دوره و پکیج آموزش بورس ایران تضمینی VIP

 • آشنایی با محیط سایت بورس
 • پیدا کردن سهم های مستعد رشد
 • مدیریت ریسک و سرمایه در بازار ایران
 • معرفی فیلترهای مناسب سهام
 • روانشناسی بازار

29000066%

99,000تومان

40 ساعت آموزش
24 سرفصل
3 ماه پشتیبانی
12 جلسه

همه چیز در رابطه با دوره

در این دوره شما یاد خواهید گرفت چطور در بورس سرمایه گذاری کنید و سرمایه خود را چند برابر کنید. این دوره به صورت صفر تا صد میباشد یعنی اگر هیچ اطلاعاتی از بورس ایران ندارید به راحتی میتوانید بعد از پایان این دوره آموزش بورس سرمایه خود را چندین برابر کنید. این دوره زیر نظر بهترین اساتید بورس تدریس شده است، اساتیدی که سابقه چندین ساله در بورس دارند و با تمامی مباحث بورسی ایران آشنا هستند.

 • تقسیم بندی بازار های مالی
 • نحوه محاسبه سود و ضرر
 • دلایل استفاده از تحلیل تکنیکی
 • مقدمه ای بر الگوهای کندل استیک
 • تحلیل فاندامنتال، بنیادی
 • تحلیل امواج الیوت
 • صفر تا صد بورس ایران
 • آموزش بورس مبتدی تا حرفه ای
 • آموزش بورس تا افزایش سرمایه
 • آموزش سبدگردانی در بورس
 • آشنایی با شاخص های بورس ایران
 • آشنایی کامل با عرضه اولیه سهام

امروزه سرمایه گذاری در بسیاری از حرفه ها، رایج شده و بسیاری از افراد موفق، با صرف وقت و زمان و کسب دانش آن حرفه، توانسته اند درآمد زیادی کسب نمایند. یکی از زمینه های سرمایه گذاری، بورس می باشد. بازار بورس، از بازار های مورد اعتماد در زمینه سرمایه گذاری می باشد که می توان در آن، به سود های مناسبی دست یافت. البته شرط بدست آوردن این سود، آموزش دیدن می باشد. آموزش بورس، باعث موفقیت در سرمایه گذاری درون این بازار می شود. دوره آموزش بورس، یک دوره جامعه می باشد که در آن آموزش بورس ایران به صورت کامل و شفاف بیان می شود و تکنیک های بورس به طور کامل در آن ذکر شده است. اگر به دنبال موفقیت در بازار بورس ایران می باشید، توصیه می کنیم این پکیج آموزش بورس را تهیه نمایید.

بورس چیست؟

با آموزش صحیح بورس، می توانید به سود های مناسبی دست یابید

بورس، به معنای بازاری است که در آن دارایی های مختلفی خرید و فروش می شود. این بازار ها انواع مختلفی دارد که هرکدام برای کاری متناسب با آن انجام می گیرد. بازار بورس، فرصتی مناسب برای افراد می باشد که با کسب علم و دانش و استفاده از تکنیک های موجود در آن، بتوانند کسب درآمد کنند.

انواع بازار بورس در ایران

 • 1- بورس اوراق بهادار: در بورس اوراق بهادار، سهام شرکت ها، به خرید یا فروش می رسد. اکثر سرمایه گذاران در بورس تهران، روی این دسته از بورس، فعالیت می کنند.
 • 2- فرابورس: فرابورس به نوعی بورس کوچکتر می باشد. شرکت هایی که مجوز ورود به بورس را ندارند، در فرابورس معامله می شوند. قوانین ثبت شرکت ها در فرابورس ساده تر از بورس می باشد.
 • 3- بورس کالا: در بورس کالا، افراد می توانند سهام کالاهای گوناگونی نظیر پنبه، فلزات، زعفران و ... را داد و ستد کنند. به دلیل وجود نهاد های نظارتی و تنظیم کننده بازار، تمام استفاده کنندگان آن می توانند از مزایای این قوانین برخوردار شوند.
 • 4- بورس انرژی: در این بورس، امکان انجام معاملات حامل های انرژی وجود دارد. این حامل های انرژی عبارتند از: نفت، گاز، برق و . . .

چرا باید به سمت بورس برویم؟

اخیرا اسم بازار بورس و هوش بورسی را بسیار می شنویم. بسیاری از افراد جهت کسب درآمد، پول های خود را روانه ی بازار بورس می کنند. بازار بورس، محلی مناسب جهت سرمایه گذاری و کسب درآمد می باشد در صورتی که آموزش های لازم برای آن داده شود. آموزش بورس، در سطوح مختلف و از صفر تا صد آن، کار سخت و دشواری می باشد که هر شخصی قادر به تولید آن نمی باشد. بنابراین باید هنگام دریافت این آموزش، توجه زیادی داشته باشیم.

در بازار بورس، نباید تمام دارایی های خود را سرمایه گذاری نماییم

آیا بازار بورس، محلی مطمئن برای سرمایه گذاری می باشد؟

بازار بورس، زیر نظر دولت اداره می شود و محلی امن جهت سرمایه گذاری می باشد و سود و زیان آن، بستگی به عملکرد و دانش شما دارد. برای تفهیم بیشتر، بازار بورس را با بانک مقایسه می نماییم. بانک مقداری ثابت و مشخص را ماهانه به حساب شما به جهت سود سرمایه گذاری، واریز می نماید. مبلغ سود در مقایسه با مبلغ گذاشته شده در بانک، بسیار ناچیز اما قطعی می باشد. بازار بورس، بازاری بسیار مناسب و سود ده می باشد اگر دانش کافی از آن داشته باشید و از پیچ و خم این بازار آگاهی داشته باشید. بازار بورس در عین سود ده بودن، می تواند زیان ده هم باشد. بنابراین نباید ریسک کرد و کل دارایی خود را درون آن گذاشت؛ بلکه باید از پس انداز خود استفاده کرد.

هدف پکیج آموزشی بورس چه می باشد؟

هدف پکیج آموزش بورس برتر آموز، توضیح و تفسیر مفاهیم اولیه بورس و آموزش تحلیل تکنیکال نمودار سهام های مختلف بورس می باشد. هدف از آموزش بورس، این می باشد که پس از فراگیری دوره آموزشی بورس، بتوانید بدون هیچ هزینه ای و با تحلیل و دانش خود، به خرید و فروش سهم مشغول شوید و بتوانید از آن ها سود کسب نمایید. در این پکیج آموزشی، تمام مطالب به صورت ساده و در عین حال مفهومی بیان شده است تا افراد مختلف با سطح تجربه ی گوناگون، بتوانند از آن استفاده کنند.

تحلیل نمودار ها، از اصلی ترین عوامل شناسایی بازار بورس می باشد

چه افرادی می توانند از این پکیج آموزش بورس استفاده نمایند؟

هدف این آموزش، تمام افرادی می باشند که هیچ آشنایی با بورس ندارند و به طور عامیانه، صفر مطلق می باشند و می خواهند با یک آموزش مناسب، به سطحی از معلومات برسند. این آموزش از ابتدا شروع به تعلیم می نماید و آموزش می دهد که چگونه وارد بورس شویم و کد بورسی تهیه نماییم و قادر به انجام معاملات، شویم.

فایل آموزش بورس چگونه می باشد؟

فایل آموزش بورس، تحت عنوان فیلم و فایل pdf آموزش بورس به مخاطبین داده می شود و مخاطب با خواندن و دیدن آن ها، به دنیایی از اطلاعات پیرامون حوضه ی بورس، دست می یابد.

آیا سرمایه گذاری در بورس و روی فایل آموزش بورس، مناسب است؟

همانطور که پیشتر ذکر گردید، بورس محلی مطمئن جهت ورود نقدینگی می باشد و شرط سودآوری آن، دانش و علم بورس می باشد. امروزه بسیاری از افراد فایل های آموزش بورس خود را روانه بازار می کنند که ممکن است مناسب باشند یا نامناسب. بنابراین به هر فایل و هر شخصی نمی توان اعتماد کرد اما فایل آموزش بورس، مرجعی کامل و جامع از مطالب مورد نیاز هر شخصی می باشد که تمایل به ورود به بازار بورس را دارد اما نمی داند از چه جایی باید شروع نماید.

با آموزش صحیح بورس، می توانیم سرمایه ی خود را چندین برابر نماییم

 آموزش بورس مبتدی

اهمیت آموزش بورس مبتدی

با توجه به ارزش بازار بورس در اقتصاد کشور و سیاست های ملی در جهت رونق این بازار از طریق مشارکت مردمی، آموزش بورس مبتدی بسیار اهمیت می یابد. سهام عدالت یکی از پروژه های دولتی کشور ما بود که سبب شد، بسیاری از مردم در گردش بازار بورس ملی سهیم شوند. تورم اقتصاد ما و بازدهی بورس، با توجه به سرمایه ی اولیه اندک مردم باعث شده است که، بسیاری از هموطنان مسیر درآمدزایی از بورس را پیش بگیرند. مشارکت مردم که در تمام سطوح جامعه مستقر می باشند، نیازمند آگاهی است. مردم با سرمایه گذاری در بازار بورس، بیشتر هیجانی تصمیم گیری می نمایند. منظور از تصمیم گیری هیجانی یعنی با کاهش ارزش سهام، سرمایه خود را در این بازار به فروش می رسانند و در هنگام افزایش ارزش سهام سراغ خرید آن می روند. آموزش بورس مبتدی به همگان کمک می نماید تا به صورت علمی به بازار بورس نگاه اندازند. مردم باید بدانند که در این بازار چگونه به سود و بهره برسند. در ادامه به توضیح بسیاری از نکات آموزش بورس می‌ پردازیم. این بازار رسمی سرمایه در کشور ایران به چهار بخش اوراق بهادار، فرابورس، بورس کالا و انرژی تقسیم بندی می شود.

میزان سرمایه برای ورود به بورس

در هنگام ورود به بورس اگر می‌خواهید با حداقل میزان مالی در این بازار سرمایه گذاری کنید، می بایست مبلغ ۵۵۰ هزار تومان را پرداخت نمایید. این مبلغ از طریق کیف پول شما در کارگزاری مورد نظرتان پرداخت خواهد شد. حداکثر مبلغ سرمایه گذاری در بورس تعیین نشده است، یعنی می توانید هر چقدر که نیاز دارید در این بازار جذاب سرمایه گذاری نمایید.

چگونگی خرید و فروش سهام بورس

در این بخش به مهمترین نکات آموزش بورس مبتدی در خصوص خرید و فروش سهام می پردازیم.  کارگزاری های بورس وظیفه خرید و فروش سهام را برای کاربران خود برعهده دارند. کاربران می توانند از طریق نرم‌ افزارهای کارگزاری مورد نظرشان اقدام به خرید و فروش سهم در بورس نمایند. هنگامی که وارد سیستم کارگزاری بورس می شوید، باید بدانید که بر اساس یک نمودار، نوبت‌های خرید و فروش مشخص می شود. خرید همیشه بر اساس بیشترین قیمت و فروش طبق حداقل قیمت آن سهم، مشخص خواهد شد.

کاربر می تواند در هر زمانی که بهترین قیمت ها را برای خرید یا فروش روی نمودار مشاهده نمود، اقدام به سرمایه گذاری در بورس نماید. شما همیشه باید طبق میزان سرمایه مورد نظر خود، کیف پول کارگزاری خود را جهت سرمایه گذاری در بورس شارژ نمایید. اگر فروش سهام بورس خود را انجام داده اید، پس از سه روز کاری مبلغ فروش سهام، به حساب کیف پول شما وصول  خواهد شد. روزهای کاری بورس از شنبه تا چهارشنبه تعیین شده است. پنجشنبه، جمعه و تعطیلات رسمی جزء روزهای غیر کاری بورس می باشد.

عرضه اولیه سهام

هنگامی که یک شرکت خصوصی بخواهد برای اولین بار سهامش را در بازار بورس عرضه نماید، به آن عرضه اولیه گویند. شرکت های عرضه اولیه با کاهش قیمت ابتدایی سهام خود نیاز به جذب سرمایه و دخیل نمودن مردم در فرایند اقتصادی خود دارند. عرضه ی این نوع سهام ها فرصت مناسبی جهت سرمایه گذاری برای کسانی است که به تازگی وارد بازار بورس شده اند. کاربران باید جهت خرید سهام های عرضه اولیه در ساعت و زمان مشخصی که توسط کارگزاری ها اعلام می شود، وارد سیستم شده و درخواست خود را ثبت نمایند. در این نوع بازار، خریداران سهام می توانند حداقل مبلغ ۲۰ هزار تومان از سهام های عرضه اولیه را خریداری کنند. عرضه های اولیه دارای سقف میزان خرید هستند که در اطلاعیه کارگزاری اعلام خواهد شد.

 رشد سرمایه

شرکتهای دارای سهم در بازار بورس پس از تشکیل مجمع های خود، به میزان مصوب در مجمع، سرمایه شرکت در بازار بورس را افزایش می دهد. این افزایش سرمایه می تواند از محل سود و به عنوان سهام جایزه باشد یا از محل آورده نقدی و مطالبات صورت گیرد. یکی دیگر از روش های رشد سرمایه در شرکت ها صرف سهام است، که در ذیل به توضیح هر سه روش می پردازیم:

 • محل سود انباشته و اندوخته طرح در قالب سهام جایزه: رشد سرمایه منجر به ایجاد سهام جدید و توزیع آن بین سهامداران بدون پرداخت وجه از طرف آنها است.
 • محل آورده نقدی و مطالبات در قالب حق تقدم: سهام جدید را در مقابل دریافت یک هزار ریال به ازای هر واحد به سهامداران آن شرکت می فروشند.
 • محل صرف سهام: در این بخش سهام جدید به قیمت بازار در پذیره نویسی تمامی متقاضیان قرار خواهد گرفت.

افزایش سرمایه سهامداران زمانی اتفاق می‌افتد که در هنگام اجرای مجمع عمومی فوق العاده، فرد دارای سهام آن شرکت باشد. برای اطلاع از اوراق جدید افزایش سرمایه شرکت مورد نظر، می توانید وارد سایت کدال شوید یا از طریق بخش اطلاع رسانی تالار معاملات آتی و همین طور امور سهام بورس آن شرکت آگاهی پیدا نمایید.

کارگزاری بورس

این شرکت‌ها به کاربران در خرید و فروش سهام به وسیله پول و حساب بانکی کمک به نماید. کارگزاری های بورس با هدف ایجاد فضایی امن جهت مبادلات بورسی تشکیل شده اند. این شرکت ها تمامی اطلاعات بورسی را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهند. این اطلاعات شامل گزارش های لحظه‌ ای و نمودار های قیمتی از سهام شرکت های سهامی می باشد. برای ثبت نام در کارگزاری ابتدا باید کد سجام خود را از طریق سایت مربوطه دریافت و سپس احراز هویت نمایید. پس از مرحله احراز هویت می توانید از طریق سایت کارگزاری ها یا به صورت حضوری به دفاتر آنها مراجعه نمایید کتاب پس از ثبت مشخصات خود، حساب سرمایه گذاری جهت خرید و فروش سهام را ایجاد نمایید.

یک شرکت کارگزاری معتبر باید همیشه در دسترس و دارای سامانه های آنلاین و آفلاین باشد. از دیگر خدمات یک کارگزاری معتبر، تسهیل خرید عرضه های اولیه، پرداخت و دریافت آسان وجه نیز می باشد. اصول آموزش بورس مبتدی به شما در یادگیری مفاهیم اولیه کمک می نماید تا بتوانید به راحتی وارد بازار بورس شوید. اگر بخواهید وارد آموزش بورس حرفه ای شویم باید تحلیل های بنیادی و تکنیکال را یاد بگیرید. اولین قدم برای آموزش بورس مبتدی قرارگیری نکاتی است که در این  مطلب به آنها اشاره شد.

جمع بندی نهایی

مجموعه ی آموزش بورس با آموزش تکنیک های بورس، مراحل ورود به بورس، آموزش نمودارها، انواع تحلیل ها و . . . یک مجموعه ی کامل و پکیجی استنثنایی در زمینه بورس می باشد که مناسب هر شخصی قبل از ورود به بورس می باشد. مجموعه ی آموزش بورس، با تعلیم مفاهیمی کامل، صفر تا صد بورس را به خوبی آموزش می دهد و می تواند تمام نیازمندی های شما را در زمینه بورس، مرتفع سازد و کمک شایانی به شما جهت شناخت ساز و کار بازار بورس نماید. بنابراین اگر قصد ورود به این بازار را دارید، با دریافت پکیج آموزش بورس، خود را مهیای دریافت سود از این بازار نمایید.

مشاهده بیشتر

فصل های دوره

1

فصل اول

توضیحات جلسه اول
2 جلسه
 • جلسه اول 1 ساعت و 30 دقیقه
2

فصل دوم

توضیحات جلسه دوم
2 جلسه
 • جلسه اول 1 ساعت و 40 دقیقه

مدرس دوره آموزشی

محسن حبیبی راد
(مدیر و موسس وب سایت برتر آموز )

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

سوالات متداول

 • سوال اول

  این موضوع کاملا بستگی به علاقه شما دارد. اگر به حل مسئله و الگوریتم و معماری نرم افزار و الگوهای طراحی و ... علاقه دارید. می‌توانید بک اند را انتخاب کنید. در غیر این صورت می‌توانید فرانت اند را انتخاب کنید. که هر دو حوزه بازار کار خوبی دارد. البته شما می‌توانید هر دو مهارت را یاد بگیرید که در این صورت شما اصطلاحا یک برنامه نویس فول استک (full stack developer) هستید و قطعا فرصت های شغلی بهتری برای شما هست.

 • سوال دوم

  این موضوع کاملا بستگی به علاقه شما دارد. اگر به حل مسئله و الگوریتم و معماری نرم افزار و الگوهای طراحی و ... علاقه دارید. می‌توانید بک اند را انتخاب کنید. در غیر این صورت می‌توانید فرانت اند را انتخاب کنید. که هر دو حوزه بازار کار خوبی دارد. البته شما می‌توانید هر دو مهارت را یاد بگیرید که در این صورت شما اصطلاحا یک برنامه نویس فول استک (full stack developer) هستید و قطعا فرصت های شغلی بهتری برای شما هست.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟
 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟
 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟
 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟
 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟
 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟
 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟

نظرات دانشجویان

نظرات دانشجویان سابق در رابطه با این دوره آموزشی
مهدی

تمامی دوره های موجود در وب سایت برترآموز به گونه ای تهیه و تولید شده که ضمانت قطعی در کیفیت را برای شما عزیزان به همراه دارد

دانشجوی دوره
مهدی

تمامی دوره های موجود در وب سایت برترآموز به گونه ای تهیه و تولید شده که ضمانت قطعی در کیفیت را برای شما عزیزان به همراه دارد

دانشجوی دوره
مهدی

تمامی دوره های موجود در وب سایت برترآموز به گونه ای تهیه و تولید شده که ضمانت قطعی در کیفیت را برای شما عزیزان به همراه دارد

دانشجوی دوره
3.4/5 (5 نظر)

ويژگی های دوره

ضمانت محصول

تمامی دوره های موجود در وب سایت برترآموز به گونه ای تهیه و تولید شده که ضمانت قطعی در کیفیت را برای شما عزیزان به همراه دارد

آموزش مهارت محور

پس از تهیه دوره آموزشی و با مشاهده آن ، انجام تکالیف و تمرین های مربوط به دوره ، به طور کامل به تمامی مباحث مسلط خواهید شد

پشتیبانی تمام وقت

بلافاصله پس از تهیه دوره ، تیم پشتیبانی وب سایت برتر آموز به صورت تمام وقت پاسخگو به تمامی سوالات و مشکلات شما هستند

دسترسی کامل

پس از تهیه دوره آموزشی ، میتوانید به تمامی محتوای آن از طریق پنل کاربری خودتان دسترسی داشته باشید

همین حالا ثبت نام کنید

دوره و پکیج آموزش بورس ایران تضمینی VIP

 • آشنایی با محیط سایت بورس
 • پیدا کردن سهم های مستعد رشد
 • مدیریت ریسک و سرمایه در بازار ایران
 • معرفی فیلترهای مناسب سهام
 • روانشناسی بازار

29000034%

99,000تومان

ثبت نام

نیاز به مشاوره تخصصی دارید؟

واتس آپ پیام دهید 09368371221

دوره و پکیج آموزش بورس ایران تضمینی VIP

66%290000

99,000تومان

ثبت نام در دوره