آموزش پاورپوینت گام به گام به زبان ساده

 • آموزش ساخت پاورپوینت حرفه ای
 • آموزش اصول گرافیکی طراحی اسلاید
 • جعبه ابزار اسلاید سازی
 • طراحی و انتخاب قالب ارائه
 • تیتر نویسی حرفه ای
40 ساعت آموزش
24 سرفصل
3 ماه پشتیبانی
12 جلسه

همه چیز در رابطه با دوره

مزایای آموزش پاورپوینت و یادگیری آن

با آموزش پاورپوینت و یادگیری آن شما می توانید پرزنتیشن ها و ارائه های بی نظیری را تولید کنید. تعداد کاربران این نرم افزار در سراسر جهان چیزی در حدود 500 میلیون کاربر است. این موضوع می تواند قدرت و کاربردی بودن این نرم افزار را ثابت کند. با آموزش پاورپوینت و یادگیری آن شما می توانید به طراحی انواع مختلفی از پرزنتیشن ها بپردازید. بر اساس آمار منتشر شده چیزی در حدود 300 میلیون ارائه روزانه توسط این نرم افزار طراحی و ارائه می شود. این نرم افزار بسیار کاربردی دارای رابط کاربری آسانی بوده و توسط شرکت بزرگ مایکروسافت تولید شده است. شما می توانید با کمک این نرم افزار تصاویر ، فایل ها و ویدیو های خود را به شکلی زیبا و به صورت اسلاید هایی مفهومی در اداره ، دانشگاه ، شرکت و ... برای مخاطبان خود نمایش دهید.

با شرکت در کلاس های  آموزش پاورپوینت شما می توانید به راحتی با کمک تصاویر ، جداول و نمودارها به نمایش هرچه بهتر و مفهومی تر موضوعاتی که قرار است در اختیار مخاطبان خود قرار دهید بپردازید. این نرم افزار یکی از بهترین نرم افزارهای ارائه در کلاس های آموزشی مختلف به شمار می رود. در کلاس های آموزش زبان، در مدارس خصوصی  و در دانشگاه ها و همچنین در شرکت ها و سازمان های مختلف از نرم افزار پاورپوینت به منظور ارائه و آموزش مطالب مورد نظر به مخاطبان استفاده زیادی می شود.

نرم افزار پاورپوینت از زمان تولید و عرضه تا به امروز تغییرات زیادی داشته است. با آموزش پاورپوینت و یادگیری یک نسخه آن شما می توانید نسخه های بعدی را به راحتی یاد بگیرید و از آن در کارهای خود استفاده نمایید. با کمک نرم افزار پاورپوینت شما می توانید هر آنچه را که بخواهید از متن گرفته تا تصویر را به صورت یک ارائه جذاب و بی نظیر به مخاطبان خود نمایش دهید. آموزش آفیس و آموزش اکسل از جمله نرم افزارهایی میباشد که همانند آموزش پاورپوینت بسیار مورد اهمیت بوده و باید یاد بگیرید.

یادگیری پاورپوینت - برتر آموز

 

آموزش پاورپوینت و شروع کار با آن

در این بخش سایت برتر آموز می خواهیم به آموزش پاورپوینت به صورت مقدماتی و با اجرای آن بپردازیم. این برنامه که یکی از برنامه های محبوب مجموعه نرم افزاری آفیش به شمار می رود از طریق منوی All programs در منوی استارت ویندوز شما قابل دسترسی خواهد بود. برای اجرای این برنامه کافی است که منوی start ویندوز خود را باز کرده و وارد All programs شوید. در این قسمت شما  فهرست تمامی برنامه هایی که در ویندوز شما نصب شده اند را خواهید دید. از بین برنامه های مختلف گزینه Microsoft office را انتخاب نمایید. فهرستی از برنامه های مختلف باز می شود که در این فهرست کافی است بر روی برنامه Microsoft office powerpoint  کلیک کنید. با کلیک بر روی این گزینه برنامه پاورپوینت در ویندوز اجرا خواهد شد.

بعد از اجرا پنجره ای باز می شود. اگر خوب به این پنجره نگاه کنید کلید های دسترسی سریع و نام برنامه را در بالای آن خواهید دید. در ردیف بعدی منوی file  و تب ها را مشاهده خواهید کرد. تب های مختلفی در این برنامه وجود دارد که هر کدام مجموعه ای از قابلیت های نرم افزار پاورپوینت را در اختیار شما قرار خواهند داد. با یادگیری و آموزش پاورپوینت شما به راحتی می توانید از این تب ها و امکانات گسترده ای که این نرم افزار در اختیار طراحان پرزنتیشن قرار می دهد استفاده کنید. در تب home شما قادر هستید که به اضافه کردن اسلاید و همچنین تنظیمات متن در داخل اسلاید ها بپردازید. اگر بخواهید جدول ، نمودار ، فیلم ، آهنگ و کادر متن و ... به پرزنتیشن خود اضافه کنید کافی است که تب insert را کلیک نمایید.

قسمت بعدی که با آموزش پاورپوینت آن را یاد خواهید گرفت تب design  است. با کمک این تب شما می توانید به تنظیم و طراحی اسلایدهای زیبا و جذاب بپردازید. در تب transition شما می توانید به اسلاید هایی که طراحی می کنید حالت های نمایشی مختلف و زیبایی را اضافه کنید. برای این که بتوانید به تصاویر و متن ها و دیگر عناصر داخل اسلاید حالت نمایشی جذابی بدهید می توانید از تب animation  استفاده کنید. با آموزش پاورپوینت و یادگیری آن شما قادر خواهید بود که تکنیک های زیادی را یاد گرفته و به راحتی و با سرعت بالا به طراحی پرزنتیشن های مختلف جهت ارائه در کنفرانس های ، دانشگاه ، شرکت ها ، مدارس ، کلاس های آموزشی و ... بپردازید. بخش های مختلفی در نرم افزار پاورپوینت وجود دارند که با آموزش پاورپوینت قادر خواهید بود که از آن ها استفاده کرده و کارهای خلاقانه و جذابی را طراحی کنید. در این قسمت سعی کردیم به آموزش پاورپوینت به صورت مقدماتی بپردازیم و شما را با نحوه اجرای نرم افزار پاورپوینت و همچنین تب های پرکاربردی که در این نرم افزار وجود دارد آشنا کنیم . در ادامه قصد داریم به این موضوع بپردازیم که چرا یادگیری پاورپوینت و آموزش پاورپوینت برای هر کسی ضروری است؟

 

 

 چرا آموزش پاورپوینت و یادگیری آن ضروری است؟

آموزش پاورپوینت و یادگیری آن بسیار ضروری است. علتش این است که این برنامه جزو برنامه های محبوب برای ارائه به شمار می رود. با کمک این نرم افزار شما قادر خواهید بود برای همه چیز پرزنتیشن های جذاب و کاربردی ارائه دهید. جالب است بدانید که این نرم افزار توسط بزرگترین شرکت های جهان مورد استفاده قرار می گیرد  و تنها محدود به استفاده های شخصی نیست. در ادامه به این موضوع می پردازیم که اصولاً چرا آموزش پاورپوینت و یادگیری آن برای هر کسی که از کامپیوتر استفاده می کند ضروری است.

1- آموزش پاورپوینت برای کسانی که در امر آموزش و تدریس مشغول هستند مزایای زیادی دارد. این گونه افراد با کمک پاورپوینت می توانند با کمک تصاویر و فیلم های آموزشی در هنگام تدریس یادگیری را برای دانش آموزان خود آسان تر کنند. استفاده از تصاویر در هنگام یادگیری باعث می شود که مطالب برای دانش آموزان بسیار قابل فهم شود و به راحتی بتوانند مطالب آموزشی را در ذهن خود ماندگار کنند.

2- آموزش های مجازی این روزها مخصوصاً با فراگیری بیماری منحوس کرونا طرفداران زیادی دارد. با آموزش پاورپوینت و یادگیری آن شما قادر خواهید بود که به صورت مجازی به ارائه آموزش های خود بپردازید. اگرچه آموزش از راه دور کمی سخت است اما به کمک این نرم افزار می توانید مطالب را به راحتی برای دانش آموزان خود قابل فهم کنید.

3- شما با کمک این نرم افزار می توانید خلاصه ای از حرف ها و آموزش های خود را با کمک تصاویری که در اسلاید ها قرار می دهید به مخاطب خود ارائه دهید. این کار در فهم بهتر مطالب به مخاطب شما کمک زیادی خواهد کرد.

4- آموزش پاورپوینت تنها برای کسانی که به امر تدریس مشغول هستند لازم و ضروری نیست بلکه دانش آموزان و دانشجویان نیز می توانند با آموزش پاورپوینت و یادگیری پاورپوینت به ارائه پروژه ها ، تحقیقات و انجام تکالیف و تمرین های خود در کلاس های درس بپردازند. همچنین از دانشجویان می توانند با آموزش پاورپوینت و یادگیری آن در هنگام ارائه پایان نامه با کمک این نرم افزار به دفاع از پایان نامه خود به نحو احسن بپردازند. با کمک این نرم افزار هر چند تا اسلاید که بخواهید می توانید طراحی کنید و هیچ محدودیتی در این زمینه وجود ندارد.

5- کسانی که به دنبال کار هستند نیز می توانند با یادگیری و آموزش پاورپوینت به مهارت در این زمینه دست یابند و در شرکت ها و دفاتر فنی که نیاز به طراحی پرزنتیشن دارند مشغول شوند. همچنین با آموزش و یادگیری پاورپوینت شما قادر خواهید بود که به صورت آنلاین و غیر حضوری در سایت های که پروژه ها را به صورت برون سپاری انجام می دهند مشغول کار شوید و از این طریق درآمد بالایی را کسب کنید. امروزه کسانی که به نرم افزارهای آفیس که پاورپوینت را هم شامل می شود مسلط باشند از امتیاز مثبت برای استخدام در ادارات و شرکت های مختلف برخوردار هستند.

6- با یادگیری پاورپوینت شما می توانید در شرکت ها و ادارات اطلاعات و پرونده ها را با کمک نمودار و تصاویر به صورت یک فایل ارائه دهید. با کمک نمودارهای مختلف می توانید میزان رشد و رکود شرکت خود آگاه شوید. در جلسات و سمینارها اگر بخواهید مطلبی ارائه دهید به راحتی با یادگیری و آموزش پاورپوینت می توانید ارائه های زیبا و بی نظیر طراحی کنید و موضوعی که می خواهید به مخاطبان ارائه دهید بسیار راحت تر و قابل فهم تر خواهد بود.

آموزش و یادگیری پاورپوینت

کارهایی که می توان با یادگیری و آموزش پاورپوینت انجام داد

با یادگیری و آموزش پاورپوینت شما قادر هستید کارهای زیادی را انجام دهید. در ادامه با برخی از رایج ترین کارهایی که با این نرم افزار می توانید انجام دهید آشنا می شویم.

-طراحی و چاپ

شما می توانید به طراحی پوستر و آگهی اقدام کنید. اگرچه برای این کار می توان از نرم افزار adobe indesign استفاده کرد اما کارکردن با آن کمی دشوار است و یادگیری آن نیاز به زمان زیادی دارد. با نرم افزار پاورپوینت می توان به راحتی طراحی مورد نظر خود را انجام دهید. شما می توانید با کمک پاورپوینت تصاویر، کادر متن ، بنر و خیلی از المان هایی که در مبحث طراحی مورد استفاده قرار می گیرد به کار ببرید. همچنین با کمک این نرم افزار شما قادر خواهید بود که طراح مورد نظر خود را چاپ کنید. این کار به راحتی انجام می شود. شما می توانید طرح های خود را به صورت landscape یا portrait چاپ کنید. در قسمت تنظیمات مربوط به چاپ می توانید این تغییرات را اعمال نمایید.

-ساخت ویدیو

با آموزش و یادگیری پاورپوینت شما قادر هستید که به ساخت ویدیو با این نرم افزار بپردازید. به راحتی می توان انیمیشن های ساده و همچنین فیلم های کوتاه را با کمک این نرم افزار پیاده سازی کرد. شما قادر خواهید بود ایده های خود را بعد از طراحی در پاورپوینت به صورت یک فایل ویدیویی خروجی بگیرید. برای این کار کافی است که به تب export رفته و در منوی file گزینه create video  را بزنید تا خروجی فایل پاورپوینت شما به صورت یک فایل ویدیویی درآید. جالب است بدانید که فایل های ویدیویی خود را می توانید با رزولوشن های 480  تا 4k خروجی بگیرید.

-طراحی تابلوهای جهت یابی

امکان طراحی تابلوهای جهت نما با کمک این نرم افزار به سادگی میسر است. شما میتوانید با علائم نوشتاری و تصویری قسمت های مختلف یک سازمان، فروشگاه ، استادیوم و ترمینال مسافربری و ... را طراحی کرده و در نمایشگرهایی که روی دیوار این مکان ها نصب هستند آن ها را به نمایش بگذارید.

با آموزش و یادگیری پاورپوینت می توانید به طراحی علائم دیجیتال و همچنین تبلیغات از راه دور بپردازید . همچنین استفاده از این نرم افزار به منظور طراحی نقشه های پویا و داینامیک بسیار رایج است. می توانید موقعیت کارمندان ، واحد های سایر و یا موقعیت دقیق تجهیزات شرکت را روی نقشه با کمک این نرم افزار نشان دهید و آن را در نمایشگرهایی که در سازمان یا شرکت مورد نظر نصب هستند به نمایش بگذارید. یادگیری و آموزش پاورپوینت می تواند دنیای جدیدی را در ارائه مطالب و دیدگاه ها به روی شما باز کند.

مشاهده بیشتر

فصل های دوره

1

فصل اول

توضیحات جلسه اول
2 جلسه
 • جلسه اول 2 ساعت و 10 دقیقه
2

فصل دوم

توضیحات جلسه دوم
2 جلسه
 • جلسه اول 2 ساعت و 50 دقیقه

مدرس دوره آموزشی

محسن حبیبی راد
(مدیر و موسس وب سایت برتر آموز )

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد.

سوالات متداول

 • سوال اول

  این موضوع کاملا بستگی به علاقه شما دارد. اگر به حل مسئله و الگوریتم و معماری نرم افزار و الگوهای طراحی و ... علاقه دارید. می‌توانید بک اند را انتخاب کنید. در غیر این صورت می‌توانید فرانت اند را انتخاب کنید. که هر دو حوزه بازار کار خوبی دارد. البته شما می‌توانید هر دو مهارت را یاد بگیرید که در این صورت شما اصطلاحا یک برنامه نویس فول استک (full stack developer) هستید و قطعا فرصت های شغلی بهتری برای شما هست.

 • سوال دوم

  این موضوع کاملا بستگی به علاقه شما دارد. اگر به حل مسئله و الگوریتم و معماری نرم افزار و الگوهای طراحی و ... علاقه دارید. می‌توانید بک اند را انتخاب کنید. در غیر این صورت می‌توانید فرانت اند را انتخاب کنید. که هر دو حوزه بازار کار خوبی دارد. البته شما می‌توانید هر دو مهارت را یاد بگیرید که در این صورت شما اصطلاحا یک برنامه نویس فول استک (full stack developer) هستید و قطعا فرصت های شغلی بهتری برای شما هست.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟
 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟
 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟
 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست؟

 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟
 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟
 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟
 • پیش نیاز یادگیری طراحی وب چیست؟

نظرات دانشجویان

نظرات دانشجویان سابق در رابطه با این دوره آموزشی
مهدی

تمامی دوره های موجود در وب سایت برترآموز به گونه ای تهیه و تولید شده که ضمانت قطعی در کیفیت را برای شما عزیزان به همراه دارد

دانشجوی دوره
مهدی

تمامی دوره های موجود در وب سایت برترآموز به گونه ای تهیه و تولید شده که ضمانت قطعی در کیفیت را برای شما عزیزان به همراه دارد

دانشجوی دوره
مهدی

تمامی دوره های موجود در وب سایت برترآموز به گونه ای تهیه و تولید شده که ضمانت قطعی در کیفیت را برای شما عزیزان به همراه دارد

دانشجوی دوره
5/5 (1 نظر)

ويژگی های دوره

ضمانت محصول

تمامی دوره های موجود در وب سایت برترآموز به گونه ای تهیه و تولید شده که ضمانت قطعی در کیفیت را برای شما عزیزان به همراه دارد

آموزش مهارت محور

پس از تهیه دوره آموزشی و با مشاهده آن ، انجام تکالیف و تمرین های مربوط به دوره ، به طور کامل به تمامی مباحث مسلط خواهید شد

پشتیبانی تمام وقت

بلافاصله پس از تهیه دوره ، تیم پشتیبانی وب سایت برتر آموز به صورت تمام وقت پاسخگو به تمامی سوالات و مشکلات شما هستند

دسترسی کامل

پس از تهیه دوره آموزشی ، میتوانید به تمامی محتوای آن از طریق پنل کاربری خودتان دسترسی داشته باشید

همین حالا ثبت نام کنید

آموزش پاورپوینت گام به گام به زبان ساده

 • آموزش ساخت پاورپوینت حرفه ای
 • آموزش اصول گرافیکی طراحی اسلاید
 • جعبه ابزار اسلاید سازی
 • طراحی و انتخاب قالب ارائه
 • تیتر نویسی حرفه ای

190,000تومان

ثبت نام

نیاز به مشاوره تخصصی دارید؟

واتس آپ پیام دهید 09368371221

آموزش پاورپوینت گام به گام به زبان ساده

190,000تومان

ثبت نام در دوره