هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود | ثبت نام
کسب درامد دلاری با مقاله

کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله + معرفی سایت های برتر

دسته بندی : مقالات
1402/06/14

امروزه کسب درآمد دلاری برای هر شخص یک رویا محسوب می‌شود. یکی از بهترین راه‌هایی که با آن می‌توان کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله را تجربه کرد، تولید محتوای هدفمند برای سایت های خارجی می‌باشد. با مطالعه این مقاله می‌توانید به صورت کامل و جامع با سایت‌های برتر این حوزه و همچنین تکنیک‌های آن آشنا شوید.

سلام بر دنبال کنندگان سایت برترآموز، ما اومدیم با یک مقاله بسیار جذاب و جامع در حوزه تولید محتوا. در این مقاله قصد داریم به کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله، اشاره کنیم. امروزه کسب درآمد دلاری برای همه افراد یک خواسته بسیار مهم می‌باشد، به همین دلیل از انواع روش‌های مختلف استفاده می‌کنند. معمولا کسانی که در این حوزه فعالیت می‌کنند، نیاز به سرمایه و یا مهارت برای کسب درآمد دلاری دارند، در غیر این صورت نمی‌توانند یک بازدهی مناسب به دست آورند. اگر بخواهند از شغل تریدری استفاده کنند که نیاز به مهارت، تخصص و سرمایه دارند. برخلاف چیزی که در شبکه‌های اجتماعی مشاهده می‌کنید، کسب درآمد دلاری کار ساده‌ای نیست و به این سادگی‌ها نمی‌توان به آن دست پیدا کرد.

با این حال یکی از بهترین روش‌هایی که به کمک آن می‌توانید کسب درآمد دلاری را تجربه کنید نوشتن مقاله برای سایت‌های خارجی می‌باشد. البته برای این هدف نیاز به آموزش سئو و همچنین آموزش زبان انگلیسی خواهید داشت. چرا که در غیر این صورت نمی‌توانید با کارفرمایان خود ارتباط مناسبی برقرار کنید. دقت کنید برای کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله نیاز است که با حوزه کانتنت مارکتینگ آشنایی داشته باشید. هدف از نوشتن مقاله برای سایت‌های خارجی با سایت‌هایی ایرانی بسیار متفاوت است.

 زمانی که در سایت‌های خارجی یک شخص به دنبال تولید کننده محتوا می‌باشد، هدف او پیدا کردن شخصی است که برای او محتوای یونیک بازاریابی و سئو شده خلق کند. چرا که رقبای او نیز دقیقا از چنین تکنیکی برای رشد سایت خود استفاده می‌کنند. اما سئو در ایران مفهوم کاملا متفاوتی دارد و سئوکار به دنبال این است که با کمترین هزینه محتوای مورد نیاز یک سایت را تامین کند.

برای کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله نیاز به چه مهارت‌هایی داریم؟

قبل از اینکه به بررسی سایت‌های مطرح در حوزه تولید محتوا بپردازیم، لازم است که به چند نکته بسیار مهم و کاربردی اشاره کنیم. دقت کنید که اگر شما در سایت‌هایی فریلنسری برای تولید محتوا ثبت نام کنید، اما مهارت کافی برای انجام این کار را نداشته باشید، نمی‌توانید به یک بازدهی مناسب دست پیدا کنید. به همین دلیل نکاتی که در این مقاله برای شما مطرح شده است را به دقت بررسی کنید تا به یک جمع بندی جامع و کامل برای کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله دست پیدا کنید. سپس با مهارت‌های بالای خود به دنبال کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله بگردید.

بازاریابی

اولین و مهمترین مهارتی که هر تولید کننده محتوا باید بتواند کسب کند، مهارت بازاریابی می‌باشد. دقت کنید که هدف از تولید محتوا معمولا سه بخش است. اولین بخش آن مربوط به فروش است. برای نوشتن این نوع محتوا شما باید بتوانید انواع کال تو اکشن‌های مورد نظر خود را به صورت غیر مستقیم در یک مقاله استفاده کنید. دومین بخش تولید محتوا مربوط به حوزه برندینگ می‌باشد، برای این هدف نیز باید بتوانید بر اساس نیاز مخاطب با او صحبت کنید. از طرفی برند را به نحوی معرفی کنید که فکر نکنند شما تنها به دنبال خودستایی از خود می‌باشید. سومین بخش از تولید محتوا نیز اهداف عملی می‌باشد که در بخش‌های بعدی به صورت ویژه آن را مورد بررسی قرار خواهیم داد.

نکته بعدی که در تولید محتوای کاربردی باید به آن توجه نمایید، کسب مهارت بازاریابی ویژه فضای وب و فروش آنلاین می‌باشد. زمانی که قرار است که برای یک محصول تولید محتوا کنید، بسیار مهم است که تولید محتوای شما به صورت کاملا تخصصی بر اساس اصول دیجیتال مارکتینگ باشد. از طرفی زمانی که شما تولید محتوا انجام می‌دهید معمولا زمان شما درخواست می‌شود که متن نمونه برای آن ها بنویسد. در این صورت می‌توانید نکات مربوط به مقاله خود را به دست آورید. به این نکته توجه نمایید که کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله تنها در صورتی ممکن است که در شما تمام مهارت‌های مورد نیاز یک تولید کننده محتوا را به دست آورید.

بازاریابی

درک مفاهیم ادبی و نگارشی زبان انگلیسی

 در صورتی که هدف شما انجام پروژه به صورت دلاری می‌باشد، توانایی شما در حوزه زبان انگلیسی بسیار مطرح و مورد بررسی می‌باشد. حال اگر بخواهید از طریق کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله در این حوزه ورود کنید، شرایط به صورت کاملا متفاوتی رقم خواهد خورد. همواره به این نکته توجه نمایید، که مهارت شما در استفاده از علائم نگارشی در یک مقاله انگلیسی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. به عنوان مثال اگر قرار است که یک متن کاملا عملی در مورد « آموزش فتوشاپ » بنویسد، هر یک از علائم نگارشی مورد استفاده شما به صورت ویژه توسط کارفرما مورد بررسی قرار می‌گیرد.

البته امروزه برخی از سایت‌های ویژه به وجود آمده‌اند که این موضوع را مورد بررسی قرار می‌دهند. با توجه به این موضوع بسیار مهم است که شما به عنوان یک فرد حرفه‌ای خود دید مناسبی به آن ها پیدا کنید.نکته بعدی که باید به آن دقت نمایید، این است که انواع سایت‌ها و ابزارهایی که به صورت خودکار علائم نگارشی برای شما ثبت می‌کنند، ممکن است که دچار اشتباه شوند. حتما به این موضوع دقت که هر یک از این سایت‌ها برای استفاده از علائم نگارشی معمولا یک الگوریتم ثابت دارند. به همین دلیل است که کاری به مفهوم محتوا ندارند و بر اساس تعداد کاراکتر و برخی کلمات خاص اقدام به استفاده از علائم نگارشی می‌کنند.

به همین دلیل است که شما نباید تمامی متن خود را به آن ها بدهید تا برای شما تنظیم کنند. بلکه شما می‌توانید از آن ها به عنوان یک دستیار استفاده کنید. از طرفی استفاده از هوش مصنوعی نیز برای این موضوع اشتباه است. هم اکنون در زمان نوشتن این مقاله هیچ هوش مصنوعی رایگانی وجود ندارد که برای شما یک محتوای حرفه‌ای را ویراستاری ادبی کند. شاید بتوان گفت کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله آنقدرها ساده نیست.

درک سئو

اگر به دنبال کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله در سایت‌های خارجی می‌باشید، باید برای درک و فهم سئو ارزش و زمان بسیار بالایی را صرف کنید. چرا که معمولا نویسندگان مقاله‌های یک سایت درک درستی از لینک سازی داخلی دارد و به درستی می‌تواند صفحات پیلار و کلاستر را تشخیص دهد. البته دقت کنید که حتی نوشتن برای مقالات چاپی نیز یک سری اصول خاص دارد که به شما آموزش داده خواهد شد. اما یکی از مهارت‌هایی که معمولا برای تولید کننده محتوا در نظر می‌گیرند، درک کلی از سئو می‌باشد. نکته بعدی باید به آن توجه نمایید درک الگوریتم‌های مختلف گوگل می‌باشد. زمانی که یک محتوا توسط شما نوشته می‌شود، معمولا توسط مسئول سئو داخلی سایت مورد بررسی قرار می‌گیرد، درصورتی که کیفیت محتوا به اندازه کافی بالا نباشد، به سادگی محتوای شما برگشت خواهد خورد.

البته دقت کنید که قرار نیست شما یک متن را به صورت کامل سئو کنید و برای آن ها ارسال کنید، بلکه قرار است شما ساختار شناور برای محتوای تعریف کنید تا متخصص سئو بتواند بر اساس نیاز سایت آن ها را اعمال کند. به عنوان مثال اگر قرار است که محتوای شما در مورد « آموزش زبان آلمانی » در یک سایت اروپایی باشد. شما باید تمامی انکر تکست‌های احتمالی را به صورت هایلایت قرار دهید. در این صورت سئوکار می‌تواند با توجه به اهداف خود از هر یک آن ها استفاده کند. از طرفی به این موضوع توجه نمایید که یک سایت حرفه‌ای معمولا از یک تیم تولید کننده محتوا استفاده می‌کند. بنابراین شما می‌توانید با افزایش توانایی‌های خود در بخش‌های مختلف آن نیز استخدام شوید. کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله کار ساده‌ای است، به شرطی که بتوانید پیش نیاز‌های اولیه آن را به دست آورید.

درک سئو

توانایی جستجو کردن

 شاید این موضوع برای شما عجیب باشد، اما باید به شما بگوییم که بسیار مهم است تولید کننده محتوا مهارت جستجو کردن به دست آورد. این مهارت صرفا دنبال یک مطلب خواص گشتن نیست، بلکه در برخی مواقع باید بتواند از محتوای بصری مناسب برای محتوای خود استفاده کند. به همین دلیل است که تولید محتوای تخصصی معمولا چندین سطح دارد و از طرفی درآمد آن نیز بسیار متفاوت می‌باشد. لازم به ذکر است که کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله معمولا چند سطح و لول مختلف دارد. زمانی که شما هر یک از مهارت‌ها را در خود تقویت می‌کنید، اولا تعداد پروژه بیشتری به دست می‌آورید، دوما درآمد شما افزایش پیدا می‌کند. سوما امکان رشد و همچنین شبکه‌ سازی قوی به دست خواهید آورد.

نکته بعدی که باید به آن توجه نمایید استفاده از ابزار مختلف برای جستجو کردن می‌باشد. در برخی مواقع ممکن است که موتورهای جستجو برای شما یک انتخاب مناسب باشند و از طرفی دیگر ممکن است که استفاده از هوش مصنوعی برای جستجو یک مقاله خاص عالی باشد. به همین دلیل شما باید تمام تلاش خود را به کار گیرید تا با تولید محتوای تخصصی و همچنین استفاده از ابزار مختلف برای جستجوی دیتای اولیه محتوای خود، ارزش آن را افزایش دهید. در این صورت کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله برای شما کار سختی نخواهد بود. هنر یک تولید کننده محتوا در این است که در زمان ثبت پروژه دلاری برای خود بتوانید ارزش بالایی نیز خلق کند تا برند و شبکه سازی خود را به بهترین شکل ممکن خلق نمایید.

بهترین سایت‌هایی که می‌توان در آن  کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله را تجربه کرد

اگر بخواهیم نیم نگاهی به لیست بلند بالای سایت‌های فریلنسری بیندازیم، متوجه خواهید شد که کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله کار سختی نخواهد بود. اما نکته بسیار مهم آن در این است که کدام سایت برای شما کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله و شرایط بهتری را رقم میزند. دقت کنید که برخی از این سایت‌ها نیازمند حساب پی پال، ویزا کارت، مستر کارت و … می‌باشند. در صورتی مشاهده چنین سایت‌هایی می‌توانید با استفاده از سایت‌های واسطه ایرانی به تبدیل پول خود را انجام دهید. البته شاید کارمزد برخی از این سایت ها بالا باشد، اما ارزش امتحان کردن و درآمد دلاری را دارد. از طرفی اگر قرار است که به عنوان دستمزد خود از ارز دیجیتال استفاده نمایید، حتما از استیبل کوین‌ هایی مانند تتر و دای استفاده کنید. در این صورت کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله برای شما جذاب و شیرین خواهد بود.

بهترین سایت‌هایی که می‌توان در آن  کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله را تجربه کرد

IWriter

یکی از بهترین سایت‌هایی که در آن می‌توانید از طریق نوشتن مقاله کسب درآمد دلاری را تجربه کنید، سایت iWriter می‌باشد. این سایت گاها آیپی ایران را تحریم می‌کند، اما شما می‌توانید به سادگی با یک نرم افزار تغییر دهنده آیپی از خدمات آن استفاده کنید. در این سایت هرچه مهارت شما بیشتر باشد، پروژه بیشتری برای شما وجود دارد. از طرفی شما با خوش قولی می‌توانید به سرعت ستاره‌های بسیار زیادی کسب کنید و اعتبار حساب خود را افزایش دهید. استفاده از خدمات این سایت نیازمند حساب پی پال می‌باشد، اما خوشبختانه چندین سایت وجود دارد که از طریق آن می‌توانید پول خود را دریافت کنید. به این نکته توجه نمایید که مهارت زبان انگلیسی شما در مذاکره با کارفرما نیز بسیار مهم است.

از طرفی به هر میزان که شما در این سایت شبکه سازی قوی‌تری پیدا کنید، خارج از این سایت نیز می‌توانید پروژه‌های بیشتری را دریافت کنید. در این سایت معمولا پول خود را برای پروژه با کیفیت در زمان مقرر می‌دهند. به همین دلیل است که سایت iWriter به شدت روی خوش قولی و کیفیت هر پروژه تاکید دارد. تا زمانی که پروژه توسط کارفرما و یا توسط سایت iWriter تایید نشود، به شما هزینه‌ای پرداخت نخواهد شد. به همین دلیل است که باید در رابطه زمان برداشت وجه و یا نقد کردن پول خود نیز یک برنامه ریزی جامع و کامل انجام دهید.

نکته

کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله در سایت « من نویسنده ام » کار بسیار ساده‌ای است. از بزرگترین مزایای کار کردن با سایت iWriter  در این است که شما می‌توانید با توجه به کیفیت کار خود پاداش دریافت کنید. این پاداش‌های شاید از نظر دلاری ارزش بالایی نداشته باشد، اما زمانی که به مجموع آن ها از نظر ریالی نگاه می‌کنید، به معنای واقعی کلمه متعجب خواهید شد. در صورتی تجربه کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله ندارید، شاید بتوان گفت که از بهترین سایت‌هایی که می‌توان با آن شروع کرد، این سایت می‌باشد، چرا که رابط کاربری به شدت ساده‌ای دارد.

medium.com

اگر شما از مقاله « روش کسب درآمد از یوتیوب چگونه است؟ » دیدن کرده باشید، می‌دانید که هرچه کاربران بیشتری از محتوای شما استفاده کنند، یوتیوب به شما درآمد بیشتر را خواهد داد. حال در حوزه وب انگلیسی نیز سایت medium.com یکی از سایت‌های بسیار مطرح است که از همین استراتژی استفاده می‌کند. زمانی که یک نفر یک محتوای جدید در آن بارگذاری می‌کند، به ازای میزان باز دیدی که دارد، از این سایت به درآمد کسب خواهد کرد. نکته بسیار جذاب استفاده از medium.com در این است که  سایت به عنوان یک اپ موبایلی بسیار معروف نیز شناخته می‌شود و افراد بسیار زیادی هر روزه مدت زمان بسیار زیادی را در آن صرف می‌کنند. از طرفی به این موضع توجه نمایید که یکی سایت medium.com در شبکه‌های اجتماعی مطرح مانند اینستاگرام مخاطبین قابل توجهی دارد. به همین دلیل است که افراد بسیار زیادی برای مطالعه مقاله به آن سر میزنند.

نوشتن مقاله در این سایت شاید خیلی راحت نباشد، اما نکته بسیار مهم آن توانایی پیشرفت افراد می‌باشد. زمانی که یک نویسنده در این سایت جایگاه بالایی کسب می‌کند، معمولا خارج از این سایت برای او پیشنهادات بسیار زیادی می‌باشد. از طرفی هر چه مخاطبین او بیشتر باشد و همچین فضای اجتماعی قوی‌تری خلق کند، کسب درآمد او به صورت نمایی افزایش پیدا می‌کند. به همین دلیل است که یک تولید کننده محتوای حرفه‌ای معمولا تمایل دارد که در این سایت نیز تولید محتوا انجام دهد. البته مجدد تاکید می‌کنیم کیفیت تولید محتوا در این سایت بالا است. شاید عضویت در این سایت به عنوان یک نویسنده کار سختی نباشد، اما خلق محتوا در این سایت چالش برانگیز خواهد بود.

نکته

کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله در سایت مدیوم زمانی برای شما جذاب خواهد بود که بتوانید هم زمان شبکه ارتباطی لینکدین خود را نیز گسترش دهید. به این موضوع توجه کنید یک سایت تولید محتوای همه جانبه باید بازدید بالایی نیز به همواره داشته باشد. در این صورت می‌توانید انتظار یک بازدهی معقول از آن را نیز داشته باشید. پرداخت درآمد شما در این سایت به صورت ماهانه انجام خواهد شد. به همین دلیل بهتر است که برای نقدینگی خود همیشه برنامه ریزی جانبی نیز انجام دهید.

medium.com

textbroker

یکی از سایت‌هایی که به جرات آن را می‌توان به عنوان بهشت برای تولید کنندگان محتوا معرفی کرد، سایت textbroker می‌باشد. با استفاده از این سایت کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله کار به شدت ساده‌ای خواهد بود. این سایت معمولا سخت‌ گیری زیادی برای تولید کنندگان محتوا نخواهد داشت و از طرفی کیفیت محتوای آن ها نیز آن چنان بالا نیست. البته دقت کنید که در این سایت تولید کنندگان محتوا با چندین سطح مختلف، میزان درآمد کاملا متفاوتی دارند.

به همین دلیل است شما به عنوان یک تازه کار می‌توانید روی قیمت استاندارد 0.05 دلار برای هر کلمه حساب کنید.به هر میزان که قدرت و مهارت شما در این سایت افزایش پیدا کند، به جرات می‌توان گفت که درآمد دلاری شما نیز به صورت نمایی افزایش پیدا می‌کند. کلید موفقیت در این سایت خوش قولی و کیفیت بالا می‌باشد. به همین دلیل است که افراد بسیار زیادی معمولا این سایت را به عنوان شروع کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله مد نظر قرار می‌دهند. زمانی که رزومه و تجربه آن ها بیشتر شد، به سراغ سایت‌های دیگر برای تولید محتوا می‌روند.

به این نکته توجه نمایید که یک تولید کننده محتوای حرفه ای معمولا در چندین سایت به صورت موازی کار می‌کند. از طرفی زمانی که شما تولید محتوای حرفه‌ای انجام می‌دهید، کارفرمایان پس از شناخت شما در این سایت‌ها با شما پیشنهاد همکاری خارج از سایت را نیز مطرح می‌کند. دقت کنید که این پیشنهاد از سمت بازرسین سایت نباشد، چرا که علاوه بر مسدود شدن اکانت شما برای همیشه امکان افتتاح حساب مجدد نیز نخواهد داشت. از طرفی بدهی آن ها به شما نیز غیر قابل پرداخت خواهد شد.

crowdcontent.com

یکی از سایت‌های بسیار جذاب برای درآمد دلاری با نوشتن مقاله، سایت crowdcontent.com می‌باشد. در این سایت شما می‌توانید بدون نیاز به حساب‌های بین المللی درآمد دلاری را تجربه کنید. چرا که تمامی پرداخت‌های آن ها به صورت رمز ارز و یا ویزا کارت می‌باشد. نکته بسیار جذاب سایت crowdcontent.com در این است که رابط کاربری ساده‌ای دارد و حتی اگر شما اطلاعات بسیار زیادی برای کار کردن با این سایت ندارید، به سادگی می‌توانید با صرف اندک زمانی کوتاهی اطلاعات بسیار زیادی به دست آورید. نکته بعدی که در استفاده از سایت crowdcontent.com باید به آن توجه نمایید، کیفیت بسیار بالای محتوا می‌باشد. زمانی که محتوای با کیفیت در این سایت تولید می‌کنید، سرعت رشد شما بسیار بالا خواهد بود.

crowdcontent.com

سخن پایانی

در این مقاله به صورت کامل و جامع در مورد کسب درآمد دلاری با نوشتن مقاله صحبت کردیم. البته چندین و چند سایت مطرح در این حوزه را نیز مورد بررسی قرار دادیم. نکته بسیار مهم استفاده کسب درآمد دلاری از طریق سایت‌های فریلنسری، تخصص و همچنین توانایی مذاکره کردن می‌باشد. در صورتی که شما بتوانید به درستی مذاکره کنید، اطمینان خواهید داشت که پروژه های شما به بهترین شکل ممکن تنظیم خواهد شد. از طرفی به این موضوع توجه نمایید که سایت‌های فریلنسری معمولا ارتباطات شما را محدود می‌کنند. بنابراین باید به فکر یک مسیر جایگزین برای خلق ارتباطات خود باشید. البته دقت کنید که بعد از کنار زدن سایت‌های فریلنسری احتمالا بد قولی در پرداخت و یا مشکلات دیگر نیز وجود دارد.

در نهایت به این موضوع توجه کنید که تولید محتوا در سایت‌های انگلیسی مانند سایت‌های ایرانی نیست و تولید کننده محتوا را یک متخصص کانتنت می‌دانند، به همین دلیل است که به نظر او اهمیت بسیار زیادی می‌دهند و از طرفی تمامی تلاش خود را به کار می‌گیرند که از اطلاعات را به بهترین شکل ممکن استفاده کنند. البته به این موضوع نیز توجه نمایید که یک تولید کننده محتوا می‌تواند به صورت مشاور بر طراحی پلن محتوایی عمل کند، اما نمی‌تواند در تمامی حوزه‌ها به صورت یک شخص متخصص تولید محتوای کاربردی انجام دهد.

نویسنده : امیر شادان پور

امیر شادان پور 😎 متخصص تولید محتوا « Content Marketing »و رپورتاژ نویسی پژوهشگر حوزه سئو و علاقه مند به تولید محتوای کاربردی و سئو شده، علاقه مند به حوزه تکنولوژی و دیجیتال مارکتینگ توانایی تولید محتوای تخصصی و ترجمه زبان انگلیسی مشغول همکاری با برترآموز😏

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *