آموزش تولید محتوا | دوره 0 تا 100 تولید محتوا برای سایت

 • مفاهیم پایه تولید محتوا
 • درک چگونگی نوشتار محتوا
 • مهارت نوشتن مقاله های فوق العاده
 • بهینه سازی محتوا برای موتورهای جست و جو
40 ساعت آموزش
24 سرفصل
3 ماه پشتیبانی
12 جلسه

همه چیز در رابطه با دوره

دوره آموزش تولید محتوا به صورت صفر تا صد، دوره کامل و فوق العاده آموزش تولید محتوای متنی، صوتی و ویدیویی ( تصویری ) برای سایت که به نوعی دوره آموزش تولید محتوای دیجیتالی برای سایت میباشد را در این پکیج بینظیر برای شما آماده کرده ایم.

 • آموزش تولید محتوای متنی + صوتی + تصویری  + ویدویی
 • آموزش تولید محتوای دیجیتال
 • آموزش صفر تا صد تولید محتوا
 • آموزش از پایه تا پیشرفته تولید محتوا برای سایت

در دنیایی از شغل های دیجیتال و افرادی که فریلنسری را به کار های دیگر ترجیح می دهند یکی از مشاغل پر طرفدار تولید محتواست. برای شروع به کار در این زمینه ابتدا باید مفهوم کلمه ی محتوا را بدانیم.

محتوا چیست؟

تعاریف بسیار زیادی از تولید محتوا تا کنون ارائه شده است اما در مجموع و به صورت کلی "محتوا مجموعه اطلاعاتی است که با هدفی خاص و به صورت متن، صوت و یا تصویر به دست مخاطب می رسد."

در ادامه تعریف محتوا را از دید چند نویسنده و بزرگان این عرصه بررسی می کنیم. شما اگر آموزش سئو را یاد داشته باشید میتوانید به خوبی محتوانویسی هم کنید.

آوینا کائوشیک: «محتوا هر چیزی است که به زندگی خواننده ارزشی می ‌افزاید. این ارزش‌ ها با کمک کردن به مخاطب در انجام بهتر شغل خود، دقیق تر شدن آن‌ ها، خنداندن، سرگرم کردن آن‌ ها و آموزش فراهم می‌شود.»

کوهن: «محتوا اطلاعات با کیفیت و مفیدی است که داستان را به شیوه ‌ای متناسب با هدف ایجاد یک احساس و یا ایجاد تعامل انتقال می‌دهد. »

کاترین آراگون: «محتوا هر گونه اطلاعاتی است که اعتماد و اعتبار را برای مشتریان ایده ‌آل خود فراهم می ‌کند.»

جو پولیزی: «اطلاعات جذابی که آموزنده، جالب و سرگرم‌ کننده است.»

بری فلدمن:  «تعریف ساده آن، پاسخ به سؤالات مشتریان است.»

انواع تولید محتوا (تولید محتوای متنی، صوتی و تصویری)

آموزش تولید محتوا برای سایت

همانطور که گفتیم محتوا می تواند در قالب متن، صوت و یا تصویر ارائه شود.

در تولید محتوای متنی، صوتی و تصویری اصول های مشترکی وجود دارد که در ادامه ی این مطلب به آن ها خواهیم پرداخت.
اما قبل از آن شما را با انواع تولید محتوا آشنا خواهیم کرد.

تولید محتوای متنی:

محتوای متنی بهترین نوع محتوا است چرا که درست و اصولی نوشتن آن کمک چشم گیری به پیدا کردن شما توسط مخاطب می کند‌. (سئو)
امروزه قابلیت سرچ کردن با عکس یا صوت به برخی از موتور های جست و جو اضافه شده است؛ اما هنوز این جست و جو ها کم و کاست های بسیاری دارند، در حالی که، سرچ با متن همچنان کم ایراد ترین و دقیق ترین نوع سرچ است.
پس اگر شما محتوای خودتان را در قالب متن تهیه کنید شانس شما برای نشان داده شدن به مخاطب بالاتر می رود به شرط اینکه با اصول تولید محتوا  و سئو آشنا باشید.
انتخاب تیتر های درست و نوشتن متن های معتبر از اصول سئو و تولید محتوا می باشند که باعث می ‌شوند محتوای شما توسط موتورهای جستجو به مخاطب بیشتر پیشنهاد شود.

تولید محتوای صوتی:

گاهی شما نمی ‌توانید در یک متن حق مطلب را ادا کنید یا اینکه نمی توانید در متن لحن مناسبی را به مخاطب ارائه کنید در نتیجه محتوای صوتی در این شرایط بهترین انتخاب می باشد.
یا در شرایطی که محتوای متنی شما بسیار طولانی است و باعث می شود که مخاطب رغبت به خواندن آن نکند گوش کردن به یک محتوای صوتی می ‌تواند برای مخاطب راحت تر باشد.
این نکته را هم فراموش نکنید که مطالب صوتی بعضاً در ذهن مخاطب بیشتر می مانند.

تولید محتوای تصویری:

محتوایی که در قالب تصویر به مخاطب ارائه می شود توانایی این را دارد که بیشتر مخاطب را جذب خود بکند چرا که شما در تولید محتوای تصویری امکان این را دارید که با استفاده از ابزارهای گرافیکی آن را جذاب تر نمایید.
در تولید محتوای تصویری شما این فرصت را دارید که هم بینایی مخاطب و هم ذهن مخاطب را درگیر محتوای خود کنید و به او اجازه دهید تا با استفاده از تصویر با محتوای شما ارتباط برقرار کند.
حسن دیگر محتوای تصویری این است که شما در تصویر می توانید هم محتوای صوتی داشته باشید و هم متنی یعنی با محتوای تصویری شما مجموعه‌ای از انواع محتوا را می توانید به مخاطب ارائه بدهید.
در آخر این نکته حائز اهمیت است که صرفاً به یک نوع محتوا متکی نباشید و سعی کنید از هر سه نوع محتوا در مطالب خود استفاده کنید چرا که اگر همیشه صوت یا تصویر و یا متن تولید کنید مخاطب شما خسته می‌شود.
نکته ی مهم دیگری که وجود دارد این است که با توجه به پلتفرم انتشار محتوا، نوع محتوای خودتان را انتخاب کنید، به طور مثال برای اینستاگرام محتوای تصویری بهترین نوع محتوا است یا برای سایت ها، بهترین نوع، محتوای متنی می باشد.

اصول اولیه ی تولید محتوا

آموزش تولید محتوا برای سایت

حالا که می دانیم محتوا و انواع آن چیست؟ وقت آن رسیده است که با اصول اولیه ی تولید محتوا آشنا شویم.

یکی از راه های انتقال محتوا به مخاطب از طریق متن و با استفاده از سایت ها می باشد و یکی از موارد مهمی که باید در آموزش تولید محتوا برای سایت وجود داشته باشد بی شک اصول اولیه ی تولید محتواست.

هدفتو مشخص کن

اولین اصل در تولید محتوا داشتن یک هدف و موضوع مشخص است. تولید محتوا در زمینه های پراکنده و بی هدف مخاطب را خسته و گیج می کند. هر کاربری که وارد سایت شما می شود باید بداند که در این مطالب چه چیزهایی را می تواند پیدا کند. با مشخص کردن هدف و موضوع مناسب کاربرانی که به محتوای شما نیاز دارند راحت تر شما را پیدا خواهند کرد.

رقبا رو دست کم نگیر

"عدو شود سبب خیر" جمله ای است که درست در همین جا بکار می آید، هرگز فراموش نکنید که به محتوای رقبای خود سر بزنید، از آن ها یاد بگیرید و ایده بگیرید. اگر مخاطب جذب رقیب شما شده است شما به راحتی با بررسی محتوای رقیب می توانید متوجه شوید که باید چه کار کنید و حالا می دانید که چقدر باید بهتر باشید. کاستی ها و اشکالات رقبا را بیابید و در محتوای خود آن ها را برطرف کنید. علاوه بر این حس رقابت انگیزه ی بسیار قوی ای را می تواند در اشخاص ایجاد کند که گاها نیاز به وجود انگیزه ای با این قدرت بسیار حس می شود.

جزئیات رو فراموش نکن

آنچه مخاطب جست و جو می کند تیتر محتوای شماست. اما اگر شما فقط تیتر ها را در محتوای خود ردیف کنید مخاطب را دست خالی برمیگردانید و این کار اعتماد میان شما و مخاطب را از بین می برد؛ پس خیلی خیلی مهم است که در محتوای خود به توضیح جزئیات نیز بپردازید. تیتر ها همه جا یافت می شوند ولی جزئیات نه، در نتیجه با پرداختن به جزئیات سایت خود را به سایتی محبوب و متمایز تبدیل کنید. سایتی که به کاربر پاسخ مورد نیازش را بدهد سایت پرطرفداری خواهد بود.

متفاوت باش

دنیای محتوا پر از مطالب و موضوع های تکراری است. هر روز در سرتاسر اینترنت تیتر های مشابهی را می بینیم. یکبار روی یکی از آن ها کلیک می کنیم، مطالعه می کتیم و آن را کنار می گذاریم اما اگر در میان این همه تیتر مشابه تیتر متفاوتی ببینیم، یا مقاله ای ببینیم که با دید دیگری موضوع را بررسی کرده است مجددا مجاب می شویم که آن مطلب را هم بررسی کنیم.

علاوه بر این ها بررسی موضوعات با دید متفاوت خلاقیت و استعداد شما را در تولید محتوا به مخاطب ثابت می کند.

انتخاب تیتر های درست و چگونگی نوشتن متن های تک و جذاب از مواردی است که در آموزش تولید محتوا برای سایت به آن پرداخنه ایم.

 

اصول اولیه تولید محتوای متنی
هدفت رو مشخص کنرقبا رو دست کم نگیر
متفاوت باشجزئیات رو فراموش نکن

 

اولین دیدار

بعد از تیتر اولین چیزی که به چشم مخاطب می خورد اولین دیدار و مواجهه با محتوای شما می باشد، در نتیجه دیدار اول مخاطب در تاثیر گذاری از اهمیت بالایی برخوردار است.
به طور مثال اگر محتوای شما متنی است پاراگراف اولی که نوشته اید بسیار مهم می باشد، شما در چند خط اول این فرصت را دارید که مخاطب را به خواندن محتوای خود دعوت کنید و مختصری از آنچه قرار است در اختیار او قرار دهید را بیان کنید.

کپی با ذکر منبع! 

محتوا نوعی گردآوری اطلاعات است، هنگامی که شما محتوای خودتان را از منابع معتبر جمع آوری می کنید فراموش نکنید که حتما منبع را ذکر نمایید و آن ها را به مطلب خود لینک کنید.
این کار به دو دلیل حائز اهمیت است
۱. نشان دادن منبع معتبر به مخاطب بر اعتبار و صحت محتوای شما می افزاید.
۲. استفاده از منابع مختلف بدون ذکر نام و لینک کردن منبع نوعی دزدی اطالاعات می باشد.
اگر منبع محتوای شما دانسته های خودتان است سعی کنید چند محتوای مرتبط با متنتان را که متعلق به منابع معتبری است به محتوایتان لینک کنید.

نه کم و نه زیاد

محتوای مناسب محتوایی است که در ۳ تا ۵ دقیقه بتوان آن را مطالعه نمود. عموما مطلبی که ۹۰۰ تا ۱۶۰۰ کلمه داشته باشد در این بازه ی زمانی قابل مطالعه است. محتوای طولانی مخاطب را خسته می کند و محتوای کوتاه برای مخاطب خیلی مفید نخواهد بود‌.
این ها اصول اولیه ای از تولید محتوا بودند که در ویدیوی آموزش تولید محتوا برای سایت به آن ها بیشتر خواهیم پرداخت.

رعایت اصول سئو در محتوا نویسی ‌

تا اینجای کار اصول کلی یک محتوای خوب را با یکدیگر فراگرفتیم؛ اما نکته ای که باید همیشه به آن توجه کنید این است که یک محتوای خوب بدون رعایت اصول سئو جایگاه خوبی در گوگل نمی تواند پیدا کند. احتمالا شما با خواندن این جمله یاد آن سخن معروف میفتید که می گویند محتوارا برای کاربر باید نوشت. ما نیز با این جمله موافق هستیم ولی با پرداختن به مواردی که در ادامه صحبت می کنیم، متوجه خواهید شد که بدون رعایت اصول سئو در واقع محتوای شما ناقص است. برای یادگیری اصول سئوی محتوا شما باید یک آشنایی حداقلی با آموزش سئو داشته باشید.

انتخاب صحیح کلمه کلیدی مرتبط با سایت

کلمه کلیدی همینطوری و بدون هیچ مطالعه ای انتخاب نمی شود. بلکه باید قبل از انتخاب سند استراتژی سئو به صورت کامل تدوین گردد، هدف از این کلمه مشخص شود و ارتباط آن با موضوع سایت تعیین گردد. قطعا انتخاب یک کلمه کلیدی غیرمرتبط با سایت اصلا گزینه درستی نیست و می تواند تمامی زحمات شما را در تولید محتوا از بین ببرد. فرض کنید شما یک سایت در حوزه آموزش اینستاگرام دارید و در این سایت لابلای مطالب خود مطالب گل و گیاه نیز قرار دهید. در چنین مواردی قطعا نتیجه مطلوبی از تولید محتوا نخواهید گرفت.

در نظر داشته باشید هنگام انتخاب کلمه کلیدی، هدف کاربر از سرچ و کنیبال را نیز مورد توجه قرار دهید.

موضوعات را تعیین کنید

برای تعیین موضوع مناسب، می توانید از رقبا ایده بگیرید و همچنین به نوار جست و جو و پیشنهاداتی که خود گوگل به شما ارائه می کند، توجه داشته باشید. در واقع شما باید قبل از تولید محتوای دقیق و اصولی، یک تحقیق مناسب انجام دهید.

شناخت نیاز مخاطب

در مرحله بعدی از سئوی محتوا، باید یک مسیر کلی برای محتوا داشته باشیم. در واقع شما باید بدانید مخاطب از سرچ یک کلمه به دنبال چه چیزی است و می خواهد چه چیزی را بداند. با دانستن این موضوع فرایند تولید محتوا هرچه بهتر خواهد شد. یعنی در واقع شما قبل از اینکه محتوای خود را استارت بزنید، یک مسیر کلی به همراه تیترهای تولید محتوا را برای خود آماده خواهید کرد. از این طریق فرآیند تولید محتوا بهتر پیش خواهد رفت و این یکی از مهمترین اصولی است که در آموزش تولید محتوا باید به آن دقت نمایید.

انتخاب مقدمه و عنوان دقیق

در آموزش تولید محتوا بسیار گفته شده است که هر چه محتوای نوشته شده دارای عنوان جذاب تر و گیراتری باشد، احتمال اینکه کاربر در صفحه ما حضور داشته باشد و مقاله را انتها بخواند بیشتر است. به همین دلیل شما باید سعی کنید یک عنوان بسیار زیبا بنویسید و با یک شروع طولانی و بسیار عالی سعی کنید محتوا را هر چه بیشتر برای خواننده جذاب کنید. برای اینکه هر چه بهتر بتوانید عنوان های عالی بنویسید توصیه می کنم مقاله آموزش عنوان نویسی را مطالعه نمایید.

بهینه سازی تصاویر

استفاده از تصاویر بهینه شده یکی از مهمترین قسمت های سئوی محتوا و همچنین زیبایی نوشته است. یک تصویر مناسب به اندازه صدها کلمه می تواند ارزش را به مخاطب منتقل کند. لگوریتم های گوگل نیز به تصاویر اهمیت زیادی می دهند و نیاز است در کنار نوشتن مقاله و محتوای مناسب، تصاویر باکیفیت و در راستای موضوع پیدا کنید تا به صورت بهتر منظور کلام را منتقل کنند. برای اینکه تصاویری که ما در محتوای خود استفاده می کنیم برای ربات های گوگل قابل درک باشد، از یک سری اصول باید پیروی کنیم. در مقاله بهینه سازی تصاویر برای وب این نکات به صورت کامل گفته شده است.

درآمد محتوا نویسی

آموزش تولید محتوا برای سایت

در این قسمت از مقاله ی آموزش تولید محتوا برای سایت به درآمد و بازار کار محتوا نویسی می پردازیم.

با توجه به اینکه در عصر اطلاعات زندگی می‌کنیم و  دائماً در حال تبادل اطلاعات با یکدیگر هستیم محتوا نویسی از دسته شغل هایی است که بازار کار بسیار خوبی دارد.

هر محصول و هر بیزینسی احتیاج دارد که به وسیله ی تولید محتوا کار خودش را برای مخاطب تبلیغ کند و آن را به دیگران معرفی کند؛ پس برای آنها بسیار مهم است که محتوا نویسی پیدا کنند که در این کار مهارت کافی را داشته باشد و بتواند مخاطب های بسیار زیادی را جذب کند.
بعضی از افراد بودجه بسیار زیادی را برای تبلیغ و ساخت یک وبسایت خوب در نطر می گیرند و بخشی از این مبلغ قطعاً حقوق محتوا نویسی خواهد بود که با تولید مجتوای درست وبسایت آن ها را از نظر سئو تقویت کند و مخاطبان بسیاری را جذب نماید.
با توجه به اینکه محتوا نویسی (از نوع متنی) به ابزار زیادی احتیاج ندارد افراد زیادی قادر هستند که در این شغل مشغول به کار شود و حقوق ماهیانه برابر با چندین میلیون تومان دریافت کند البته که اگر بخواهید حقوق شما چندین میلیون در ماه باشد باید به صورت تمام وقت کار کنید و محتوای مفیدی را تولید کنید.
نوع محاسبه حقوق یک محتوا نویس عموما به صورت کلمه ای، صفحه ای و یا ساعتی محاسبه می‌شود و در پایان ماه حقوق ثابتی وجود ندارد و حقوق ماهیانه شما بستگی به مقدار کار شما در ماه خواهد داشت.
از خوبی های دیگر شغل تولید محتوا این است که شما می‌توانید در کنار کار خود محتوای مرتبط با شغل خود را تولید کنید که هم باعث می شود حقوق ماهیانه شما بیشتر شود و هم شما در زمینه شغل خودتان اطلاعات بیشتری را کسب می کنید.
به طور کلی تولید محتوا شغلی است که در کنار ارائه دادن مطلب شما هم می توانید یاد بگیرید و اطلاعاتی را کسب کنید. پس علاوه بر درآمد مالی این شغل برای شما درآمد ذهنی نیز خواهد داشت!
 
گذراندن دوره ی آموزش تولید محتوا برای سایت به شما کمک می کند تا در این شغل موفق تر و حرفه ای تر باشید و در نتیجه درآمد بهتری نیز داشته باشید.

چطور سفارش کار بگیریم؟

اگر فریلنسر هستید یا می خواهید دور کاری انجام دهید برای گرفتن سفارش کار چند روش مختلف وجود دارد.
1. سایت های بسیاری وجود دارند که شما می توانید در آن ها رزومه خود را بگذارید تا کار فرما ها آ ن ها را مشاهده و بررسی نمایند و اگر شرایط شما مقبول بود با شما تماس بگیرند.
2. می توانید با درست کردن شبکه های اجتماعی کار خود را تبلیغ کنید و با تهیه نمونه کارهای تولید محتوا برای خود سابقه کار ایجاد کنید.
 با توجه به اینکه تولید محتوا بازار کار خوبی دارد و محدودیت خاصی ندارد گرفتن سفارش خیلی سخت نیست با گشتی در اینترنت و شبکه های مجازی دیگر می توانید به راحتی سفارش کار بگیرید و مشغول به کار شوید.
اما مجددا روی این نکته تاکید می کنیم که حتما برای خود نمونه کار تولید کنید تا کارفرما ها با نوع تولید محتوای شما آشنا شوند و بر اساس آن شما را انتخاب کنند، در ضمن داشتن نمونه کار رزومه ی شما را تقویت می کند.
سایت پونیشا یکی از سایت های کار یابی است که برای فریلنسر ها ساخته شده است.

مهارت های لازم برای محتوا نویسی:

 • دانش سئو برای تولید محتوا در سایت ها
 • مهارت نوشتن و ویرایش خوب
 • مطالعه
 • مهارت ارزیابی نیاز های مخاطبان

دوره تولید محتوای سایت

دوره های تولید محتوا به منظور آموزش تولید محتوا برای سایت تولید می شوند که تمرکز آن ها روی آموزش مسیر نگارش محتوای ارزشمند، استانداردهای جلب رضایت کاربر، درک الگوریتم های گوگل، اصول سئو، خوانایی محتوا، بررسی نیاز های کاربران، مفهوم گرایی و .... می باشد.

آموزش تولید محتوا در سایت

یکی از مسائل بسیار مهم درفضای سئو و رتبه گرفتن در SERP گوگل این است که شما تولید محتوای بسیار خوبی برای وبسایت خود داشته باشید.

درآموزش سئو شما یاد میگیرید که چگونه و با انجام چه روش‌هایی رتبه خوبی را در گوگل کسب کنید که یکی از از این روش‌ها تولید محتوا در سایت است و طبیعتا شما برای همین تولید محتوا نیاز به آموزش دارید.

برای تولید محتوا در سایت باید به این دقت کنید که در مرحله اول دید کلی روی موضوع سایت داشته باشید و سپس به دنبال موضوعات مرتبط و جدید در حوزه محتوای سایت باشید. تمامی محتواهایی که در سایت شما منتشر می‌شود باید به موضوع سایت مربوط و از درجه کیفی بالایی برخورددار باشد. برای تولید محتوا در سایت شما نیاز دارید تا بدانید که برای چه اشخاصی محتوا تولید می‌کنید. پس قبل از هر چیزی سعی کنید جامعه هدف را بشناسید و با آن به خوبی ارتباط برقرار کنید. حالا که نیاز جامعه را شناسایی کردید نوبت به این می‌رسد با تولید محتوا نیاز جامعه را پاسخ بدهید.

شما باید موضوعاتی را برای تولید محتوا انتخاب نمایید که همگی سرچ بالایی دارند و کاربران به مطالعه این موارد نیاز دارند.

آیا دوره آموزش تولید محتوای متنی برای وبسایت مناسب است؟

طبیعتا بله!

شما در وبسایت خود در مرحله اول باید از تولید محتوای متنی و سپس در کنار آن از سایر روش‌های تولید محتوا مانند ویدیویی ، تصویر ، پادکست و... استفاده نمایید.

البته برای این که تولید محتوای متنی مناسبی برای سایت خود داشته باشید و از آن نتیجه بهینه بگیرید باید به چند نکته توجه ویژه داشته باشید که در دوره آموزش تولید محتوای متنی به خوبی به آن اشاره کردیم :

در تولید محتوای متنی به دنبال بهترین و جدیدترین موضوعات باشید که کاربر آن‌ها را در گوگل سرچ می‌کند. زیرا شما با تولید محتوا قصد دارید ترافیک کاربران را به سمت سایت هدایت نمایید بنابراین نیاز دارید تا موضوعات ترند انتخاب نمایید.

اگر با موضوعی آشنایی ندارید لطفا دست به قلم نشوید و سعی کنید تا حد زیادی روی موضوعی که قرار است برای آن تولید محتوا داشته باشید اطلاعات خوبی کسب کنید زیرا شما می‌خواهید همین اطلاعات را با بیانی زیبا به جامعه هدف منتقل نمایید.

بعد از اتمام محتوا و قبل از انتشار چند بار محتوا را مطالعه نمایید تا هم ایرادات فنی و نگارشی را برطرف کرده و هم متوجه بشوید که آیا مفهوم محتوا به اندازه کافی برای کاربران واضح است یا خیر!

سعی کنید در محتوای متنی تیتربندی واضح و مشخصی داشته باشید تا چشم کاربر از مطالعه یکنواخت خسته نشود.

اگر در زمینه داستان سرایی توانایی دارید می‌توانید یکسری از مقالات و محتواهای خود را طبق این موضوع بازنویسی نمایید. تولید محتوا به سبک داستان سرایی همیشه برای کاربران جذاب می‌باشد.

اگر موضوع قابلیت طنزپردازی داشت حتما سعی کنید در محتواهای متنی خود کمی طنزپردازی نمایید تا کاربر حس خوبی را از مطالعه مقاله شما داشته باشد.

تولید محتوای متنی شما باید برای کاربر مفید و مناسب باشد و براساس قوانین و الگوریتم‌های گوگل نوشته شود. پس در درجه اول محتوایی را بنویسید که کاربر با مطالعه آن نیازش برطرف شود و سپس زمانی که الگوریتم‌های گوگل آن را بررسی می‌کند امتیاز خوبی را برای حضور در صفحات برتر گوگل جذب نماید.

سعی کنید جدول زمانبندی تولید محتوا داشته باشید و تمامی محتواهای سایت خود را در ساعت و زمان معین منتشر نمایید تا الگوریتم‌ها طبق زمان مشخصی سایت و محتوای شما را ایندکس نمایند.

تولید محتوای متنی به جز سایت در شبکه‌های اجتماعی نیز کاربرد دارد که خوب طبیعتا نوع استفاده از آن متفاوت است ولی با مطالعه آموزش اینستاگرام می‌توانید اطلاعات خوبی درمورد آن داشته باشید.

مشاهده بیشتر

فصل های دوره

1

فصل اول

توضیحات جلسه اول
2 جلسه
 • جلسه اول 1 ساعت و 30 دقیقه
2

فصل دوم

توضیحات جلسه دوم
2 جلسه
 • جلسه اول 1 ساعت و 50 دقیقه

مدرس دوره آموزشی

محسن حبیبی راد
(مدیر و موسس وب سایت برتر آموز )

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

سوالات متداول

 • سوال اول

  این موضوع کاملا بستگی به علاقه شما دارد. اگر به حل مسئله و الگوریتم و معماری نرم افزار و الگوهای طراحی و ... علاقه دارید. می‌توانید بک اند را انتخاب کنید. در غیر این صورت می‌توانید فرانت اند را انتخاب کنید. که هر دو حوزه بازار کار خوبی دارد. البته شما می‌توانید هر دو مهارت را یاد بگیرید که در این صورت شما اصطلاحا یک برنامه نویس فول استک (full stack developer) هستید و قطعا فرصت های شغلی بهتری برای شما هست.

 • سوال دوم

  این موضوع کاملا بستگی به علاقه شما دارد. اگر به حل مسئله و الگوریتم و معماری نرم افزار و الگوهای طراحی و ... علاقه دارید. می‌توانید بک اند را انتخاب کنید. در غیر این صورت می‌توانید فرانت اند را انتخاب کنید. که هر دو حوزه بازار کار خوبی دارد. البته شما می‌توانید هر دو مهارت را یاد بگیرید که در این صورت شما اصطلاحا یک برنامه نویس فول استک (full stack developer) هستید و قطعا فرصت های شغلی بهتری برای شما هست.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

 • کسانی که به دنبال کسب درآمد هستند
 • کسانی که به نویسندگی علاقه دارند و می خواهند از آن کسب درآمد کنند
 • به دنبال شغل با درآمد پاره وقت و عالی هستند

این دوره برای چه کسانی مناسب نست؟

 • کسانی که از به افزایش درآمد نیاز ندارند
 • کسانی که به اینترنت یا کامپیوتر دسترسی ندارند

نظرات دانشجویان

نظرات دانشجویان سابق در رابطه با این دوره آموزشی
محمد جواد

تمامی دوره های موجود در وب سایت برترآموز به گونه ای تهیه و تولید شده که ضمانت قطعی در کیفیت را برای شما عزیزان به همراه دارد

دانشجوی دوره
محمد جواد

تمامی دوره های موجود در وب سایت برترآموز به گونه ای تهیه و تولید شده که ضمانت قطعی در کیفیت را برای شما عزیزان به همراه دارد

دانشجوی دوره
محمد جواد

تمامی دوره های موجود در وب سایت برترآموز به گونه ای تهیه و تولید شده که ضمانت قطعی در کیفیت را برای شما عزیزان به همراه دارد

دانشجوی دوره
4/5 (5 نظر)

ويژگی های دوره

ضمانت محصول

تمامی دوره های موجود در وب سایت برترآموز به گونه ای تهیه و تولید شده که ضمانت قطعی در کیفیت را برای شما عزیزان به همراه دارد

آموزش مهارت محور

پس از تهیه دوره آموزشی و با مشاهده آن ، انجام تکالیف و تمرین های مربوط به دوره ، به طور کامل به تمامی مباحث مسلط خواهید شد

پشتیبانی تمام وقت

بلافاصله پس از تهیه دوره ، تیم پشتیبانی وب سایت برتر آموز به صورت تمام وقت پاسخگو به تمامی سوالات و مشکلات شما هستند

دسترسی کامل

پس از تهیه دوره آموزشی ، میتوانید به تمامی محتوای آن از طریق پنل کاربری خودتان دسترسی داشته باشید

همین حالا ثبت نام کنید

آموزش تولید محتوا | دوره 0 تا 100 تولید محتوا برای سایت

 • مفاهیم پایه تولید محتوا
 • درک چگونگی نوشتار محتوا
 • مهارت نوشتن مقاله های فوق العاده
 • بهینه سازی محتوا برای موتورهای جست و جو

490,000تومان

ثبت نام

نیاز به مشاوره تخصصی دارید؟

واتس آپ پیام دهید 09368371221

آموزش تولید محتوا | دوره 0 تا 100 تولید محتوا برای سایت

490,000تومان

ثبت نام در دوره