هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود | ثبت نام
بهترين و تاثير گذار ترين جملات انگيزشی

تأثیر گذار ترين جملات انگيزشی + مناسب برای افراد شاغل و دانش آموزان

دسته بندی : تحصیلی - مقالات - موفقیت
1401/06/18

دانش اموزان همیشه زیر فشار روانی هستند و در برخی از بازه های زمانی ممکن است که دیگر علاقه ایی به مطالعه کردن و ادامه دادن تحصیل خود نباشند، در این بین استفاده از تاثیر گذار ترین جملات انگیزش به کمک آن ها خواهد رسید.

تأثیر گذار ترين جملات انگيزشی قطعاً از چندين بخش تشكيل شده است كه دانش آموزان و افراد عادی به آن‌ها نياز دارند و اما چرا اين جملات هميشه مهم هستند؟ آيا تأثیر خاصی بر روی زندگی ما انسان‌ها می‌گذارد؟ قطعاً كه بله؛ توجه داشته باشيد كه نيمی از افراد در زندگی‌ خود بدون راهنما و مشاور قدم برداشته‌اند و البته مسير زندگی را طی کرده‌اند و البته كه اين مورد برای آن‌ها بسيار گران تمام خواهد شد و شكی در اين موضوع هم اصلا نيست؛ البته كه در برخی از مواقع هم افراد مسير درست زندگی خودشان را پيدا کرده‌اند ولی در اين مسير نياز به حمايت و… دارند كه می‌توان از جملات انگيزشی برای آن افراد استفاده كرد. اين مورد قطعاً برای داشتن آموزان هم مؤثر است به اين دليل كه دانش آموزان در بازه زمانی برای ادامه دادن به مسير خود قطعاً نياز به اين نوع جملات دارند و شكی نداشته باشيد كه با شنيدن اين جملات زندگی و روش آن‌ها تغيير خواهد كرد.

اما دقیقه مفهوم ما از جملات انگيزشی چيست؟ آيا فقط با خواندن يك جمله می‌توان زندگی افراد را تغيير داد؟ قطعاً كه خير، صحيح بودن جمله و البته نوع بيان‌ آن و… از جمله موارد مهم در اين زمينه خواهد بود، البته كه افراد با شنيدن اين نوع از جملات وقتی به فكر فرو بروند قطعاً كه آن جمله برای فرد تأثیر گذار بوده؛ در ادامه اين مقاله از سايت برتر آموز برای شما تأثیر گذار ترين جملات انگيزشی ذكر خواهد شد و البته كه نكات و سؤالاتی در رابطه با آن  هم پاسخ خواهيم داد.

 

آيا آموزش مناسب همراه با تأثیر گذار ترين جملات انگيزشی برای افراد مناسب است؟

قطعاً به‌ویژه دانش آموزان؛ ابتدا اين سؤال را بايد برای شما ذكر كرد كه چه زمانی شما نياز به انگيزه داريد؟ قطعاً زمانی كه فعاليتی را شروع كرده باشيد آن موقع است كه نياز به انگيزه داريد و البته كه برای پيدا كردن مسير مناسب هم بهترين مورد قطعاً آموزش است و در اين مسير برای شما مكملی عالی خواهد بود.

برای‌ درك بهتر شما از اين موضوع بهتر است مثالی را برای شما شرح دهيم؛ دانش آموزان هميشه برای شروع كردن دروس و البته درس خواندن هميشه به يك آموزش عالی نياز دارند؛ البته كه دانش آموزان كنكوری كه به درسی اصلاً علاقه‌مند نيستند قطعاً با پيدا كردن آموزش مناسب قطعاً به آن علاقه‌مند شده و قطعاً كه مسير آموزش را طی خواهد كرد؛ توجه داشته باشيد از طرفی اگر شما اين مسير را به‌درستی پيش برويد قطعاً به انگيزه دار شدن هم احتياج خواهيد داشت كه با پيروی كردن از تأثیر گذار ترين جملات انگيزشی قطعاً ديگر نياز نيست برای اين مورد نگران باشيد.( آموزش زيست شناسی يكی از آموزش‌های عالی است كه دانش آموزان را ترويج به مطالعه كرده و البته كه می‌توانید با انتخاب كردن اين آموزش مسير درستی را طی خواهيد كرد)

 

آيا روش‌های خاصی برای افزايش انگيزه وجود دارد؟

بدون شك قطعاً روش افزايش انگيزه برای كنكور و البته موارد ديگر وجود داشته كه دانش آموزان بايد به آن‌ها توجه كنند اما اين روش‌ها برای چه افراد مناسب است؟ زمانی كه شمااصلاً درك مناسبی از انگيزه نداريد و آن كه می‌خواهید خودتان به‌تنهایی افزايش انگيزه داشته باشيد قطعاً كه خواندن مقاله افزايش انگيزه برای كنكور بسيار تأثیر گذار خواهد بود بدون شك؛ پيشنهاد ما هم مطالعه آن است.

بعد از مطالعه كردن و عمل كردن به روش‌ها چه تغييراتی در زندگی ما اتفاق خواهد افتاد؟ اولين تغيير بسيار بزرگ قطعاً ديدگاه شما به مسائل و به‌ویژه مطالعه كردن خواهد افتاد؛ البته به اين نتيجه خواهيد رسيد كه پس از سختی بسيار زياد آسانی برای شما به ارمغان خواهد آمد و از طرفی با تلاش‌های زياد هميشه موفق خواهيد شد و موفق نشدنی در كار نخواهد بود.

قشنگ ترين جملات انگيزشی

تأثیر گذار ترين جملات انگيزشی به‌صورت كامل:

تا به اينجای مقاله با مفاهيم كليدی و البته موضوعات كلياتی آشنا شده‌اید؛ حال نوبت آن فرا رسيده كه به سراغ تأثیر گذار ترين جملات انگيزشی برويم، توجه داشته باشيد كه در هر بخش پيشنهاد و نكات خاصی ارائه خواهد شد كه توجه كردن به آن‌ها بسيار مؤثر خواهد بود؛  تأثیر گذار ترين جملات انگيزشی عبارت‌اند از:

 • پیروزی همیشه به این معنی نیست که اول باشی، پیروزی یعنی کاری رو بهتر از قبل انجام بدی: اولين مورد از تأثیر گذار ترين جملات انگيزشی قطعاً اين مورد خواهد بود ولی درك و مفهوم اصلی آن چيست؟ در تمامی کشورها قطعاً در تمامی حوزه‌ها رقابت‌های سر سختی وجود خواهد داشت اعم از تمامی حوزه‌ها، نمونه بارز آن بين دانش آموزان خواهد بود به اين دلیلی كه در بين مدارس هميشه بر سر اول بودن نمره در كلاس و…رقابت‌های خاصی وجود داشته است ولی آيا اين رقابت‌ها هميشه مهم هستند؟ قطعاً كه خير، به وجود آمدن اين رقابت‌ها برای اين خواهد بود كه شما هميشه در حال پيشرفت باشيد و جای اشتباه كمتری داشته باشيد به اين دليل كه انسان‌ها هميشه اشتباهات بزرگ و كوچكی دارند و البته كه به حداقل رساندن آن‌ها هميشه مؤثر واقع خواهد شد.( دانش آموزان هم به اين جمله انگيزشی بسيار توجه كنند و سعی كنند كه معيار اصلی را بر روی كيفيت مطالعه و بهتر مطالعه كردن بگذارند به اين دليل كه بالاخره موفقيت لحاظ خواهد شد)

 

 • هیچ کاری اونقدر سخت نیست اگر اون رو به کارهای کوچیک تر تقسیم کنی: دومين مورد از تأثیر گذار ترين جملات انگيزشی قطعاً اين جمله باارزش خواهد بود و برای آن كه درك شما از اين جمله عالی باشد مثالی را آماده کرده‌ایم.

آيا توجه کرده‌اید دانش آموز های موفق در كنكور روزی چند ساعت مطالعه داشته‌اند؟ قطعاً 9 الی 14 ساعت و البته كه آيا اين مطالعه‌ها پيوسته بوده و يا اينكه سخت است؟ قطعاً كه سختی همراه آن خواهد بود ولی اين تعداد ساعت‌ها را اگر به زمان‌های مساوی تقسيم كنيد قطعاً زمان كافی برای مطالعه كردن خواهيد داشت و البته كه آسان‌تر هم اين مورد انجام خواهد شد؛ اين مورد نمونه‌ی بارز اين جمله انگيزشی است كه هميشه با تكه تكه كردن مسائل می‌توانید آن‌ها را كوچك و در نهايت هميشه حل كنيد و اصلاً جای نگرانی برای‌ آن نخواهد بود.( اگر شما دانش آموز هستيد بهتر است مقاله افزايش ساعت مطالعه برای كنكور را به‌خوبی مطالعه كنيد و قطعاً به شما و تحصيل شما كمك خواهد كرد)

 

 • اشتباهات بخشی از هزینه ایِ که برای یک زندگی خوب و کامل پرداخت می شه: سومين مورد از تأثیر گذار ترين جملات انگيزشی قطعاً اين جمله خواهد بود؛ زندگی انسان‌ها هميشه پر از اشتباه بوده است و البته كه انسانی می‌تواند ادعا كند كه در زندگی خود اشتباه نداشته است؛ اما آيا مرتكب شدن به‌اشتباه های بزرگ چه سودی برای ما دارد؟ قطعاً كه شايد اين سؤال برا‌ی شما هم پيش بيايد؛ شما وقتی مرتكب يك اشتباه می‌شوید قطعاً در آن شكست خواهيد خورد؛ اين شكست ممكن است كه مسير اشتباه و البته انتخاب نادرست و مسير نادرست و… باشد و البته كه شما با اشتباهات خود قطعاً شكست و البته مهم‌تر از آن تجربه را كسب خواهيد كرد؛ تجربه سبب می‌شود كه شما اگر از راه و انتخابی شكست خورده‌اید ديگر آن به آن مرتكب نشويد.

برای درك بهتر شما از اين موضوع بهتر است مثالی را شرح دهيم؛ موقع كه شما دانش آموز بوده‌اید قطعاً در برخی از بازه زمانی‌ها ممكن است كه نمرات خوبی را نگيريد يا … قطعاً كه اين گونه از موارد با اشتباه‌های شما همراه بوده است البته كه شما با درس گرفتن از آن‌ها قطعاً می‌توانيد اشتباهات خود را به حداكثر برسانيد.

عالی ترين جملات انگيزشی

 • آسانسوری كه بتواند شما را به طبقه دهم موفقيت برساند خراب شده است، شما بايد خودتان پله پله به سمت بالا حركت: چهارمين و از جمله بهترين و تأثیر گذار ترین جملات انگيزشی قطعاً اين جمله خواهد بود؛ توجه داشته باشيد كه هميشه برای رسيدن به موفقيت زياد و البته موفقيتی كه بسيار ارزشمند است قطعاً مسيری سختی را هم خواهد داشت و مسير هموار نخواهد شد( اين مورد برای تمامی افراد صدق خواهد كرد) اگر موفقيت به آسان به دست می‌آمد قطعاً از ارزش خاصی ديگر بهره‌مند نبود؛ همیشه برای رسيدن به نقطه ایی كه بسيار ارزشمند است بايد تلاش بسيار زيادی كنيد و البته كه مسير درستی را هم در اين راه انتخاب كنيد، اگر شما تصميمات و البته حرکت‌های ناگهانی انجام دهيد قطعاً كه ديگر نمی‌توانید موفق شويد و برای موفقيت هميشه يك فرمول كلی وجود دارد: تلاش + ايمان به خود +‌مسير درست + به همراه داشتن يك راهنما. اين فرمول را هميشه در يك برگه يادداشت كنيد و قطعاً كه به آن نياز خواهيد داشت.

مثالی كه برای‌ اين بخش می‌توانیم برا‌ی شما شرح دهيم پذيرش در آزمون كنكور خواهد بود؛ برای دست يافتن به رتبه عالی در كنكور سراسر هميشه بايد سخت تلاش كنيد و البته كه هيچ راه آسانی برای اين مورد وجود نخواهد داشت، اما آيا ميان بری هم وجود دارد؟ قطعاً كه بله، شما با انتخاب يك آموزش درست قطعاً می‌توانید خودتان را تقويت كنيد و نسبت به رقيبان خود هميشه برتر باشد؛ سايت ما انتخاب مناسب شما خواهد بود و شما با انتخاب آموزش‌های‌ مناسب می‌توانید در تمامی حوزه‌ها برتر باشيد.( در اين بخش هم به انتخاب درست تأکید شد)

 

 • ناشنوا باش زمانی كه افراد در رابطه با محال بودن آرزو و باورهایت سخن می‌گويند: وجه اشتراك تمامی بزرگان تاريخ آن بوده است كه افراد و نزديكان آن‌ها در رابطه با آرزوها و… می‌گفتند شما اصلاً نمی‌توانید و يا از محال بودن آن‌ها سخن می‌گفتند. آيا در چند صد سال پيش اگر فردی در رابطه با توليد برق و نو و… سخن می‌گفت آيا كسی باورش می‌شد؟ قطعاً كه خير، اما امروزه شاهد آن هستيد كه تمامی خانه‌ها از برق و لامپ و نور مصنوعی بهره‌مند هستند. خلاصه كلام آن است كه هميشه به خودتان و افکارهایتان باور داشته باشيد كسی نمی‌تواند تعيين كند كه افکارهای شما مناسب است و يا نه تا زمانی كه خود شما اين اجازه را به افراد دهيد، اگر شما می‌خواهید به موفقیت‌های بلند مرتبه هميشه دست يابيد بهتر است بر روی كيفيت كار و فعاليت خودتان تمركز كنيد.

كامل ترين جملات انگيزشی

 • بعضی‌ها به معجزه اعتقاد دارن ولی من به خودم اعتقاد دارم: معجزه يعنی چه؟ يعنی كاری كه شما انجام دهيد را هيچ كس انجام ندهد( اين تعريف اصلی كلمه معجزه است) اما بايد ذكر شود كه هر انسان روی زمين معجزه ایی‌ از طرف خدا است؛ خود شما بايد از نظر خودتان معجزه باشيد به اين دليل كه کارهایی كه می‌توانید انجام دهيد را هيچ كس نمی‌تواند انجام دهد همانند تصميم گرفتن و البته احساسات شما و… البته كه اين جمله از تأثیر گذار ترين جملات انگيزشی در قرن بيستم بوده است.

 

 • انسان‌های بی‌هدف، مجبورند تمام عمر برای انسان‌های هدفمند کار کنند: تا به حال به اين فكر کرده‌اید كه چه هدفی در زندگی و خلقت خود داريد؟ در نگاه اول تمامی افراد به موفقیت‌های انگشت شما و… فكر خواهند كرد و آيا اين چنين بوده است؟ قطعاً كه بله ولی اهداف هميشه نقش مهمی در زندگی ما خواهند داشت به اين دليل كه شما با انتخاب كردن اهداف درست در زندگی خودتان هميشه می‌توانید به نكات مثبت فكر كنيد و البته در راستای آن تلاش كنيد؛ البته كه انسان‌هایی كه هدف در زندگی و خلقت و كار كردن خودشان را ندارند قطعاً لذت موفقيت را نخواهند چشيد.( در كتاب قرآن آسمانی هم ذكر شده كه كشف راه درست زندگی به همراه درك آينده خويش از جمله نیازهای برتر انسان بوده است)

 

جمع بندی و سخن پايانی:

اميدوار هستيم  از اين مقاله از سايت برتر آموز نهايت بهره را كسب كرده و برای دوستانتان آن را به اشتراك بگذاريد، در انتهای مطلب بهتر است چند نكته را بازگو كنيم.

تأثیر گذار ترين جملات انگيزشی قطعاً در زندگی شما تأثیری خواهد گذاشت ولی چگونه؟ شما تنها با خواندن آن‌ها در چند لحظه به موفقيت دست نخواهيد يافت بلكه با انجام و الگو برداری كردن از آن هميشه می‌توانید موفق شويد؛ آن كه شما در نگاه اول آن را مطالعه كنيد اصلاً شبيه به تلف كردن وقت شما است.( معجزه ایی به نام تكرار در انسان‌ها وجود دارد به اين صورت كه اگر شما عادت و يا جمله ایی را هميشه تكرار كنيد قطعاً تأثیر آن بر روی زندگی شما گذاشته خواهد شد؛ با اين وجود شما زمانی‌ كه از اين جملات به‌درستی و در راستای کارهای مناسب و… استفاده كنيد قطعاً افزايش انگيزه برای شما رخ می‌دهد و از طرفی موفق هم خواهيد شد.

نویسنده : سورنا بابایی

سورنا بابایی ( sorena babaie ) هستم ، علاقه مند به حوزه فناوری و سلامت (‌پزشكی ) و دانشجوی دوره تخصصی سئو و ديجتال ماركتينگ ، اميدوار هستم از تمامی مطالب منتشر شده از طرف بنده رضايت كامل و نهايت بهره را كسب كرده باشيد و بهتر است تمامی مطالب آموزنده را به دوستان عزيزمان منتقل كنيم .

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. علیرضا

  خوشم اومد خوب بود

  1. جواد فرازمند

   سلام رفیق
   خدداروشکر که براتون مفید بوده