هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود | ثبت نام
تقلب کردن

ترفندهای خفن و نایاب آموزش تقلب در امتحانات

دسته بندی : مقالات
1400/04/22

آموزش تقلب، امتحانات پديده بسيار خوشايند و نارضايت توسط دانش آموزان و دانشجويان است؛ اما در واقع به طرز تفكر شما بر ميگردد كه بتوانيد آن را به قول معروف هضم كنيد.

امتحانات در واقع براي سنجش سطع ميزان و دانش آموز است كه استاد يا معلم پايه بتواند مشكل آن را حل كند حالا اين مشكل ميتواند در آموزش معلم يا استاد باشد و يا كم كاری‌ دانش آموزان فرقی نميكند؛‌منظور اين است كه اين امر براي خير و آمادگی افراد طرحی شده است.

يكی از معظلات مهم در رابطه با امتحانات تقلب در امتحان است و دانش اموزان بجای اينكه مطالعه بفرمايند وقت خود را برای‌ نوشتن تقلب امتحانات صرف ميكند ؛ اين كار بسيار خوب نيست و در ادامه اين مقاله با آموزش تقلب در امتحان آشنا ميشويم. همراه سایت برتر آموز باشید.

 

آموزش تقلب در امتحانات

تقلب در امتحانات امری در بعضی از مواقع واجب است ولي هميشه اينطور نيست و حالا در اين مقاله قرار استن چند تا ترفند ناب در رابطه با تقلب برای شما عنوان شود .

در ابتدا براي شما تقلب در امتحان را به دودسته برای درك و آسان آن برای‌ شما نمايش ميدهيم.

1-روش هاي مبتدي( روش هاي بسيار ريسك پذير در واقع ممكن است مراقب امتحان مچ شما شما را بگيرد)

2- روش هاي حرفه (‌از جمله روش هايی است كه باعث ميشود هيچ كسی از تقلب شما بويی نبرد.

 

برای شما اولين راهكار روش هاي مبتدی در آموزش تقلب امتحانات است كه به صورت موردی برای شما عنوان ميشود:

روش ماشين حسابی : اموزش تقلب در امتحانات در اولين قدم براي مبتدي ها روش ماشين حساب استن و حالا چگونه اين امر ميتواند موثر به نمايش در بيايد براي شما ميگويم ؛ ماشين حساب در كل به يك دستگاه ساده براي حساب كتاب است ولي شما ميتواند با نوشتن بر پشت آن بتوانيد فضايی برای خود ايجاد كنيد كه بتوانيد آن را بخوانيد شما بايد موقع تقلب حواستان به مراقب باشد. ( نكته قابل توجه اين است كه در امتحانات رياضی استفاده نشود كه اين امر همچون باعث تقلب است و مراقب امتحان هرچه سريعتر متوجه آن ميشود)

تقلب کردن در امتحانات

روش دوم روش رولی: دومين روش مبتدی در رابطه با آموزش تقلب در امتحانات است كه براي آموزش اين روش ابتدا شما بايد يك پيراهن آستين بلند داشته باشيد و به كمك يك سنجاق كش را به كاغذ تقلب بچسبانيد و آن را در مواقعي كه مراقلب امتحان حضور ندارد برداريد و نگاه بيندازيد.( در صورت تهديد كاغذ را رها كنيد كه به كمك كش پوشانده شود)

روش سوم مداد بازيافتی : روش سوم در رابطه با آموزش در تقلب در امتحانات يكي از روش هاي مورد علاقه برخي از دانش آموزان و دانشجويان است، شما در ابتدا پوست مداد را بكنيد و با لاك غلط گير تمام برجستگی هاي آن را با آن پر كنيد و بر روي آن پاسخ هايتان را بنويسيد و دوباره بتوانيد با مداد آن را به قدر سياه كنيد كه شلوغ معلوم شود سپس در مواقعي كه ميخواهيد تقلب كنيد آن را پاك كنيد و ببينيد.

روش تقلب با مداد بازيافتی

روش خط كشی : روش چهارم همانطور كه از اسمش معلوم است ، با توجه به خط كش صورت ميگيرد و اينكه شما در ابتدا بايد تمام مطالب خود را با مداد در خط كشي كه رنگ كدری دارد بنويسيد و به بهانه خط كش بتوانيد تقلب كنيد.

 

روش پنجم و آخرين روش زوم و مسير : در اين روش از تقلب بايد جمعی از دانش آموزان بايد با هم هماهنگ باشد اين روش به آن گونه انجام ميگرد كه وقتي مراقب كنار شما است و مزاحم كار شما ميشود با كسانی كه هماهنگ كرده ايد با صرفه به آنها پيامی را ميرسانيد كه سوالت نابجا و گنگ از دبير مربوطه بپرسند و اينكه دبير ديگر حواسش به شما نباشد و شما بتوانيد با خيال راحت به كار خودتان برسيد.

تمام مراحلی كه در رابطه با آموزش تقلب گفته شد برای افرد مبتدی و روش های مبتدی است در ادامه اين مقاله با روش دوم يعني حرفه مواجه ميشود در اين روش فقط مخصوص امتحانات مجازي و در سايت يا برنامه شاد است.

روش اول تقلب در سايت ديجی فرم و داكس گوگل

سایت دیجی فرم

سايت ديجي فرم يكي از سايت هاي پر كاربرد دبير ها در دنيای مجازي برا برگزاري امتحانات است و شما نميتواند در آن پاسخ گزينه ها را ببينيد ولي ميتوانيد افزايش زمان براي خود ايجاد كنيد ؛ شما در ابتدا وارد سايت امتحان(ديجی فرم) ميشويد و نام خود را وارد ميكنيد و زماني كه احساس كرديد وقت كم آورده ايد فقط كافی است از سايت خارج شويد و دوباره وارد آن شويد ميبينيد كه زمان شما دو برابر شده است توصيه ميشود اين كار را زياد انجام ندهيد به دليل اينكه پشتيبان سايت اعلاني برای‌ دبير ارسال ميكند و گزارش تقلب ميدهد.

در رابطه با آموزش تقلب در فضای مجازی‌ و سايت ؛ دومين سايتی كه نقضی در كار دارد ،  سايت داكس گوگل است ولي شما چطور ميتوانيد ر آن تقلب كنيد را بنده به شما ميگويم.

شما بايد در دفعه اول اسمي ديگر را وارد سايت كنيد بعد از انجام دادن اين كار گزينه ها را شانسي پاسخ دهيد و بر روي گزينه ارسال كليك كنيد ؛ و در آخر پاسخ سوالات برای شما به نمايش در مي آيد و شما ميتوانيد پاسخ هاي سوالات مورد نظر را اسكرين شات بگيريد ؛ بايد توجه داشته باشيد كه سوالات در سايت قابليت جابه جا شدن را دارد.

 

روش دوم از اموزش تقلب حرفه ايی در مورد تقلب در فضای نرم افزار شاد است.

فضای نرم افزار شاد بسيار آسيب پذير است و اينكه ميشود در آن به صورت خيلی راحت تقلب كرد البته بايد گفت كه در نرم افزار شاد بخش طراحي آزمون هنوز ايجاد و بهره برداری نشده و در آن تمام امتحانات به صورت لينك داده ميشود يا اينكه به صورت پی دی اف داده ميشود ؛ كه در اكثر امتحانات به صورت پی دی اف نشان داده ميشود .

اين آموزش مختص افرادي است كه موبايلی از نوع شيايومی‌دارند و آنها ميتوانند با قابليت عكس در گوشه بكگراند در كنار سوالات جزوه امتحانات را مرور و پاسخ آنها را پيدا بكنند.

 

روش دوم وروجك بازی است :

در اين روش از اموزش تقلب به صورت حرفه ايی گفته ميشود كه برای پياده كردن اين روش بايد در پايه هاي دهم ، يازدم، و دوازدهم، باشيد در غير از اين صورت اين روش هيچ كاربردی‌ برای شما ندارد.

 • برای‌اينكه در روش موفق باشيد بايد بگوييم كه اين روش فقط مختص افرادی كه امتحان های تستي عربي و ادبيات دارند صدق ميكند.
 • در اين روش شما بايد گزينه های تست خود را تحليل كنيد ولي چگونه؟ شما در ابتدا معني و مفهوم ابيات و يا جمله های عربی را در ذهن خود به نمايش در مي اوريد و حالا بعد از درك كردن سوا به گزينه های مورد نظر نگاه مياندازيد و گزيه های فعلي كه به (ب) ختم شده است را حذف ميكنيد اين روش روشي ساده است و كسی در ازمون های سراسری اين روش را به كسی ديگر نميگويد.
نویسنده : محسن حبیبی راد

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. Mak

  من معمولا واسه همه امتحانا تقلب میکنم و یکی از بهترین روش هام هم استفاده از ایرپاد ساعت هوشمند و گوشی همزمانه (احتمالا فقط برای خانم ها کارسازه)

  شب قبل از رویه تمام برگه سوال هایی که دبیر برای تمرین بهمون داده میخونم و ظبط میکنم
  قبل امتحان گوشی رو داخل نیم تنم قایم میکنم یدونه ایرپاد هم داخل گوشم و ساعت هوشمندم به گوشی وصل
  بعد اینکه از رو کله سوالا خوندم یواشکی با ساعت ویس و پخش میکنم
  جواب هز سوال که رسید با دقت گوش میدم و مینویسم👍🏻

  1. جواد فرازمند

   سلام رفیق
   ممنون از نظرت:)
   خیلی روش باحالی بود 😀