هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود | ثبت نام

سرمايه گذاری ارزديجيتال + توضيحات كامل بعلاوه پيشنهادات

دسته بندی : دسته‌بندی نشده
1401/01/29

سرمايه گذاری ارزديجيتال که امروزه خیلی از کاربران عزیز  به دنبال آن هستند که بتوانند آن را کامل آموزش ببیند و بتواند از ان برای درآمد زایی استفاده کنند. توجه کنید که با شرایط اقتصادی که ما امروزه داریم و روزانه قیمت ها بالا پایين می‌رود بهترین چیز این است که سرمایه بر روی یک موردی سرمايه را دو برابر کنیم و شاید هم بیشتر چرا که میتوانید با این روش دارای های خودتان را چندین برابر کنید و بنظر کار عاقلانه‌ای است برای آینده بهتر.

پس در نتیجه بهترین کار این است که شما کاربران عزیز دارایی های خودتان را بر روی ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید تا دارایهايتان چندین برابر شود، توجه در بازارهای ارزی که شما دوستان سرمایه گذاری می کنید به شما امکان این را می‌دهد که تا بتوانید علاوه بر اصل پول خودتان، از یک سودی هم بهرمند شوید.

در این عصری که ما زندگی خواهیم کرد یکی از بازارهای سرمایه گذاری که امروزه سر زبان ها افتاد است و افراد زیادی را به سمت خود جلب کرده است، می‌شود گفت سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال است.

نکته: قبل از  اینکه که وارد به هر نوع بازار سرمايه گذاری ارزديجيتال شوید باید ابتدا  اطلاعاتی درباره آن بازار و نحوه فعالیت در آن داشته باشید تا بتوانید بیشترین سود را از سرمایه گذاری خود به دست آورید و ما در این مقاله قصد بر این داریم که به شما کاربران هر چی اطلاعاتی که به دست آوریم را بگویم امیدوارم که برایتان کار بردی باشد برای اطلاعات بیشتر درباره این موضوع با ما در سايت برترآموز همراه باشيد؛ بهتر است كه در دروه های آموزش مديران و آموزش سرمايه گذاری و آموزش هوش بورسی را فرا گرفته باشيد.

سرمايه گذاری ارزديجيتال + برترآموز سورنا بابایی

ارز دیجیتال چیست؟

یکی از مهم ترین مواردی که تا الان شما کاربران درگیر آن شده اید این است که سرمايه گذاری ارزديجيتال چگونه انجام می‌شود و اصلا ارز ديجيتال چيست در این بخش به صورت کامل توضيحات لازم را درباره ارز دیجیتال برای شما می‌ دهیم پس با ما همراه باشید، حالا می‌رویم سر اصل مطلب که کلمه (Cryptocurrency) این کلمه به صورت خاصی از پول دیجیتال است، که  می شود گفت به صورت الکتریکی تولید و ذخیره می‌شوند و انتقال این ارزها در بستر دیجیتال انجام می شود. شما دوستان برای تولید و تراکنش پول در این سیستم،  می شود گفت که هیچ نیازی به بانک‌ها و یا اشخاص ثالث ندارید و به جای آن  از سیستم رمزگذاری شده استفاده می شود.

تراکنش‌های رمزگذاری شده، در یک دفتر کل توزیع شده، با عنوان بلاک چین ثبت می‌شوند. به این ترتیب امکان پرداخت مستقیم و بدون واسطه وجود دارد که میتوانید به صورت کامل به آن اعتماد کنید و نگران سرمايه تان نباشید.

 

نکات مهم برای سرمایه گذاری در ارز دیجیتال:

حوزه خرید و فروش ارز دیجیتال، صنعت  بسیار مهمه و جدیدی است که هنوز بسیاری از افراد آشنایی کاملی با آن را ندارند. بسیاری از افراد که بدون هیچ شناختی اقدام به سرمایه گذاری بر روی ارز دیجیتال می‌کنند و پولی که دارند را است دست می‌دهند و اگر که شما هم بخواهید وارد آن شوید بدون آگاهی و شناخت کافی از این بازار باید بگویيم که امکان دارد، منجر به از دست دادن دارای هایتان تمام شود.

 

1-قبل از ورود به بازار سرمایه گذاری، تحقیق نمایید.

قبل از این که وارد بازار سرمایه گذاری در ارز دیجیتال شوید، سعی کنید که درباره آن تحقیق های لازمه را انجام دهيد. اطلاعاتی مثل بستر بلاک چین، رمز ارزها، توکن اختصاصی، قیمت کوین یا توکن، حجم معاملات و سایر نکات به دست آورید و به طور کلی بدانید وارد چه نوع بازاری می‌شوید که دارای هایتان تمام نشود و هیچ ظرره نکنید.

 

2-احتیاط در پذیرفتن پروژه‌های خوب اما مشکوک.

در بازار ارزهای دیجیتال هم افراد کلاهبردار وجود دارند که قصد انها این است که دارای های شما را با توجه به كلاه برداری مورد دسترسی قرار دهند؛ بنابراین در دریافت پروژ‌هایی که بسیار خوب هستند و اندکی مشکوک، احتیاط کنید و قبل از سرمایه گذاری، همه جوانب را بسنجید که خدای نکرده مشکلی برایتان پیش نیاید‌.

3-روحیه ریسک پذیری داشته باشید.

توجه کنید که در بازارهای دیجیتال گاهی وقت ها بسیار پرسود است و اما از آن جایی که بدون پشتوانه و دارای نوسانات بالایی است و این موضوع ریسک زیادی دارد. در حال حاضر این ارزها چیزی به جز یک رشته کد رمزگذاری شده نیستند و پشتوانه اصلی آن‌ ها اعتماد خود کاربران است. پس در نتیجه برای ورود به این بازار اول باید روحیه ریسک پذیری داشته باشید و اگر غیر این است بهتر از وارد آن نشود.

 

4-ایجاد تنوع در سرمایه

به مجموعه رمز ارزهای خریداری شده توسط هر فرد، سبد دارایی ارز دیجیتال گفته می‌شود  با ایجاد تنوع در سرمایه و سبد دارایی خود، احتمال ریسک را کمی کاهش میدهد و احتمال سود بیشتری را افزایش می‌دهد.

نکته: در این جا ضرب‌المثل«هیچ گاه همه تخم مرغ‌هایتان را در یک سبد نگرندارید» کاربرد فراوانی دارد. پس درنتیجه انتخاب سبد دارایی ارز دیجیتال و تنوع در خرید چندین رمز ارز دقت زیادی داشته باشید تا به مشکلی بر نخورید.

5-کنترل شرایط در مواجه با نوسانات قیمت

توجه کنید که شما هیچ گاه نمی‌توانید نوسانات بازار را کنترل کنید و اما امکان این را دارید که بتوانید رفتار معاملاتی، زمان ورود و خروج خود را کنترل کنید. داشتن یک برنامه مدون به شما در کنترل شرایط، در مواجه با نوسانات قیمت کمک خواهد کرد و اینگونه هیچ ضرری نخواهد کرد و به سودی که خواهی می‌رسید.

 

6-برای دارای خود برنامه ریزی داشته باشید.

برای دارایی های خودتان حتما برنامه داشته باشید و اقدام به انجام معاملات هیجانی نکنید که دارایی هایتان را از دست دهید بخاطر یک اشتباه کوچک پس با دقت کارهای خودتان را انجام دهید.

نکته: اگر که قصد سرمایه گذاری بلند مدت و یا کوتاه مدت را دارید، برای سرمایه گذاری خود باید برنامه کوتاه مدت و یا بلند مدت داشته باشید که هیچ اتفاقی برای دارای های تان نیافتد و اگر که سعی کنید بدون ذهنیت قبلی دست به اقدام نزنید لطفا به نکاتی که ما به شما می‌گویيم توجه کنید که برایتان هیچ اتفاقی نیفتد.

انواع و اقسام برای سرمايه گذاری ارزديجيتال

7-در بازار ارز دیجیتال استراتژی خود را حفظ نمایید.

این بخش را با دقت گوش کنید یکی از اساسی‌ترین نکاتی که باید در خرید و فروش ارز دیجیتال رعایت کنید، داشتن استراتژی خرید است. این که بدون داشتن هیچ گونه استراتژی و در لحظه تمام سرمایه خود را به خرید ارز دیجیتال اختصاص دهید و این موضوع  حتما به ضرر شما خواهد بود. انتخاب استراتژی مناسب بسته به هر معامله‌گر است و تجربه شخصی شما و یادگیری برخی از مهارت‌ها همچنین کمک گرفتن از یک مشاور حرفه‌ای، می‌تواند به شما در داشتن یک استراتژی درست کمک کند که ضرری نکنید در خریداری ارز دیجیتال.

در این بخش هفته تا از نکاتی که حتما به کارهایتان خواهد آمد را برایتان توضیح دادیم امیدوارم که توجه کرد باشید به آن ها که اگر وارده این بازار شدید هیچ ضرری نکنید و پرسود باشید همیشه در ادامه درباره چیز های مهم دیگر بحث خواهیم کرد پس اگر خواهید با ما هم چنان همراه باشید که اطلاعات بیشتری کسب کنید.

کدام ارزهای دیجیتال بیشترین سود را داشتند؟

در ادامه قصد داریم به معرفی چند ارز دیجیتال که بیشترین سود را داشته‌اند بپردازیم که حتما به کار خواهد آمد، برخی از کاربران به دنبال ارزهای می‌روند که هیچ سودی ندارند و حتما برخی از آن ها ضرر هم دارند. شما می‌توانید ارز های که ما به شما معرفی می‌کنیم استفاده کنید که ضرری نداشت باشید و پرسود باشید.

اولین ارزی که بهترین عمل را داشته بیت کوین است:

بخش اول: بیت کوین یکی از گزینه‌های پرطرفدار و محبوب بین مردم است که خیلی ها میلیارد ها از آن ها درآورده اند، اگر که می‌خواهید بر روی این ارز سرمایه گذاری کنید که علاوه بر پویایی بسیار، این قدرت را به شما می‌دهد که در بازارهای دو طرفه دنیا هر گونه معامله ای که بخواهید را می‌توانید انجام دهید. بیت کوین بیشتر  مواقع ها سود خوبی را به کاربران خود  می‌دهد و یکی از بهترین گزینه های که ما به شما معرفی میکنم بیت کوین است که میتوانید بدون هیچ نگرانی در آن سرمایه گذاران کنید.

 

دومین ارزی که بهترین عمل را داشته ؛ ارز تتر است:

تتر باید بدانید که همیشه قیمت ثابتی دارد و نوسانات شدید بازار، هیچ گاه باعث کاهش ارزش سهام آن نمی‌شود. هر تتر میشه گفت الان برابر با یک دلار است و برای همین  باعث شده است تا تتر ارزش بسیار بالایی داشته باشد و برای سرمای گذاری بسیار خوب است.

سومین ارزی که بهترین عمل را داشته اتریوم است:

همان طور که در بالا صفحه بخش بیت کوین هم اشاره کردیم اتریوم بعد از بیت کوین رتبه دوم را در بازارهای دنیا دارد. سرمایه گذاران این ارز می شود گفت سود بسیار خوبی را دریافت می کنند و این ارز یکی از بهترین نوع سرمایه گذاری در ارز دیجیتال به شمار خواهد رفت، که یکی از بهترین ارز ها محسوب می‌شود و ضرر زیادی ندارد.

 

چهارمین ارزی که بهترین عمل را داشته  است:

توجه کنید که این ارز دیجیتال تنها چند سال است وارد بازارها شده  است، ولی این را بدانید که در طی همین چند سال، توانسته رشد  بسیار بالای داشته باشد، همچنین داشتن قدرت نقد شوندگی بالا و سرعت معاملات بسیار زیاد، باعث شده تا  به یکی از بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری تبدیل شود و اگر که بیشتر می‌خواهید درباره این ارز دیجیتال بدایتد که بر آن سرمايه گذاری ارزديجيتال کنید مقالات دیگر سایت برتر آموز  را مطالعه نمایید چون ما در این مقاله فقط یک نکاتی را توضیح خواهیم داد.

آموزش سرمايه گذاری ارزديجيتال به صورت تخصصی و حرفه ایی‌ توسط برترآموز

اقدامات لازم برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال:

سه  نکته اساسی برای این که بتوانید به صورت راحت سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال و سرمايه گذاری ارزديجيتال  موفق باشید، باید به برخی از اقدامات و نکات مهم توجه داشته باشید. در زیر به بررسی برخی از اقدامات لازم برای سرمایه گذاری:

1-یک پلتفرم مناسب برای خرید و فروش ارز دیجیتال انتخاب کنید.

از نخستین سالی که بیت کوین برای اولین بار در یک پلتفرم ارائه شد بیش از 3 تا 4 سال می‌گذرد و در این مدت بیش از 300 پلتفرم برای ارائه خدمات به شما کاربران عزیز در حوزه ارز های دیجیتال ساخته شد است. توجه داشته باشید که شما  برای خرید و فروش ارز دیجیتال باید یک پلتفرم مناسب برای معاملاتان مثل خرید و فروش انتخاب کنید که سوء استفاده هایی صورت نگيرد.

 

نکته:اگر شما هم جزو آن دست از آدم های هستید که در انتخاب پلتفرم مناسب به  مشکل خورده اید اصلا جای نگرانی نیست ، شما می‌توانید به راحتی از کارشناسان و مشاوران که در این حوزه فعالیت دارند، برای پلتفرم مناسب کمک بگیرید.

 

2-اصول پایه سرمایه گذاری در رمز ارزها را بیاموزید.

در این بخش میخواهيد درباره یک سرمایه گذاری اصولی در بازارهای ارز دیجیتال بحث کنیم،حتما باید اصول سرمایه گذاری در رمز ارزها را یاد بگیرید که خیلی مهم است . بدون دانستن این اصول شما دیگر  قادر به این  نخواهید بود، که نمی‌توانید درستی به پول خود را داشته باشید برای  سرمایه گذاری کردن روی ارز دیجیتال . بنابراین ابتدا به یادگیری این اصول اقدام کنید که باید مقالات دیگر سایت برتر آموز را مطالعه نمایید.

 

3-سفارشات و مبادلات خرید و فروش ارز دیجیتال را ثبت نمایید.

پس از این که  مراحل و آشنایی را طی کردید با اصل سرمایه گذاری در بازارهای ارز دیجیتال، نوبت به ثبت سفارش و خرید و فروش رمز ارزتان می‌رسد که موارد  مهمه است و حتما باید آن ها را ثبت کنید. با اطلاعاتی که در زمینه اسرمايه گذاری ارزديجيتال  پیدا خواهید کرد به راحتی می‌توانید به این مهم دست پیدا خواهید کرد.

 

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت؟

شما کاربران میتوایند برای سرمایه گذاری کوتاه مدت بهتر است که از ارز بیت کوین استفاده کنید این ارز خیلی به نفع شما است تا ارز های دیگر توجه داشته باشید که برای سرمایه گذاری کوتاه مدت است.

نکته: البته این را هم بدایند که برای یافتن بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری کوتاه مدت، باید نگاهی به بازار و تحلیل آن بکنید که بهترین ارز را برای خودتان پیدا کنید. با تحلیل نمودارهای ارز دیجیتال شما امکان این را دارید که بتوانید ارزهای دیجیتالی در کوتاه مدت رشد خوبی داشته‌اند را پیدا کنید و در نهایت ارز مناسب خود را برای سرمایه گذاری انتخاب کنید برای سرمایه گذاری کوتاه مدت به کار می‌آیند نه برای بلند مدت.

نوع های زيادی برای سرمايه گذاری ارزديجيتال و روش های مختصر آن

بهترین ارزهای دیجیتال برای سرمایه گذاری بلند مدت؟

کاربرانی که قصد دارند برای سرمايه گذاری ارزديجيتال بلند مدت اقدام کنند میتوانند ارز های مثل اتریوم و بیت کوین استفاده کنند که این ارزها بسیار مناسب برای سرمایه گذاری بلند مدت هستند که به شما معرفی می‌کنیم. توجه کنید که  ممکن است در برهه‌ هایی از زمان و همچنین با استفاده از تحلیل نمودارهای ارزهای دیجیتال امکان این را دارید که  بهتر ارز را برای خودتان پیدا کنيد که بر روش سرمایه گذاری نمایید این نمودار به شما امکان می‌دهد که نتایج بدست آمده نمودارها به شما نشان خواهد داد که ارزهای دیگر بهتر باشد برای سرمایه گذاری بلند مدت.

پس در نتیجه هر زمان که قصد سرمایه گذاری چه به صورت کوتاه مدت و چه بلند مدت را داشتید، بهتر است به تحلیل بازار و نمودارها دقت کنید تا بهترین ارز دیجیتال را پیدا کنید، برای سرمایه گذاریتان که پرسود باشید.

می‌توانید برای تحلیل بازار و نمودارها، و دانستن این که کدام نوع ارز برای سرمایه گذاری مناسب است.

بهترين زمان برای سرمايه گذاری بر روی ارز ديجتال چه زمانی است؟ 

يكی از مهمترين سوالات و به نحوه ایی‌ می‌توان گفت پر تكرار ترين سوالی كه توسط كاربران بسيار پرسيده می شود در رابطه با ان خريد مناسب ارز ديجيتال است( عنصر مهم بر سرمايه گذاری ارزديجيتال ) ؛همانطور كه خود شما مطلع هستيد ارز ديجيتال يكی از واحد های اقتصادی می باشد كه قابل تحريم نيست ولی برخی از مواقع و بعضی از اخبار و اتفاقات  جهانی بر روی آن بسيار تاثير گذار خواهد بود، مواردی وجود دارد كه باعث ثابت بودن ميزان آن خواهد شد و به عبارتی ديگر هيچ سعود‌ و يا نزولی در قيمت رخ نمی دهد. پيشنهادات ما به شما آن است كه قبل از خريد ارز مورد نظر خود را انتخاب كنيد و با توجه به قيمت نزولی و سعودی آن را به خوبی بررسی كرده باشيد و در غير اين صورت ممكن است ضرر كنيد؛ توجه داشته باشيد كه اكر ارزش يكی از ارز ها افت كند به آن معنا نيست كه بايد سريعا آن را به فروش برسانيد و در برخی از مواقع هم ممكن است قيمت آن سر به فلك بكشد.

ترون نقش اصلی بر سرمايه گذاری ارزديجيتال

آيا از نرم افزار و سايت های استخراج ابری استفاده كنيم؟ آيا فايده ایی هم دارد؟ 

استفاده از نرم افزار های استخراج ابری يكی از روش های رايجی است كه امروزه بسيار مورد توجه قرار گرفته شده، سايت هایی برای استخراح ابری ساخته شده اند كه بعد از مدت زمان مشخص آن ها مانيتور می شوند و ديگر قابل استفاده نخواهند بود ؛ اما در كل بخواهيم برای شما عنوان كنيم سايت هایی با يان موضوع استخراح كردن ترون و… وجود دارند كه قابل برداشت هستند و البته كه شما فقط با يك موبايل و يك ايميل می توانيد برداشت كنيد. نرم افزار های متعددی هم برای اين موضوع ساخته شده اند كه به راحتی می توانيد آن ها را مورد استفاده قرار دهيد و شيوه كاری آن ها هم به اين صورت خواهد بود و البته كه می توانيد برداشت ارز را به ارمغان داشته باشيد.

نكته: توجه داشته باشيد كه برخی از سايت ها و نرم افزار ها به قصد سودجویی طراحی شده و فقط و فقط می خواهند از شما اطلاعاتی را كسب كنند و البته در ادامه با توجه به آن ها از شما سوء استفاده كنند؛ تنها پيشنهاد ما به شما آن است كه با ورود به اين سايت ها دسترسی های گسترده ایی را برای آن ها باز نكنيد و اين موضوع قطعا می تواند به ضرر شما ادامه بايد.

 

بهترين زمان فروش رمز ارز چه مواقعی است؟

قطعا از ابتدای خريد رمز ارز و يا به دست آوردن آن، استرس های مبنی بر فروش آن و زمان فروش آن خواهيد داشت و اين موضوع امری طبيعی است ولی افراد موفق در اين حوزه با توجه به ترفند های خاصی اين موضوع را مديريت می كنند؛ شما زمانی كه 25 درصد قيمت بر قيمت اوليه رمز ارز خود اضافه شد می توانيد آن را به فروش برسانيد و قطعا كه سود خواهيد كرد در اين مورد؛ بهتر است هميشه يك قانون را مد نظر داشته باشيد: هميشه يا 95 درصد سود خواهيد كرد و يا 95 درصد ضرر، هر دو اين موارد ممكن است كه خوشحالی و ناراحتی بيايد ولی كم پيش آمده كه حد وسطی برای آن انتخاب شود.

سخن پایانی:

 

قصد ما از این مقاله( سرمايه گذاری ارزديجيتال )  فقط و فقط این بود که شما را راهنمایی کنیم درباره سرمایه گذاری بر روی ارزهای دیجیتال که هر نکات مهمی بود است را برایتان توضیح داده ایم و امیدوارم به تک تک نکاتمان توجه كرده باشيد که هیچ ضرری نکنید در این مقاله ما از صفر تا صد برای شما کاربران عزیز توضيح  لازمه را داده ایم، اگر که دنبال سوالی هستید که ما در این مقاله به آن پاسخ نداده ايم میتوانید برای اطلاعات بیشتر درباره سوالتان مقالات دیگر سایت برتر آموز را بخوانيد.

تنها به چند نكته توجه داشته باشيد، اولين نكته حائز اهميت در رابطه با استراتژی شما خواهد بود كه بايد آن را از قبل بررسی كرده باشيد كه در ادامه سرمايه گذاری مشكلاتی برای شما پيش نيايد و دومين نكته در رابطه با كيف پول شما خواهد بود كه ابتدا بهتر است آن را ساخته باشيد و بهترين گزينه ساخت كيف پول در صرافی های معتبر است.

نویسنده : سورنا بابایی

سورنا بابایی ( sorena babaie ) هستم ، علاقه مند به حوزه فناوری و سلامت (‌پزشكی ) و دانشجوی دوره تخصصی سئو و ديجتال ماركتينگ ، اميدوار هستم از تمامی مطالب منتشر شده از طرف بنده رضايت كامل و نهايت بهره را كسب كرده باشيد و بهتر است تمامی مطالب آموزنده را به دوستان عزيزمان منتقل كنيم .

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. موبو ارز

  بسیار کامل و جامع بود مقاله تون
  من از صرافی کیف پول من برای خرید و فروش ارز دیجیتال استفاده میکنم.
  اگر ممکن بود یک مقاله جامع در حوزه انتخاب صرافی معتبر معرفی کنید.
  باتشکر از نویسنده محترم مقاله

 2. مهدی قربانی

  یکی از کامل ترین مقالات موجود در حوزه های ارزهای دیجیتال حتی در قسمت هایی بهتر از ابزار ترید ، ارزدیجیتال ، میهن بلاکچین و ….

  1. سورنا بابایی

   ممنون نظر لطف شما است.