تکنیک های ناب آموزش تندخوانی صفر تا صد

 • ترک عادات غلط مطالعه
 • افزایش سرعت چشم
 • افزایش وسعت دید
 • افزایش تمرکز در خواندن سریع
 • افزایش دقت چشم
 • تکنیک‌های به یادسپاری
 • ایجاد عادات مثبت مطالعه
40 ساعت آموزش
24 سرفصل
3 ماه پشتیبانی
12 جلسه

همه چیز در رابطه با دوره

اگر در خواندن سریع کتاب مشکل دارید و یا خواندن یک کتاب چندین روز وقت شما را میگیرد نیاز دارید که آموزش تندخوانی را ببینید. ما در این پکیج و دوره آموزش تندخوانی به شما تمامی روش های تندخوانی را یاد خواهیم داد تا در سریعترین زمان ممکن با بالاترین درجه یادگیری بتوانید کتاب ها را مطالعه نمایید.

 • تندخوانی به سبک پیشرفته
 • از صفر تا صد برای تمامی سنین
 • صفر تا صد آموزش تندخوانی
 • روش های ناب تندخوانی

آموزش تندخوانی، مهارتی است که به مطالعه سرعت می بخشد و این امکان را فراهم می کند که شما بتوانید در زمان کوتاهی تعداد زیادی از صفحات کتاب و هر مطلبی را که دوست دارید بخوانید. آموزش تند خوانی، از آموزش های ضروری برای کسانی است که می خواهند دانش خود را افزایش دهند و در عین حال در زمان خود صرفه جویی کنند.

در دنیای امروز، سرعت حرف اول را می زند و اطلاعات روز به روز در حال گسترش است و کسانی موفق می شوند که بتوانند خود را با این سرعت اجتناب ناپذیر وفق بدهند تا زودتر به نتیجه دلخواه خود برسند.

افزایش سرعت در مطالعه و یادگیری که دغدغه بسیاری از افراد به خصوص دانشجویان و دانش آموزان می باشد،

یکی از راهکارهایی است که در زندگی پر مشغله امروز، بسیار مفید می باشد و از طریق آموزش تندخوانی میسر است.

عموما تصور همگان این است که هر چه آهسته تر و کند تر مطلبی را بخوانند، آن را دیرتر فراموش می کنند و در حافظه بلند مدتشان ثبت خواهد شد.

تحقیقات پژوهشگران نشان می دهد، در مطالعه در حالت معمولی 35% و در حالت تند خواندن حداقل 53% از مطالب در ذهن ما اندوخته می شود.

تونی بوزان، پژوهشگر مغز دریافته است که افزایش سرعت در مطالعه به هیچ وجه به معنای کاهش درک از مطالعه نیست و اتفاقا درک و تمرکز در مطالعه، ارتباط مستقیمی با سرعت مطالعه دارد. ما در مجموعه وب سایت آموزشی برتر آموز تمامی روش های آموزش تندخوانی را به شما یاد خواهیم داد.

تندخوانی

تاریخ آموزش تندخوانی

فردی به نام اولین وود، نخستین پژوهشگری بود که برای این سوال که چرا سرعت مطالعه برخی افراد بیشتر از سایرین است دنبال جواب بود. او تصمیم گرفت که خودش مطالعه با سرعت بیشتر را آغاز کند و در واقع خودش را مجبور به این کار کرد.

وود، پس از تلاش هایش برای بالابردن سرعت مطالعه به طور اتفاقی متوجه شد که استفاده از حرکات دست، زیر خطوط و در هنگام خواندن یک متن به افزایش تمرکز و سرعت و روان تر خواندن خطوط کمک زیادی می کند.

وود، اولین کسی بود که دانسته هایش در رابطه با بالا بردن سرعت خواندن را در دانشگاه اوتا تدریس کرد و یک سال بعد هم در واشنگتن، مرکز آموزشی خود را تاسیس کرد. او نام این تکنیک و مهارت را تندخوانی گذاشت و آن را در سال 1960 میلادی به ثبت رساند.

امروزه روش او و آموزش تندخوانی، یکی از واحد های درسی مدارس در بسیاری از کشورهای دنیا می باشد

آموزش تندخوانی و مطالعه

ما هنگام مطالعه روی هر یک از سطرها، مکث ها و جهش هایی داریم. کاهش هر یک از این مکث ها و جهش ها منجر به افزایش سرعت خواندن می شود.

افراد کند خوان به طور متوسط 7 بار در هر سطر توقف می کنند، اما شما می توانید با تمرین مداوم این مکث ها را به 3 بار در هر سطر برسانید.

به جای حرکت دادن سر موقع خواندن، چشمان خود را در طول متن حرکت دهید.

اگر زاویه دید خود را گسترش بدهید، مکث ها و توقف های شما در طول مطالعه کاهش می یابد.

برای این کار سعی کنید بدون نگاه کردن به طور مستقیم، تصاویری که گوشه چشمانتان است را ببینید.

در هنگام مطالعه روی حروف و واژه ها تمرکز لحظه ای داشته باشید و مراقب باشید دیدتان دچار سرگردانی نشود.

دسته بندی واژه ها در آموزش تندخوانی

یکی از روش های تندخوانی این است که واژه ها را گروه بندی کنیم. همان طور که آموختیم با ترکیب کردن حروف، کلمات را بخوانیم و درک کنیم اکنون باید یاد بگیریم که کلمات را با هم ترکیب کنیم و یک جمله را بخوانیم.

در مرحله بعد، باید بیاموزیم که چگونه می توان جملات را دسته بندی کرد و متوجه مفهوم کلی یک پاراگراف شد. ثابت شده دسته بندی واژه ها به استخراج مفهوم کلی پاراگراف و افزایش درک و فهم از آن کمک بسیاری می کند.

عدم برگشت به عقب

در آموزش تندخوانی یاد می گیرید که به عقب برگشتن مکرر برای خواندن قسمت هایی که به درستی متوجه نشدید، از سرعت مطالعه شما می کاهد. این قسمت ها را می توانید با مطالعه تکمیلی و باز خوانی مجدد بخوانید.

باید بدانید که بازگشت به عقب برای خواندن قسمت هایی که درک نکردید، خیلی وقت گیرتر از مطالعه مجدد یک متن است.

مطالعه هدفدار

منظور از مطالعه هدفدار این است که برای خود تعیین کنید که به چه نوع اطلاعاتی نیاز دارید. این کار باعث می شود که روی اطلاعات غیر ضروری و حاشیه ای بیش از حد تمرکز نکنید.

مطالعه مفاهیم کلیدی

ما برای نوشتن نیاز داریم قواعد و دستورهای نوشتاری و ساختار درست جمله را بدانیم و رعایت کنیم. اما در هنگام خواندن نیازی به رعایت این نکات نیست.

واژه ها و حروف غیر ضروری و حروف ربط، 40 تا 60 درصد کل یک متن می باشد که البته برای درک متن لازم است. شما می توانید تنها با خواندن اسم ها و افعال متن، متوجه نکات و مفاهیم اصلی آن بشوید.

پس موضوع اصلی را به ذهن بسپارید و جزئیات را حذف کنید.

خواندن با چشم

هنگامی که شما کلمه ای را با صدای بلند می خوانید به طور نا خودآگاه، وقتی صدای مرتبط با آن کلمه در ذهن کامل شد، سراغ خواندن کلمه بعدی می روید. این موضوع باعث می شود سرعت مطالعه شما کاهش یابد.

به یاد داشته باشید که این صداها را نمی توان به طور کامل در ذهن حذف کرد، اما با تکنیک های تند خوانی قابل کنترل است.

هم چنین، سرعت قوه بینایی در مقایسه با سرعت تکلم بسیار بیشتر می باشد و اگر فقط چشم ها و مغز شما در حین مطالعه درگیر باشد، سرعت مطالعه چند برابر می شود. پس حروف و واژه ها را در حین مطالعه تلفظ نکنید.

آشنایی با واژگان و اصطلاحات جدید

آشنایی با اصطلاحات و واژگان جدید موجب می شود درک بالاتر و بهتری از متن داشته باشید و سریع تر به دنبال مطلب بعدی بروید. پس تا می توانید دایره لغات خود را افزایش دهید.

تقویت عضلات چشم

در آموزش تندخوانی، چشم عضله بسیار مهمی است و شاید یکی از علت هایی که زود از مطالعه خسته می شوید این باشد که عضلات چشم شما ضعیف هستند.

برای تقویت عضلات چشم، ورزش های ساده ای وجود دارد که به تند خوانی شما کمک می کند.

یکی از تمرین ها این است که یک ستاره بزرگ در برگه کاغذ بکشید. با دنبال کردن اضلاع این ستاره با حرکت چشم، به اصطلاح چشم شما گرم و آماده تندخوانی می شود.

خواندن پاراگراف اول و آخر

بهتر است قبل از این که شروع به مطالعه مطلبی کنیم، در مورد موضوع آن اطلاعاتی داشته باشیم. معمولا خواندن پاراگراف اول و آخر یک مطلب، به درک کلی ما از متن کمک می کند. با این کار، مغز آمادگی ذهنی بیشتری برای ادامه مطالعه خواهد داشت.

کند خوانی، باعث خستگی و بی حوصلگی شما هنگام مطالعه می شود و در نتیجه دقت و تمرکز شما پایین می آید. در واقع، نا آشنایی با روش های تند خوانی منجر به یادگیری ناقص می شود و شما نمی توانید مطلبی را که خوانده اید را در مواقع لزوم، درست ارائه بدهید. در آموزش تند خوانی یاد می گیرید که چطور 400 تا 600 کلمه در دقیقه را به طور موثر و همراه با درک مطلب بخوانید و از مطالعه با سرعت بالای خود لذت ببرید. شما میتوانید از این راه کسب درآمد در منزل داشته باشید.

در ادامه به معرفی چند تمرین تند خوانی می پردازیم.

چند تمرین برای تند خوانی

برای یادگیری تندخوانی و حرفه ای شدن در خواندن، باید برنامه ریزی کنید و تمرین مداوم داشته باشید. در واقع بدون تمرین، تمام آموزش ها و تکنیک ها بی فایده هستند.

تمرین 3 ثانیه ای، تمرینی با ریتم آهسته است که باید بعد از تمرین خواندن و خط بردن با کمک چشم انجام شود. در این تمرین، هر خط را به سه قسمت تقسیم کنید و هر خط را با شمارش آهسته 1 2 3 بخوانید که بین هر کدام تقریبا یک ثانیه فاصله وجود دارد. مسیر خواندن را با انگشت دنبال کنید. خواندن هر یک خط، 3 ثانیه زمان می برد. تمرین 3 ثانیه ای را برای حداقل 50 صفحه انجام دهید و سعی کنید در حین انجام تمرین، فاصله های یک ثانیه ای را کمتر کنید.

یکی از تمرین های آموزش تندخوانی این است که کتابی را به صورت برعکس بخوانید. کتابی را با نثر ساده و روان انتخاب کنید و در 30 سانتی متری چشمان خود قرار دهید. از بالا و سمت راست کتاب برعکس شده، خواندن را آغاز کنید. هر 2 و یا 3 دقیقه مکث کنید و دوباره شروع به خواندن کنید. این تمرین را هم مانند تمرین قبل، برای 50 صفحه و یا بیشتر انجام دهید.

در تمرین سطری که یکی از معروف ترین تمرین های آموزش تندخوانی است،چند خط از یک صفحه کاغذ را با خط چین پر می کنید و دو طرف خط چین ها را با نقاطی مشخص و با اعداد 1و2 شماره گذاری می کنید.

با حرکت چشم و با بالاترین سرعتی که می توانید خط چین های بین اعداد 1 و 2 را دنبال کنید.

افزایش حوزه دید، تمرینی است که به آموزش تند خوانی کمک بسیاری می کند. در این تمرین، بر کلمه وسط یک عبارت یا جمله، تمرکز می کنید و سعی می کنید کل عبارت را بخوانید و تشخیص دهید.

این کار را با اشیا هم می توانید انجام دهید. یک شی را در اتاق در نظر بگیرید و سعی کنید با تمرکز روی آن، اشیای اطرافش را تشخیص بدهید.

اصول مطالعه برای آموزش تندخوانی

برای مطالعه موثر، باید علاوه بر روش های تند خوانی با اصول مطالعه هم آشنایی نسبی داشته باشید.

قبل از مطالعه کتاب، فهرست و مقدمه آن را خیلی سریع بخوانید تا به یک درک کلی از محتوای آن برسید.

قسمت های آسان کتاب را زودتر از قسمت های مشکل بخوانید و  بیش از دو ساعت را به یک کتاب اختصاص ندهید.

برای مطالعه، برنامه ریزی کوتاه و ساده ای داشته باشید و آن را اجرا کنید. اگر برنامه ریزی نداشته باشید، وقت و انرژی و امکانات موجود خود را هدر داده اید. نظم و زمان خاصی را برای اجرای برنامه خود تعیین کنید تا در اجرای آن موفق تر باشید.

حفظ تمرکز و هوشیاری در حین مطالعه، منجر به یادگیری بهتر می شود. عواملی که حواس شما را در حین مطالعه پرت می کند از محیط دور کنید.

خواب کافی و تغذیه مناسب، نقش مهمی در بهبود مطالعه و به خاطر سپردن مطالب دارند. زمانی که احساس خستگی می کنید با یک خواب کوتاه و سبک می توانید انرژی خود را بازگردانید.

به ازای هر نیم ساعت مطالعه، 5 دقیقه استراحت کنید.

آموزش تندخوانی، در واقع آموزش مهارتی است که به شما کمک می­کند تا حجم بالایی از مطالب را در مدت زمان کوتاهی بخوانید. این مهارت افزون بر اینکه سبب بازدهی بالاتر شما در مورد مدت زمان مطالعه می شود، حافظه ­تان را نیز تقویت می­کند.

برخی از افراد به اشتباه درک عمیق مطلب را معادل با کند خواندن و صرف زمان زیاد برای مطالعه آن می دانند؛ در حالی که بر اساس نتایج برخی تحقیقات علمی در این زمینه، تندخوانی نه تنها در فهم مطلب اختلالی ایجاد نمی­کند بلکه با تقویت حافظه و قدرت تمرکز، درک هر چه عمیق تر آن را نیز سبب میشود. در ادامه این مطلب به بررسی برخی نکات کلیدی پیرامون آموزش تند خوانی می پردازیم، برای کسب اطلاعات مفید در این زمینه تا انتها با ما همراه باشید.

بیایید قبل از بررسی نکات و ترفندهای آموزش تند خوانی، نخست موضوع را به شکل عمیق تر و ریشه ای تر بررسی نموده و عوامل کندخوانی را بشناسیم. بی تردید شناسایی و حذف این عوامل، خود گام بسیار بزرگ و مهمی برای پیشروی در مسیر آموزش تندخوانی و تقویت حافظه خواهد بود.

شناسایی و از بین بردن برخی از عوامل کندخوانی

 • -         یاد بگیرید کلمه خوانی نکنید!

شاید همه ما از همان سالهای نخستی که شروع به یادگیری خواندن و نوشتن کردیم، اینگونه ملکه ذهنمان شد که برای خواندن یک جمله، بایستی تک تک کلمات آن را بخوانیم. برخی از افراد بر این باورند که خواندن متن به شکل کلمه به کلمه می تواند میزان فهم مطلب را بالاتر ببرد، اما باید بگوییم که این کار کاملا برعکس عمل می کند؛ به عبارت بهتر، مغز برای درک و فهم یک مطلب نیاز به درک معنای آن دارد که این مسئله هم با درک معنای کل جمله میسر می شود نه صرفا با درک معنای تک تک کلمات آن! پس یکی از نکات کلیدی آموزش تندخوانی را می توان اینگونه بیان کرد که؛ تمرکز بر معنای جملات، بدون توجه به کلمه به کلمه­ی متن یا اصطلاحا کلمه خوانی، از تمرین های مفید برای افزایش مهارت تندخوانی است.

 • -         خودداری از مکث بیش از اندازه چشم­ بر روی کلمات

به طور میانگین چشم­ها می توانند در هر ثانیه 4 کلمه را بخوانند، در واقع، 1/4 از هر ثانیه به مکث بر روی یک کلمه اختصاص داده میشود و مجموعا خواندن 240 کلمه در هر دقیقه نرمال است. اما پژوهش­های تجربی نشان می­دهند که سرعت مطالعه افراد، به ویژه کسانی که از تکنیک ها و فنون آموزش تندخوانی آگاهی ندارند، متاسفانه کمتر از 240 کلمه در دقیقه می باشد! علت این مسئله هم برمیگردد به همان مکث بیش از اندازه چشم بر روی کلمات، که افزون بر کاهش سرعت مطالعه منجر به خستگی چشم­ها نیز میشود. کسانی که این عامل را تحت کنترل ندارند و بیش از حد بر روی کلمات مکث می کنند، عمدتا به علت خستگی چشم هایشان، نمی توانند به صورت طولانی مدت مطالعه کنند و مطالعه همانند یک قرص خواب آور برای آنها عمل می کند!

 • -         گسترش محدوده دید

زمانی که با محدوده دید بیشتری، قبل از مطالعه یک متن به آن نگاه می کنید، شمار کلماتی که می بینید و به استناد آنها یک درک اولیه از متن بدست می آورید بیشتر می شود. این موضوع به طور کاملا مستقیم با افزایش سرعت مطالعه شما رابطه دارد. جالب است بدانید که با داشتن یک دید محدود، قطعا درک شما از کلیت متن بسیار کمتر بوده و در نتیجه زمان بیشتری را صرف خواندن یک متن خواهید کرد.

اما چگونه می­توان محدوده دید را برای این منظور وسیع تر کرد؟ یک تمرین عالی برای این کار می تواند به شرح زیر باشد:

تعدادی کلمه را در کنار هم بنویسید و سپس به آنها نگاه کنید

فاصله مابین کلمات را بیشتر کرده و دوباره به آنها نگاه کنید

فاصله را مجدد بیشتر و باز هم به کلمات نگاه کنید

شاید در آغاز امر با ایجاد فاصله میان کلمات،چشمهایتان برای دیدن آنها اذیت گردد اما با تکرار این تمرین چشم ها عادت کرده و با یک نگاه به یک کلمه، کلمات چپ و راست آن نیز دیده میشوند. این ترفند یکی از روش های کارآمد برای داشتن یک محدود دید گسترده در هنگام مطالعه است و می تواند تاثیر چشمگیری بر افزایش سرعت مطالعه شما داشته باشد.

آموزش تند خوانی، فنون افزایش تمرکز

ارتباط نزدیکی که میان تمرکز بالا و تندخوانی وجود دارد قطعا غیر قابل انکار است! اما چگونه و با چه راهکارهایی می توان تمرکز خود را در زمان مطالعه بیشتر کرد و در جهت آموزش تندخوانی و افزایش سرعت مطالعه قدم برداشت؟ افزون بر مطالعه کردن، داشتن تمرکز بالا در هر زمینه­ای از قبیل شغل، تحصیل و ...، باعث افزایش بازدهی و عملکرد بهتر نیز می گردد. با فنونی که در زیر آورده شده است می­توانید تمرکز خود را هنگام مطالعه بالاتر و بالاتر ببرید:

 • -         استفاده از انگشت به عنوان راهنمای چشم یکی از فنون آموزش تندخوانی

توصیه می­کنیم که از انگشت خود برای افزایش تمرکز و بالا بردن سرعت مطالعه ­تان کمک بگیرید؛ البته افزون بر انگشت، یک خودکار یا مداد هم می تواند در این زمینه کارساز باشد. در واقع یکی از عوامل کندخوانی را که سردرگمی مابین خطوط و بازگشت به عقب در مطالعه یک مطلب می باشد، با استفاده از این روش مفید آموزش تندخوانی، می توانید مهار کرده و تمرکز خود را بر روی مطالعه ­تان افزایش دهید. البته برخی از افراد ممکن است در ابتدا با این فن احساس راحتی نکرده و بیشتر حواسشان پرت شود اما به مرور زمان و تمرین کردن، این مشکل حل خواهد شد.

 • -         حدالامکان عوامل حواس پرتی را حذف نمایید

عوامل عمده ای که موقع مطالعه موجب حواس پرتی ما می شوند را می توان به طور کلی به دو دسته تقسیم نمود: دسته نخست عوامل غیر قابل کنترل که از جمله آن­ها می توان به صدای شکستن ظرفی در آشپزخانه یا رد شدن نمکی از کوچه یا هر عامل ناگهانی و غیر قابل پیش بینی دیگری که موجب پرت شدن حواس ما از مطالعه می شود، اشاره کرد؛ دسته دوم اما عوامل قابل کنترل مثل صدای زنگ موبایل را در بر می­گیرد. بی تردید راهکاری برای حذف عوامل غیر قابل کنترل وجود ندارد اما در مورد عوامل قابل کنترل می توانید مثلا با خاموش یا سایلنت کردن تلفن همراه در مدت زمان مطالعه، یکی از عوامل حواس پرتی مثل زنگ خوردن تلفن همراه، هشدار دریافت پیامک و ایمیل و غیره را حذف نموده و با خیالی آسوده و سرعت و تمرکز بالاتر به مطالعه بپردازید.

 • -         گوش دادن به موسیقی بی کلام هنگام مطالعه

یکی از فنون آموزش تندخوانی گوش دادن به موسیقی در حین مطالعه است که در مورد برخی از افراد می تواند تاثیر بسیار مثبتی در افزایش تمرکز داشته باشد و در مورد برخی دیگر تاثیر منفی! نکته ای که در اینجا بیان میشود این است که تناسب خاصی میان نوع متن و موسیقی انتخاب شده برقرار باشد؛ به عبارت بهتر افزون بر اینکه موسیقی انتخاب شده باید بی کلام و آرامش بخش باشد، بایستی با نوع متن هم تناسب و همخوانی داشته باشد تا منجر به افزایش تمرکز و تندخوانی گردد. اگر جزو افرادی هستید که این راهکار باعث افزایش تمرکز تان نمی شود آن را حذف کنید.

 • - استراحت 5 الی 10 دقیقه ای پس از هر یک ساعت مطالعه

در رابطه با مطالعه های طولانی مدت، بهتر است پس از گذشت یک ساعت استراحت کوتاهی در حد 5 تا 10 دقیقه داشته باشید تا خستگی موجب افت بازدهی و کاهش میزان تمرکزتان نشود، اما دقت داشته باشید که این تایم استراحت از 5 الی 10 دقیقه فراتر نرود! چرا که اگر این استراحت های کوتاه در بین مطالعه، طولانی تر شوند، تمرکزی که در آغاز مطالعه داشته اید را از دست خواهید داد.

پرطرفدارترین دوره آموزش تندخوانی

امروزه مدرس های دوره های آموزش تندخوانی و اصول مطالعه بسیاری در دنیا فعالیت می­کنند که دوره های مفید و موثر این مهارت را برگزار کرده و با استقبال چشمگیری نیز روبه رو می شوند که دلیل آن مثل روز روشن است! چرا که افرادی که در دوره های آموزش تندخوانی شرکت کرده و این مهارت را فرا میگیرند و پس از مشاهده نتایج آن شگفت زده شده و شرکت در این دوره ها را به دوستان و آشنایان خود نیز پیشنهاد می کنند.

یکی از مدرس های مشهور دنیا در این زمینه  Paul Nowak می باشد که اکنون 47 ساله بوده و تقریبا هشت سال از عمر خود را به پژوهش و آموزش تندخوانی به صورت حرفه ای گذرانده است و اکنون روش او تحت عنوان آموزش تندخوانی paul nowak در سایت های معتبر بین المللی آموزش داده میشود. اما یک سری مشکلات بر سر راه این آموزش قرار دارد که از مهمترین آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد.

دوره آموزش تندخوانی paul nowak کاملا انگلیسی است و حتی تمرینات این دوره نیز انگلیسی می باشد

قیمت وارد شدن به اکانت سایت لیندا تقریبا 29 دلار در ماه می باشد که حقیقتا مبلغ بالایی است و برخی مشکلات دیگر.

مشاهده بیشتر

فصل های دوره

1

فصل اول

توضیحات جلسه اول
2 جلسه
 • جلسه اول 2 ساعت و 10 دقیقه
2

فصل دوم

توضیحات جلسه دوم
2 جلسه
 • جلسه اول 2 ساعت و 15 دقیقه

مدرس دوره آموزشی

محسن حبیبی راد
(مدیر و موسس وب سایت برتر آموز )

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

سوالات متداول

 • سوال اول

  این موضوع کاملا بستگی به علاقه شما دارد. اگر به حل مسئله و الگوریتم و معماری نرم افزار و الگوهای طراحی و ... علاقه دارید. می‌توانید بک اند را انتخاب کنید. در غیر این صورت می‌توانید فرانت اند را انتخاب کنید. که هر دو حوزه بازار کار خوبی دارد. البته شما می‌توانید هر دو مهارت را یاد بگیرید که در این صورت شما اصطلاحا یک برنامه نویس فول استک (full stack developer) هستید و قطعا فرصت های شغلی بهتری برای شما هست.

 • سوال دوم

  این موضوع کاملا بستگی به علاقه شما دارد. اگر به حل مسئله و الگوریتم و معماری نرم افزار و الگوهای طراحی و ... علاقه دارید. می‌توانید بک اند را انتخاب کنید. در غیر این صورت می‌توانید فرانت اند را انتخاب کنید. که هر دو حوزه بازار کار خوبی دارد. البته شما می‌توانید هر دو مهارت را یاد بگیرید که در این صورت شما اصطلاحا یک برنامه نویس فول استک (full stack developer) هستید و قطعا فرصت های شغلی بهتری برای شما هست.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟
 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟
 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟
 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟

این دوره برای چه کسانی مناسب نست؟

 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟
 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟
 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟
 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟

نظرات دانشجویان

نظرات دانشجویان سابق در رابطه با این دوره آموزشی
جواد

تمامی دوره های موجود در وب سایت برترآموز به گونه ای تهیه و تولید شده که ضمانت قطعی در کیفیت را برای شما عزیزان به همراه دارد

دانشجوی دوره
جواد

تمامی دوره های موجود در وب سایت برترآموز به گونه ای تهیه و تولید شده که ضمانت قطعی در کیفیت را برای شما عزیزان به همراه دارد

دانشجوی دوره
جواد

تمامی دوره های موجود در وب سایت برترآموز به گونه ای تهیه و تولید شده که ضمانت قطعی در کیفیت را برای شما عزیزان به همراه دارد

دانشجوی دوره
0/5 (0 نظر)

ويژگی های دوره

ضمانت محصول

تمامی دوره های موجود در وب سایت برترآموز به گونه ای تهیه و تولید شده که ضمانت قطعی در کیفیت را برای شما عزیزان به همراه دارد

آموزش مهارت محور

پس از تهیه دوره آموزشی و با مشاهده آن ، انجام تکالیف و تمرین های مربوط به دوره ، به طور کامل به تمامی مباحث مسلط خواهید شد

پشتیبانی تمام وقت

بلافاصله پس از تهیه دوره ، تیم پشتیبانی وب سایت برتر آموز به صورت تمام وقت پاسخگو به تمامی سوالات و مشکلات شما هستند

دسترسی کامل

پس از تهیه دوره آموزشی ، میتوانید به تمامی محتوای آن از طریق پنل کاربری خودتان دسترسی داشته باشید

همین حالا ثبت نام کنید

تکنیک های ناب آموزش تندخوانی صفر تا صد

 • ترک عادات غلط مطالعه
 • افزایش سرعت چشم
 • افزایش وسعت دید
 • افزایش تمرکز در خواندن سریع
 • افزایش دقت چشم
 • تکنیک‌های به یادسپاری
 • ایجاد عادات مثبت مطالعه

590,000تومان

ثبت نام

نیاز به مشاوره تخصصی دارید؟

واتس آپ پیام دهید 09368371221

تکنیک های ناب آموزش تندخوانی صفر تا صد

590,000تومان

ثبت نام در دوره