هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود | ثبت نام
سرنا امینی

سرنا امينی كيست؟ دختر مشهور اینستاگرام + همسرش

دسته بندی : هنر - وردپرس
1400/04/29

سرنا امینی، در اين چند ساله با رونق استفاده از دستگاه ديجيتال همچون كامپيوتر و به ويژه موبايل ها افراد سر رشته ایی در زمينه های فضای مجازی دارند و به قول معروف در آنها سرك ميكشند يكی از افراد مشهور در فضای مجازی كه در حوزه طنز كار های خود را به طرز احسن انجام ميدهد و بسيار پرطرفدار است سرنا امينی است. در این پست همراه برتر آموز باشید.

سرنا امينی يكی از افراد معروف و مشهور در نرم افزار اينستاگرام است ؛‌سرنا امينی در زمينه های‌ حوزه توليد محتوای طنز فعاليت ميكند و خنده را به لب های مردم كشورش می آفريند و اما در ادامه با ايشان بيشتر آشنا ميشويم.

سرنا اميني متولد 28 دی 1372 است و در شهر مقدس مشهد متولد شده است ، تحصيلات ايشان دانشگاهی است و به دلايلی يك پيج اينستاگرامی تاسيس كرد و در ابتدا عكس های شخصی خود را بارگزاری ميكرد و بنا به دلايلی وارد دنيای طنز و واينری شد و در اين حوزه موفقيت كسب كرده است .

پیج اینستاگرام سرنا امینی

در زندگی خصوصی سرنا امينی دارای يك خواهر و با پدر و مادرش ساكن تهران است ،‌ پدرش شاغل و مادرش خانه دار است ايشان دارای همسر و فرزند است كه در برخی از محتوا های ايشان فرزندش حضور دارد.

serna amini

فعاليت سرنا امينی در اينستاگرام از چه موقعی شروع شده است؟

سرنا امينی در ابتدای سال 2020 شروعز حرفه در زمينه طنز در اينستاگرام داشت و در زمان ويروس كرونا و با قرنطينه خانگی و رجوع كردن مردم به فضای مجازی ويديو های ايشان بازديد های ميليونی داشته است و در حال حاضر چهار ميليون دنبال كننده و هر پستی كه منتشر ميكند بالای 4 ميليون بازديد ويو ميخورد،  سرنا امينی در بيو خود عنوان كرده است كه تمام ويديو های خودش را به تنهایی ميسازد و حضور برخی از افراد در ويديو های خود را به همكاری دوستانش ظبط كرده است.

چند وقت پيش سرنا امينی عكس از سال 99 منتشر كرد و در زير آن نوشت بود : هميشه با خود فكر ميكردم كه يعنی ميشود روزی 100 هزار دنبال كننده داشته باشم ، و خدا آن هديه را به من داد ؛ و در حالی كه در اسفند سال 99 به دو ميليون و پانصد هزار دنبال كننده داشته است.

 

چگونه سرنا امينی افزايش فالوور داشته است ؟

سرنا امينی در ابتدا با افزايش دنبال كننده روبه رو بود در حالی كه اراد فكر ميكرد كه ايشان در يك ماه به اين تعداد دنبال كننده رسيده است و برخی  از آن ها ميگفتند كه دنبال كننده فيك زده است ،‌ ولی چنين نيست در حال حاضر ايشان دارای چهار ميليون دويست هزار دنبال كننده فعال دارد. اگر شما آموزش اینستاگرام را به خوبی دیده باشید میتوانید در زمان سریع رشد خوبی را داشته باشید.

 

ميزان در آمد سرنا امينی از اينستاگرام چقدر است؟

ايشان در ابتدای فعاليت خود از خود ويديو منتشر نكرده بود و اينكه هميشه در رابطه با معظلات جامعه ويديو هایی در قالب طنز اديت و منتشر ميكرد و اينكار ايشان باعث به دست اوردن درآمد و امرار و معاش از ويديو هاي خود بوده است .

ميزان درآمد سرنا امينی بعد از دبيرستان ايشان در حوزه عكاسی و مدرس ايروبيك بوده است و قبل از به شهرت رسيدن در آن زمينه ها امرار معاش خود را به دست می آورد ولی در حال حاضر تمام در آمد ايشان از نرم افزار اينستاگرام به دست می آورد در آمدی كه حاصل زحمت های بيوقفه و زياد ايشان است و ميزان درآمد ايشان را در ادامه مقاله برای شما ذكر خواهم كرد :

  • وی از هر تبليغ داستان ( استوری ) كه در اينستاگرام خود بارگزاری كند 6 ميليون تومان دريافت ميكند ، كه اگر  استوری ايشان را ديده باشيد ؛ روزی چهار بار استوری تبليغ بارگزاری ميكند كه در روز 24 ميليون تومان ميشود ؛ وی در ماه 720 ميليون تومان فقط از استوری های خود دريافت ميكند.
  • سرنا امينی در حال حاضر دارد وارد زمينه آپلود ويديو هايش در يوتيوب ميشود ؛ و ويديو های جديدش را در آنجا بارگزاری ميكند و كانال يوتيوب سرنا امينی 2 ميليون ويو ميخورد و ماهانه به طور تقريبی 17 هزار دلار درآمد دارد و در نتيجه در آمد حاصل از استوری اينستاگرام و يوتيوب را جمع بندی كنيم ؛ 1 ميليارد و 150 ميليون تومان در ماه از استور های خود دريافت ميكند.
  • ايشان پست تبليغاتی و اسپانسرينگ هم قبول ميكند كه در آمد ايشان از آن هنوز معلوم نشده است.

سرنا امینی

عادت و علاقه های سرنا امينی در زمينه های بازيگری و خوانندگی چگونه است؟

سرنا امينی در مصاحبه هایی كه قبلا انجام داده است عنوان كرده بود كه در دوران دبيرستان خواننده مورد علاقه ايشان علی عبدالمالكی است و اينكه به خود آقای عبدالمالكی هم گفته است ؛‌ بازيگر مورد علاقه مرد ايشان  آقای نويد محدزاده و بهرام افشاری و حامد بهداد است و در حوزه زنان بازيگری خانم ترانه عليدوستی و پريناز ايزديار است.

در ادامه مصاحبه های ايشان گفته است كه توليد ويديو را از دوران دبيرستان انجام ميداده است ولی نه به طور حرفه ایی. ايشان قرار است در فيلم ( سلام بمبی 2 ) ايفای نقش بكند ولي هنوز قطعی نيست.

سرنا اميني فوبيا و ترس از هواپيما دارد و دليل آن را گفته است كه : ميترسم هواپيما به خانه مان برخورد كند. ايشان اصلا فوتبالی نيست و تنها فوتباليست هایی كه ميشناسد علی دایی و خداداد عزيزی است ؛ سرنا امينی هميشه گفته است كه دوست دارد شبيه جواد عزتی باشد به آن دليل كه در نقش های همچون طنز بسيار عالی و در نقش های همچون جدی هم بينظير است .

 

ايده های نقش ها در ويديو های سرنا امينی را افرادی به ايشان پيشنهاد ميدهند؟

تمام ايده های نقش های ويديو های سرنا امينی را خودش عنوان ميكند و ازجمله كار های اديت ويديو و صدا گزاری را به تنهایی و  خودش انجام ميدهد ؛ وی در ويديو های خود با گريم های متفاوت ظاهر ميشود و به اين دليل ايشان مشهور و شهرت زيادی دريافت كرده است .

او با تكنيك هاز خاص خود در زمينه دابسمش و ويديو توانسته بهترين موضاعات طنز را نمايش دهد و خیلی زود فالورهای زیادی جذب کرد و مورد استقبال قرار گرفت.

بيشتر موضاعات ويديو های سرنا امينی در مورد مشكلات جامعه و خانواده در قالب طنز است كه تمامی انها به طرز احسن توليد شده است .( برای مثال : تفاوت بين اخلاق و شوخی های پسران و دختران و تفاوت هایی بين سفر های آنها ، و فرق سفر و زندگی در زمان های قديم وجديد و … )

ايدی صفحه رسمي ايشان نام خودش است و دارای 4 ميليون فالور فعال (همانطور كه در ابتدا مقاله گفته شد) دارد.

 

تحصيلات سرنا امينی چگونه و چه مدركی ايشان دارد؟

سرنا امينی همانطور كه خود  گفته است در دوران دبيرستان علاقه شديدی به بازيگری داشته است و در ادامه زندگی خود به آن پرداخته و به دنبال علاقه خود رفته است و توانسته عناوين بسياری را كسب بنمايد ؛ وی در حال حاضر ليسانس بازيگری دارد و تمام هنر و خلاقيتش را در اينستاگرام به رخ كشيده است ،‌ و منتظر همكار هایی در زمينه های سريالی و سينمایی است .

 

سرنا اميني چگونه توانسته در زمان كم خيلی پيشرفت بكند ؟  

با توجه به ترند شدن ويديو های ايشان توانسته آنقدر معروف شود شايد برای شما سوال شود كه ترند شدن به چه معنا است؟ به آن معنا است كه ويديو های شما  اشتراك گزاری خواهد شد  همچون در نرم افزار هایی مانند اينستاگرام ، در واقع سرنا امينی به همين سبب معروف شده است و اينكه علاوه بر نرم افزار اينستاگرام كانال های تلگرامی و يوتيوب و گوگل و سرويس های اشتراك ويديو ( همچون آپارات ، نماشا و دلفك و…) باعث معروفيت وی شده است و اصلی ترين ركن ،  ترند شدن در همه آنها است و اسم ايشان بر سر زبان ها در حوزه طنز افتاده است .

سرنا امینی و همسرش

همسر سرنا امينی  كيست؟

ايشان مچنان متاهل است و ثمره اين وصلت تولد يك فرزند است كه سرنا اميني در ويديو 21 دقيقه ایی همسر و فرزندش را به همه دنبال كننده و طرفدارانش معرفي ميكند. ( براي ديدن آن ويديو به صفحه رسمي ايشان در اينستاگرام يا در تلگرام مراجعه كنيد)

 

سرنا امينی با چه كسانی در حوزه طنز فعاليت كرده است؟

با افزايش پيشرفت در زمينه های كاری خود پيشنهاداتی از دوستان و همكار های كمدين هاي معروف اينستاگرام داشته است كه به برخی از آنها جواب رد داده شده و به برخی از آنها جواب مثبت داده است و تا به اينجا با چند كمدين خانم و آقا كار كرده است كه عبارت اند از : پريسا پورمشكی و شقايق محمودی كه هر دو آنها در اينستاگرام معروف هستند ؛ و با خانم سرنا امينی همكاری داشته اند و ويديو های آنها بالای 3 ميليون ويو خورده است و رشد چشمگيری در فعاليت های همكاری خودشان شده است و از اين همكاری همه آنها راضی هستند .

 

نویسنده : محسن حبیبی راد

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  1. بلورچی

    عالی بود آقا محسن