محسن حبیبی راد از سال 1385 رسما وارد فضای اینترنت شد. ایشان فعالیت خود را با ساخت وبلاگ آغاز کرد و شروع کرد به انتشار محتوای مورد علاقه خود در زمینه گیمینگ. با توجه به علاقه ایشان به گیم پیشنهادهایی از سمت سایت های برتر گیمینگ آن زمان به آقای حبیبی راد داده شد و ایشان هم در سایت پی اس اس تولز ( منحل شده ) شروع به فعالیت کرد. بعد از کسب تجربه کافی و فعالیت چند ساله به عنوان نویسنده در سایت های مطرح آن زمان اولین فروشگاه اینترنتی خود را در سال 1389 راه اندازی کرد و طی یک ماه به بیش از 45 میلیون فروش پستی رسید. همین امر سبب شد که به صورت جدی فعالیت خود در دنیای مجازی را آغاز کند و شروع کند به یادگیری و کلاس های بسیاری را در زمینه دیجیتال مارکتینگ و طراحی سایت و فروش اینترنتی زیر نظر اساتید مطرح داخلی و خارجی ( غیرحضوری) گذارند.

در سال 1393 رسما وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ شد و سایت های اختصاصی خود را ساخت و پروژه های بزرگی در زمینه ساخت سایت و فروش آنها بر عهده گرفت. از سال 1394 به صورت تخصصی بر روی مبحث سئو ( جذب مشتری و فروش از طریق گوگل ) فعالیت کرد و پروژه های بسیاری در این زمینه عهده دار شد که مربوط به بزرگترین شرکت های ایران میباشد.

ایشان هم اکنون به عنوان یک مدرس در زمینه سئو و فروش از طریق فضای مجازی ( دیجیتال مارکتینگ ) فعالیت میکند و پروژه های خاص در زمینه سئو سایت های گردشگری را در قبول میکند.