با این شرایط موافق هستم .