هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود | ثبت نام
اکشن بلاک اینستاگرام

آموزش تضمینی خروج از اکشن بلاک اینستاگرام

دسته بندی : اینستاگرام
1399/07/15

یکی از مهمترین مواردی که باید در بخش آموزش اینستاگرام یاد داشته باشید آموزش خروج از Action Blocked اینستاگرام هست. عموما این ارور برای هر کاربری در اینستاگرام یکبار رخ داده است و با آن برخورد کرده اند. اما به دلیل نداشتن دانش کافی خروج از اکشن بلاک نمیتوانند فعالیت همیشگی خود را در این شبکه مجازی داشته باشند. در این پست جدید برتر آموز به شما میخواهیم چند روز خروج از این Action Blocked در اینستا را یاد دهیم تا از شر این ارور خلاص شوید همراه ما باشید.

دلیل ایجاد ارور اکشن بلاک Action Blocked اینستاگرام

گذاشتن تعداد زیاد پست : یکی از دلایل گذاشتن بیش از حد پست اینستاگرام در طی زمان کم میباشد که اینستا اینطور فکر میکند که شاید یک ربات در حال انجام این کار است و به همین دلیل اکشن بلاک میشود.

کامنت گذاشتن زیاد : دلیل بعدی گذاشتن کامنت های زیاد زیر پست های دیگران و پست خودتان است که در طی یک زمان خیلی کم شما به صورت مستمر کامنت بگذارید اینستاگرام شمارا جریمه یعنی محدود میکند و اکشن بلاک میشوند.

فالوو کردن رگباری : عموما کابران برای جذب فالوور دست به فالوو کردن دیگران میزنند که آنها فالووبک دهند و به فالوورهای آنها اضافه شود. اما این کار باعث میشود شما اکشن بلاک شوید. شما باید نهایتا 30 الی 50 نفر را طی یک ساعت فالوو کنید تا جریمه نشوید.

الکی منشن کردن : منشن در اینستاگرام چیست؟ @mohsenhabibi_seo این یک نمونه منشن در اینستاگرام میباشد که شما به نوعی فرد دیگری را تگ میکنید. عموما در مسابقات اینستاگرامی شما با جمله تگ بیشتر شانس بیشتر برخورد کرده اید. و همین امر که شما تعداد زیادی از کاربران را منشن و تگ کنید باعث میشود که اکشن بلاک شوید.

فعال بودن ربات روی پیج : قطعا باید بدانید که دیگر به هیچ عنوان نباید از ربات برای پیج اینستاگرامی خود استفاده کنید. ربات تنها برای شما ضرر دارد و باعث بلاک شدن شما میشود.

محدودیت های اکشن بلاک اینستاگرام چیست؟

اگر Action Blocked شوید شما فعالیت همشگی خود را نخواهید داشت یعنی شما نمیتوانید لایک کنید، کامنت بذارید و فالوو کنید.

انواع اکشن بلاک اینستاگرام

Action Blocked سه مدل داریم

نوع اول به صورت موقت 24 ساعتی میباشد و شما بهتر است 24 ساعت صبر کنید تا این مشکل برطرف شود.

نوع دوم به تاریخ مشخص دارد. یعنی شما پیغامی مواجه خواهید شد که مثلا تا تاریخ فلان اکشن بلاک خواهید بود که عموما 14 روز هست.

نوع سوم بدون تاریخ هست و همین بزرگترین مشکل برای مدیران پیج میباشد. که شما نمیدانید چه موقع از اکشن بلاک خارج خواهید شد و عموما طولانی میباشد.

راهکار خروج از اکشن بلاک اینستاگرام

تا الان شما با دلایل اینکه چرا اکشن بلاک شده اید آشنا شدید، حالا قصد داریم راهکاری به شما بدیم که از اکشن بلاک خارج شوید و این ارور روی صفحه اینستاگرام شما نیاد.

1.ارسال گزارش برای اینستاگرام

بسیاری از مواقع ممکن است واقع شما کاری برای اکشن بلاک شدن انجام نداده باشید. در چنین مرحله ای وقتی ارور اکشن بلاک برای شما نمایش داده می شود، می توانید با استفاده از گزینه Tell Us این مورد را به اینستاگرام منتقل کنید. یعنی در واقع به با استفاده از این کار به اینستاگرام می گویید که در اکشن بلاگ رخ داده اشتباهی شده است و مرا از اکشن بلاک خارج کن. در تعداد زیادی از موارد تنها با انجام همین کار این مورد به صورت کامل برطرف خواهد شد.

حل مشکل اکشن بلاک اینستاگرام

 

2. اتصال اینترنت خود را چک کنید

ممکن است اتصال شما به یک شبکه اپراتور دچار مشکل شده باشد و به همین دلیل ارور اکشن بلاک را دریافت کرده اید. اگر از سبکه های همراه مختلف مانند ایرانسل، همراه اول، رایتل و … استفاده می کنید، سعی کنید آن ها را جابجا کرده یا از یک خط ADSL استفاده کنید. قطع و وصل مکرر و همچنین نوسانات اینترنت شما می تواند عامل مهمی در ایجاد مشکل برای شما در شبکه های اجتماعی کند. بنابراین حتما پس از متوجه شدن اکشن بلاک شدن، یک بار اینترنت خود را تعویض کنید و مجددا تست کنید.

3. دسترسی نرم افزارهای رباتی را حذف کنید

در آموزش اینستاگرام، یکی از مواردی که بسیار به افراد توصیه می شود، این است که تحت هیچ شرایطی به سراغ نرم افزارهای مربوط به افزایش لایک، فالوور و کامنت نروند. چرا که هر روز الگوریتم و هوش مصنوعی اینستاگرام تقویت شده و فعالیت هایی که از سمت ربات ها و غیر از انسان باشد را تشخیص می دهد و این دلیل می تواند بسیار سریع شما را اکشن بلاک کند. توصیه ما به شما این است که بجای استفاده از این ربات ها، برای افزایش فالوور در اینستاگرام، مقاله روش های افزایش فالوور در اینستاگرام را مطالعه کنید.

4. هیچ فعالیتی را انجام ندهید

اگر بررسی کردید و متوجه شدید به صورت قطعی اینستاگرام شما را اشکن بلاک کرده است، فعالیت خود در اینستا را به صورت کامل برای مدتی متوقف کنید. یعنی هیچ لایکی انجام ندهید، هیچ کامنتی زیر پست دیگران نگذارید، هیچ کس را فالو نکنید و حتی در این بازه زمانی کسی را آنفالو هم نکنید. تمامی این ها می تواند باعث تشدید اکشن بلاک شدن شما باشد. بسیار شاید دیده باشید که می گویند برای من کامنت انگلیسی معنادار بگذارید تا از جریمه اینستاگرام خارج شوم و نمونه های مشابه این. تا اینجایی که باهم صحبت می کنیم، چنین چیزی به صورت قطعی وجود ندارد و کسی اینگونه مشکل خود را حل نکرده است. اما اگر شما چنین تجربه ای دارید، خوشحال می شویم آن را در قسمت کامنت ها با ما به اشتراک بگذارید تا به حل مشکل دیگر دوستان نیز کمک زیادی بشود.

5. لاگین بودن از دستگاه های مخلف

بسیار پیش می آمد اکانت هایی که دارای تعدادی ادمین بودند و این ادمین ها از آی پی های مختلف مخصوصا با استفاده از فیلتر شکن به اینستاگرام وصل می شدند، به مشکل می خورند. یعنی در واقع پیج و چنین اکانتی بسته می شد و باید یک مکاتبه با اینستاگرام انجام می شد و سپس این دسترسی برای پیج باز می شد. چنین اتفاقی ممکن است برای اکشن بلاک شدن رخ دهد. در واقع وقتی شما از دستگاه های مختلف مانند تبلت، گوشی های تلفن همراه مختلف و … به اکانت خود وصل می شوید، هر کدام از این دستگاه ها آی پی متفاوتی دارند و ممکن است اینستاگرام این موارد را از سمت اکانت شما مشکوک و ربات گونه قلمداد کرده و به همین دلیل شما اکشن بلاک شده اید. برای رهایی از این وضعیت، بهترین کار خازج شدن از تمامی حساب ها و نگه داشتن یک اکانت فعال است.

6. حذف دسترسی به برنامه های غیرمجاز

ممکن است شما به برخی از برنامه های غیرمجاز دسترسی داده باشید و همین باعث ایجاد اکشن بلاک شده باشد. برای بررسی این مورد، فقط کافی است با استفاده از مرورگر ویندوز یا مک وارد حساب خود شوید و از قسمت تنظیمات گزینه Authorized Apps را انتخاب کرده و دسترسی این حساب ها را قطع کنید.

7. تغییر رمز حساب

همانطور که بالاتر نیز گفته شد، ممکن است اینستاگرام به دلیل استفاده از برنامه های مختلف، حساب شما را مسدود کند. بنابراین یکی از کارهایی که می توانید انجام دهید، تغییر رمز و سپس خارج شدن از اکانت و ورود مجدد به آن است. این کار احتمالا مشکل اکشن بلاک را برای شما حل خواهد کرد. برای تغییر رمز نیز از قسمت تنظیمات، گزینه Password رو انتخاب کنید، پس ار ورود به صفحه تغییر رمز، از شما رمز قبلی را می گیرد و رمز جدید و تکرار رمز جدید را نیز وارد می کنید و سپس رمز شما عوض خواهد شد.

جمع بندی

سعی کردیم در این مقاله روش های گوناگونی که برای خارج کردن حساب از اکشن بلاک وجود دارد را مورد بررسی قرار دهیم. حال اگر شما نیز تجربه اکشن بلاک داشته اید و از هر کدام از این روش ها استفاده کرده اید، خوشحال خواهیم شد تا آن را با ما از قسمت کامنت ها در میان بگذارید تا بتوانیم با انتشار آن در سایت به دیگر افراد کمک کنیم. امیدوارم از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

 

نویسنده : محسن حبیبی راد

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *