هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود | ثبت نام
بهترین پلاگین ریکپچا وردپرس

بهترین پلاگین های ریکپچا در سایت های وردپرسی 2022

دسته بندی : ساخت سایت - وردپرس
1400/11/03

بهترین پلاگین ریکپچا – آیا به دنبال بهترین پلاگین های راه اندازی کپچای وردپرس در بازار هستید؟ یک پلاگین یا ابزار کپچای وردپرسی می تواند به جلوگیری از ارسال نظرات اسپم در سایت شما کمک کند. از آنجایی که کامنت‌ گذاری هرزنامه یک مسئله مهم است، توصیه می‌شود کپچا را به فرم‌ های وردپرس و صفحات ثبت نام/ورود کاربر اضافه کنید. به این علت اسپم یک چالش بزرگ و مهم است که برخی سودجویان با ارسال کامنت های تبلیغاتی یا پر از لینک که به قصد لینک بیلدینگ کلاه سیاه ارسال می کنند باعث غیرحرفه ای شدن سایت شما می شوند.

در این مقاله، برخی از بهترین پلاگین و ابزارهای کپچای وردپرس را معرفی می کنیم که می‌توانید از آنها برای جلوگیری از اسپم استفاده کنید.

بهترین پلاگین ریکپچا: CAPTCHA چیست و چگونه مفید است؟

کپچا یک روش هوشمند برای حذف ربات ها از انجام یک فعالیت در سایت شما است. بیش از 10 نوع کپچا در صنایع اینترتی وجود دارد و شما می توانید آنها را به سایت خود اضافه کنید تا ارسال کننده های اسپم را مسدود کنید. برخی از انواع کپچای محبوب عبارتند از کپچای متنی، کپچای تصویر، کپچای صوتی، کپچای پازلی، کپچای مسائل ریاضی، کپچای مشکل کلمه و غیره. کپچای تصویر رایج ترین نوع کپچایی است که توسط کاربران استفاده می شود.

اما چرا این مهم است؟ زیرا تهدیدات مخرب و حملات ربات ها هر روز در حال افزایش هستند. این می تواند بار اضافی روی سرورهای شما ایجاد کند و سایت شما را کند کند. یک کپچا می تواند برای محافظت از سایت شما در برابر چنین مشکلات ناخواسته مفید باشد. این حملات نه تنها می توانند بر سرعت وب سایت شما تأثیر بگذارند، بلکه رتبه بندی شما در موتورهای جست و جو را نیز با اختلال مواجه می کند.

اگر یک فروشگاه اینترنتی یا یک وب سایت عضویت ویژه دارید، باید یک کپچا اضافه کنید تا از حملات ربات ها و ثبت نام های جعلی جلوگیری کنید. به این ترتیب، نیازی به مقابله با ربات‌ها نخواهید داشت و می‌توانید بر روی افراد واقعی که از فروشگاه اینترنتی شما سفارش می‌دهند تمرکز کنید. حالا که به طور کامل متوجه شدید کپچا چیست، بیایید بهترین پلاگین ها و ابزارهای مربوط به کپچای وردپرس را بررسی کنیم.

بهترین افزونه ها و ابزارهای کپچای وردپرس

در لیست زیر، بهترین پلاگین های پولی و رایگان کپچای وردپرس را خواهید دید. هر افزونه ویژگی‌ها و انواع کپچا متفاوتی را ارائه می‌کند، بنابراین می‌توانید بهترین پلاگین یا ابزار کپچایی را انتخاب کنید که به بهترین وجه ممکن با نیازهای شما مطابقت دارد.

1. Google reCAPTCHA

Google reCAPTCHA یک ابزار کپچای عالی است که از سایت شما در برابر ربات ها، کلاهبرداری و سوء استفاده محافظت می کند. این پلاگین که توسط کمپانی Google ساخته شده است، از تکنولوژی های پیشرفته برای دور نگه داشتن تهدیدات مخرب استفاده می کند و اطمینان می دهد که کاربران قانونی می توانند به راحتی بررسی های امنیتی را پشت سر بگذارند.

کاربران جعلی و ربات را برای ثبت نام در سایت شما مسدود می کند و در عین حال به کاربران معتبر اجازه می دهد وارد سایت شده و خرید کنند. Google reCAPTCHA یک فناوری تطبیقی ​​دارد که از تعامل انسان و ربات در وب سایت شما یاد می گیرد.

این پلاگین دارای 3 نسخه reCAPTCHA v2، reCAPTCHA v3، و reCAPTCHA Enterprise. می توانید از نسخه های رایگان (v2 و v3) برای اعتبارسنجی تعاملات اساسی استفاده کنید. طرح سازمانی پولی است و دارای ویژگی های قدرتمندی است. برای دریافت قیمت باید با تیم فروش آنها ارتباط برقرار کنید. قیمت ها به نیاز شما بستگی دارد.

2. hCaptcha بهترین پلاگین ریکپچا

hCaptcha یک ابزار کپچای برتر برای دور نگه داشتن ربات ها و حملات مخرب از سایت شما است. این پلاگین به صورت حرفه ای از حریم خصوصی کاربر محافظت می کند و محیط امنی را برای اجرای روان سایت شما فراهم می کند.

این افزونه یک روش تشخیص ربات ساده و قابل اعتماد دارد و کپچای آسانی را برای انسان ها برای حل و گذراندن بررسی های امنیتی ارائه می دهد. برخی از پلاگین ها و کپچاها دارای یک مشکل بزرگ هستند. خیلی سخت هستند. کپچاهای سخت ضمن ایجاد تجربه کاربری بد، نرخ تبدیل را پایین می آورند. این پلاگین دارای یک کپچای آسان برای جلوگیری از اسپم است. این پلاگین همچنین با فناوری یادگیری ماشین، تعاملات انسانی واقعی را تعیین می کند تا کپچا را ساده کند و در زمان صرفه جویی کند.

یک امکان بسیار جذاب. به این معنی که اگر پلاگین متوجه شود، یک انسان در حال حل یک کپچا است، سعی در تسهیل کپچا داشته تا در زمان و انرژی کاربران صرفه جویی کرده و تجربه کاربری خوبی را برای آن ها رقم بزند.

این پلاگین در دو نسخه رایگان و پولی عرضه می شود. نسخه رایگان آن دارای امکانات محدودتری نسبت به پلاگین پولی است. اما طرح hCaptcha Enterprise که یک پلن پولی است، به شما امکان  کنترل کامل انواع چالش، محتوای چالش، سطوح دشواری، ایجاد چالش سفارشی، زمان‌بندی مبتنی بر زمان، داشبوردهای چند کاربره و گزارش‌های پیشرفته را می‌دهد.

3. Advanced nocaptcha recaptcha بهترین پلاگین ریکپچا

Advanced noCaptcha & Invisible Captcha یک پلاگین رایگان کپچای وردپرس برای نمایش کپچا در فرم نظرات، صفحه ورود، صفحه ثبت نام کاربر، صفحه بازنشانی رمز عبور و دیگر صفحات است. همچنین می توانید آن را به فرم های سفارشی وردپرس خود اضافه کنید.

این امکان کارآمد به شما اجازه می دهد تا چند کپچا به صورت همزمان در همان صفحه وجود داشته باشد. همچنین به شما این امکان را می دهد که یک کپچای ورود شرطی ایجاد کنید تا پس از چند تلاش ناموفق برای ورود نمایش داده شود.

بدین صورت اگر فرد یا روبات هایی وجود داشته باشند که تلاش های مکرری برای انجام یک کار خاص انجام دهند، این پلاگین با نمایش ریکپچا سعی می کند آن ها را متوقف نماید. شما همچنین می‌توانید کپچا را برای کاربرانی که وارد سیستم شده‌اند نمایش یا پنهان کنید. این پلاگین به صورت رایگان در اختیار کاربران وردپرسی قرار گرفته است.

4. Really simple captcha

Really Simple CAPTCHA یک پلاگین کپچای وردپرس ساده است. این پلاگین به سایر پلاگین های دیگر وابسته است و به تنهایی کار نمی کند، بنابراین باید از آن با پلاگین های فرم تماس وردپرس خود استفاده کنید. وقتی که این کار را انجام دهید، این پلاگین به خوبی کار می کند.

پلاگین راه اندازی ریکپچای ساده، یک راه حل آسان برای راه اندازی کپچا ارائه می دهد. هنگامی که کاربر پاسخ را در کپچا وارد می کند، پاسخ را از فایل تصویری پاسخ تایید می کند. و اگر پاسخ صحیح باشد، به کاربر اجازه می دهد فرم را ارسال کند. این پلاگین نیز رایگان بوده و می توانید آن را از مخزن وردپرس دانلود نمایید.

5. reCaptcha

reCaptcha یک پلاگین رایگان کپچای وردپرسی دیگر است. از سایت شما در برابر کامنت های اسپم و ربات های اعصاب خوردکن محافظت می کند و به افراد واقعی اجازه می دهد به راحتی از طریق بررسی های امنیتی عبور کنند.

شما می توانید از این افزونه برای ورود، ثبت نام کاربری، بازیابی رمز عبور، نظرات، فرم های تماس و سایر صفحات استفاده کنید. قبل از ارسال فرم در وب‌ سایت شما، از کاربران می‌خواهد تأیید کنند که ربات نیستند. این پلاگین رایگان است.

6. ReCaptcha invisible بهترین پلاگین ریکپچا

Invisible reCaptcha یک پلاگین پیشرفته کپچای وردپرس است. این پلاگین reCaptcha Google را به صورت یکپارچه و بدون انجام تنظیمات خاصی، در پس زمینه، کپچای امنیتی گوگل را با سایت شما ادغام می کند تا از فرم های تماس، صفحات محصول WooCommerce و صفحات ورود محافظت کند.

همچنین با بهترین پلاگین های وردپرس مانند ووکامرس، انواع فرم ساز و … کار می کند. همچنین اگر از پلاگین BuddyPress استفاده می کنید، برای محافظت از انجمن های شما و جلوگیری از ثبت نام ربات عالی کار می کند. افزونه Invisible reCaptcha حتی با راه اندازی در چند سایت وردپرسی به صورت یکپارچه سازگار است و می‌توانید آن را برای یک شبکه کامل از چند سایت تجارت های خود یا یک سایت فعال کنید. این پلاگین به صورت رایگان عرضه شده است.

7. بهترین پلاگین ریکپچا Really simple captcha

ورود بدون کپچا reCAPTCHA یک نرم افزار رایگان کپچا وردپرس است. این پلاگین یک چک باکس Google No Captcha را به صفحه ورود به سیستم وردپرس و ووکامرس شما اضافه می کند، صفحه رمز عبور و صفحه ثبت نام کاربر را نیز تحت شعاع خود قرار داده و در نتیجه می توانید بدون نگرانی از ارسال پیام های اسپم یا ثبت نام بی مورد ربات ها، به کار خود در حیطه کسب و کار اینترنتی ادامه دهید.

این پلاگین همچنین دسترسی به اسکریپت‌های خودکار را مسدود می‌کند و به انسان‌ها اجازه می‌دهد با علامت زدن یک کادر وارد سیستم شوند، به اکانت کاربری خود سر زده، یا کامنت بگذارند. این پلاگین یک مزیت بزرگ دارد و آن این است که نیازی به تنظیمات ندارد و پس از فعال سازی به صورت خودکار کار می کند. همچنین این پلاگین به صورت رایگان عرضه شده است و می توان آن را یک پلاگین عالی برای افراد مبتدی و سایت هایی که در اول راه هستند برشمرد.

فعلاً همین 🙂 امیدواریم این مقاله به شما کمک کرده باشد تا بهترین افزونه ها و ابزارهای کپچای وردپرس را برای محافظت از سایت خود در برابر کلاهبرداری و تهدیدات مخرب بیابید.

در ادامه احتمال می دهیم که از مقالات زیر خوشتان بیاید 🙂

نویسنده : بابک حیدریان

بابک حیدریان مهر. دانشجوی کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی، محقق و متخصص SEO & Digital Marketing "زندگی ممکن است پُر از درد و رنج باشد، اما واکنشِ ماست که حرف آخر را می‌زند". فردیش نیچه

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *