هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود | ثبت نام
مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام برتر آموز

مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام

دسته بندی : اینستاگرام
1401/06/30

 

امروزه کسب و کارهای زیادی وجود دارد که با فعالیت در شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام قصد در افزایش فروش و کسب بیشترین جامعه هدف را دارند. پلتفرم اینستاگرام یک شبکه رایگان است و کسب و کارها بدون پرداخت هیچ گونه هزینه‌ای می‌توانند برای خود اکانت بسازند. اما ساخت اکانت کافی نیست و شما برای رشد باید بتوانید استراتژی‌های زیادی را پیاده سازی نمایید که ممکن است حتی برخی از این استراتژی‌ها مشمول هزینه برای شما باشد. خوب درست در همین زمینه برخی از دیجیتال مارکترها هستند که پیشنهاد خرید پیج اینستاگرام را به کسب و کارها می‌دهند. ما امروز اینجا به همراه برتر آموز هستیم تا به شما مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام را آموزش دهیم.

اگر تازه کار هستید و به فضای اینستاگرام آشنایی ندارید می‌توانید آموزش اینستاگرام در برتر آموز را مطالعه کرده و دانش خود را در این زمینه افزایش دهید و سپس به مطالعه مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام بپردازید.

آنچه که شما در این مقاله می‌آموزید:

 • آیا خرید پیج اینستاگرام کار قانونی است؟
 • هنگام خرید پیج اینستاگرام باید چه نکاتی را رعایت کنیم؟
 • مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام

آیا خرید پیج اینستاگرام کار قانونی است؟

قطعا الان شما به این فکر می‌کنید آیا خرید پیج اینستاگرام امری قانونی است؟ اگر پیج اینستاگرام خریداری نماییم از لحاظ قانونی می‌توانیم در این فضا فعالیت نماییم؟

در پاسخ به این سوال باید گفت که اصولا و عرفا خرید پیج اینستاگرام از جانب الگوریتم‌های این پلتفرم جایگاهی ندارد.

اما کسب و کارهای زیادی هستند که به جای این که با پیج صفر فالوور به کسب و کار خود بپردازند پیج‌هایی با بازدید بالا و دنبال کننده‌ها زیاد تهیه می‌کنند.

می‌توان گفت که هیچ منع قانونی از جانب اینستاگرام برای شما وجود ندارد اما انجام دادن این کار شامل ریسک‌‌هایی است که باید بتوانید از قبل خودتان را برای آن آماده نمایید.

حالا شاید فکر کنید که چرا اکانت بخریم؟

شما برای این که به فروش و درآمد برسید باید به فعالیت مستمر و مداوم در اینستاگرام برای جذب فالورر ادامه بدهید.

نیاز است تا بتوانید تولید محتوای با کیفیت داشته باشید و حتی یک استراتژی تبلیغات خوبی را هدایت نمایید.

خوب قطعا تمامی این موارد برای شما زمان بر خواهد بود و علاوه بر بازه زمانی شما باید بتوانید بودجه خوبی را برای این کار کنار بگذارید و مهم تر از همه صبر کافی برای توسعه پیج خود باید داشته باشید.

پس از اینکه تمامی این موارد را طی کردید باید بتوانید با جذب فالوورها به فروش بپردازید.

حالا برخی از کسب و کارها به جای اینکه این مسیر را از صفر شروع کنند به خرید پیج‌های پر بازدید می‌پردازند و کسب و کار خود را تقریبا از یک پیج با فالوور بالا شروع می‌کنند.

خرید پیج اینستاگرام برتر آموز

هنگام خرید پیج اینستاگرام باید چه نکاتی را رعایت کنیم؟

اگر قصد دارید که این کار را انجام بدهید قطعا باید قبل از خرید به یکسری از نکات دقت کرده و آنها را بررسی نمایید.

خرید پیج اینستاگرام اینگونه نیست که سریع یک پیج را بازدید و سپس خریداری کنید بلکه باید این پیج از ابعاد مختلفی بررسی شود.

شما قرار است کسب و کار و اعتبار برندتان را روی این پیج پایه گذاری نمایید پس انتخاب درست این پیج از اهمیت بالایی برخورددار است.

سابقه پیج را بررسی نمایید.

یکی از مهم ترین مواردی که باید شما در کسب و کار اینستاگرامی خود رعایت نمایید این است که قبل از خرید هر پیجی سابقه آن را بررسی نمایید.

این سابقه پیج از لحاظ بررسی فالوورها و موضوع کار می‌باشد. از لحاظ فالوور باید بررسی نماید که دنبال کننده‌های آن فیک نباشد.

چگونه سابقه پیج را بررسی نماییم؟

برای مثال بیشتر اکانت‌ها عکس پروفایل و پست داشته باشند. میزان لایک پیج به تعداد فالوررها را بررسی نمایید اگر تعداد فالوورها بالاست ولی پست‌ها تعداد لایک کمتری دارد قطعا پیج دارای فالوور فیک است و یا بلعکس اگر تعداد فالوورها کم و تعداد لایک‌ها بالاست ممکن است با لایک فیک روبرو باشید.

حتما کامنت‌های پست‌ها را بررسی نمایید تا تمامی آن‌ها واقعی و طبیعی باشد.

اگر مورد مشکوکی را مشاهده کردید از خرید پیج دوری کنید چون قطعا الگوریتم‌های اینستاگرام روی این پیج حساسیت دارد.

و حتی ممکن است که شما صفحه را از دست بدهید.

از شخص با اطمینان پیج را خریداری نمایید.

خرید و فروش پیج اینستاگرام دنیای بزرگی دارد و خیلی از اشخاص و حتی شرکت‌ها روی این موضوع تمرکز دارند.

بنابراین شما باید از یک فرد و شرکت معتبر خرید خود را نهایی کنید تا در صورت بروز مشکل بتوانید پیگیری‌های لازم را انجام دهید.

اگر از شخص مطمئن ، خرید خود را انجام دهید احتمال این که پیج فیک را به شما بفروشند بسیار کمتر است و ریسک خرید را به شدت کاهش می‌دهد.

با خرید از یک مرکز معتبر می‌توانید از پرداخت وجه ، زمان تحویل پیج ، نوع پرداخت ، خدمات پس از فروش و… را اطمینان حاصل نمایید.

موضوع قبلی پیج باید بیشترین شباهت به موضوع فعلی را داشته باشد.

یکی از موارد مهمی که در خرید و فروش پیج‌های ایسنتاگرامی به چشم می‌خورد این است که شما باید مرتبط ترین جامعه هدف را با کسب و کار خود پیدا نمایید.

یکی از چالش‌هایی که هنگام تاسیس پیج جدید داریم این است که شما باید با تبلیغات هدفمند جامعه مربوط درست را به سمت کسب و کارتان هدایت نمایید.

متاسفانه در غیر این صورت نمی‌توانید فروش خوبی را تجربه کنید.

در هنگام خرید پیج اینستاگرام هم شما همین چالش را دارید و باید حتما به موضوع قبلی پیج توجه داشته باشید.

مثال

برای مثال شما مزون فروش لباس آقایان هستید پس بیشترین جامعه هدف شما را آقایان با بازه سنی 20 تا 40 سال تشکیل داده‌اند.

که با خرید آنلاین بیشترین تطابق را دارند پس با شناخت بر روی چنین موضوعی پیجی که خریداری می‌کنید باید به این موضوع نزدیک باشد و پیج فروش لوازم آرایشی که قرار است به صفحه مزون آقایان تبدیل شود گزینه مناسبی برای شما نخواهد بود.

مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام

پس از این که راجع به نحوه خرید توضیح دادیم حال نوبت به آن می‌رسد که با مزایا و معایب آن آشنا شویم.

بررسی این مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام بتوانیم تصمیم خود را در خرید پیج و یا تاسیس پیج جدید نهایی نماییم.

معایب خرید پیج اینستاگرام:

خوب در قسمت اول به بررسی معایب خرید این کار می‌پردازیم و بررسی خواهیم کرد که اگر شما پیج اینستاگرام خریداری نمایید با چه معایبی روبرو خواهید بود؟

امکان بسته شدن صفحه

یکی از مشکلاتی که در ابتدای مقاله هم به آن اشاره کردیم ریسک بسته شدن صفحه اینستاگرام تازه خریداری شده وجود دارد.

به محض وجود فعالیت مشکوک در یک اکانت امکان بسته شدن آن زیاد است و علی الخصوص اگر پیج تعداد بار زیادی تغییر نام و کاربری دهد از جانب الگوریتم‌ها ربات شناخته شده که منجر به بسته شدن صفحه می‌شود.

چگونه این امکان را به حداقل برسانیم؟

برای همین توصیه می‌شود که حتما اکانت را به خوبی بررسی کرده و پس از خرید اکانت به سرعت همه چیز را تغییر ندهید تا اینستاگرام روی پیج شما حساس شود.

احتمال ریزش فالوور

یکی از مواردی که همواره آن را به کسب و کارهایی که پیج جدید خریداری می‌کنیم گوشزد می‌شود این است که شما احتمال ریزش فالوور خواهید داشت.

و در برخی از اوقات این احتمال ریزش تا حد زیادی پیش خواهد رفت.

این ریزش فالوور در ابتدای خریداری پیج و فعالیت شما اصلا ربطی به نوع تولید محتوای شما ندارد و به این موضوع مربوط این است که کاربران پس از اینکه متوجه می‌شوند که نام و کار پیج عوض شده است.

ریزش فالوور چند حالت دارد؟

 1. حالت اول اشخاصی هستند که به محض اینکه متوجه می‌شوند پیجی تغییر کاربری داده است سریعا آن را آنفالو می‌کنند.
 2. مدل دوم افرادی هستند که دیرتر از حالت اول متوجه تغییر کاربری پیج اینستاگرام می‌شوند و پس از بازدید پیج آن را آنفالو می‌کنند.
 3. نوع سوم افرادی هستند که به محض متوجه شدن تغییر کاربری یک پیج با بازدید محتوای آن سعی می‌کنند با آن ارتباط برقرار کنند که در این قسمت دو حالت داریم:

اگر محتوای آن برای کاربر جالب باشد که خوب آنفالو نمی‌شود اما وقتی متوجه شوند که محتوای این پیج را دوست ندارند به آنفالو کردن می‌پردازند.

ریزش فالوور هیچ درصد مشخصی ندارد و تمامی موارد بستگی به شرایط ، محتوای قبلی و محتوای فعلی پیج شما دارد.

کاهش نرخ تعامل پیج

زمانی که شما پیج تازه کار دارید خوب مسلما می‌توانید با نحوه تولید محتوا برای کاربران خود آشنا شوید.

و تقریبا به یک روتین محتوایی دست پیدا کرده و همچنین کاربران را با این روتین آشنا نمایید.

در پیچ‌های که تازه خریداری کرده‌ایم ما هیچ اطلاعاتی راجع به افراد نداریم.

و از همه مهم تر کاربران با نحوه تولید محتوای شما آشنایی ندارند و همین موارد باعث می‌شود که نرخ تعامل شما و کاربران کاهش پیدا کند.

حالا چی کار کنیم که این این اتفاق شدت کمتری داشته باشد؟

قبل از اینکه پیج را خریداری نمایید تحقیق کنید که ادمین فعلی پیج به چه صورتی تولید محتوا انجام داده است.

تعداد استوری‌ها در روز و نحوه پست گذاری را به خوبی بررسی نمایید.

چرا؟

با پیدا کردن یک الگویی در ماه‌های ابتدایی پیج سعی نمایید از تعامل کم جلوگیری نمایید و سپس روند پیج را به مورد دلخواه خود تغییر دهید.

از کجا متوجه شویم که با کاهش نرخ تعامل روبرو هستیم؟

بررسی تعداد لایک
بررسی تعداد و کیفیت کامنت ها
میزان ذخیره کردن پست ها
میزان به اشتراک گذاری پست ها
بررسی میانگین بازدید استوری ها

احتمال وجود مشکلات حقوقی

حتما قبل از خرید پیج اینستاگرام باید بررسی نمایید که پیج مشکلات حقوقی شامل شکایات نداشته باشد و به طور کلی از چهارچوب قوانین اینستاگرام خارج نشده است. برای همین مورد حتما پیشنهاد می‌شود که از شخص مورد اعتماد خرید خود را نهایی نمایید تا مشکلی برای شما به وجود نیاید.

مزیت خرید پیج اینستاگرام:

خوب در قسمت بالا به طور کلی راجع به معایب احتمالی خرید پیج اینستاگرام صحبت کردیم و در ادامه می‌خواهیم به بررسی مزایای آن بپردازیم که شما در صورت خرید چه امکانات و ویژگی‌هایی را در اختیار دارید.

کاهش هزینه زمانی برای رشد پیج

یکی از موارد بسیار مهمی که اهمیت خرید پیج را مشخص می‌کند این است که شما صرفه جویی زیادی در رشد یک پیج خواهید داشت.

رشد یک پیج زمان زیادی از یک کسب و کار را خواهد گرفت و شما علاوه بر زمان ، انرژی و هزینه مالی زیادی را باید صرف نمایید تا بتوانید در یک بازار رشد کنید. اگر حوزه کاری شما بازار رقابتی دارد قطعا رشد شما از صفر با مشکلاتی مواجه خواهد شد.

شما با داشتن یک پیج با فالوور بالا می‌توانید کسب و کار خود را سریعتر ارتقا ببخشید و حتی سریعتر به درآمد برسید.

جلب اعتماد بیشتر کاربران

یکی از چالش‌های اساسی هر کسب و کاری این است که باید بتوانند رضایت و اعتماد کاربران را برای خرید جلب نمایید که نداشتن فالوورهای زیاد یکی از معضلات و معایب این کار است که با استفاده از پیج‌هایی با فالوور بالا می‌توانید نظر و اعتماد افراد جدیدی که به شما سر می‌زنند را افزایش داده و فروش و درآمد خود را توسعه ببخشید.

البته دقت نمایید که تنها این اعداد و ارقام اهمیت ندارند و شما باید بتوانید با کارکرد درست خود این اعتماد سازی را تا حد زیادی افزایش بدهید.

سخن آخر:

سعی کرده‌ایم در مقاله مزایا و معایب خرید پیج اینستاگرام به توضیحات کامل و جامع در این زمینه بپردازیم و نکات مفیدی را برای افرادی که قصد خرید پیج دارند بیان نماییم.

البته در حالت کلی این کار را برای کسب و کارها توصیه نمی‌کنیم و یهتر است با برنامه ریزی از ابتدا یک اکانت جدید ساخته و جامعه هدف مربوط به خود را جذب نمایند.

درست است که مسیر سخت‌تری را در پیش دارید ولی از این لحاظ مطمئن هستید که برای مثال بودجه تبلیغات شما به درستی استفاده شده و در مسیر کسب جامعه هدف مطلوب است.

شاید اعتمادسازی کاربران اینستاگرام هم سخت و دشوار باشد اما مطمئن هستید که افرادی که به شما ملحق شده‌اند همگی موضوع پیج را درک کرده‌اند.

اگر تجربه‌ای در زمینه خرید پیج اینستاگرام دارید لطفا در قسمت کامنت با دوستان برتر آموزی به اشتراک بگذارید و در قسمت جدیدترین‌های اینستاگرام مطالب مفیدی را مطالعه نمایید. ممنون از توجه شما

نویسنده : تارا محمدزاده

تارا محمدزاده هستم دانشجوی کارشناسی ارشد هوش مصنوعی. در زمینه سئو ، تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ فعالیت میکنم. سابقه کاری در زمینه تولید محتوا و سئو موضوعات فناوری ، دیجیتال و... دارم. خوشحالم که از نوشته های من استفاده می کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 1. حسن محمدی

  سلام محسن جان.
  خاستم بگم اگه کسی قصد خرید پیج اینستاگرام داشت از سایت اینستاگیت، اینبو و فالووران خرید کنه چون مطمعنه. البته سایت اینستاگیت رو خودم پیشنهاد میکنم.