هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود | ثبت نام
معرفی وب سایت های همکاری در فروش برتر آموز

معرفی وب سایت های همکاری در فروش

1401/06/19

یکی از راه‌هایی که معمولا به کسب و کارها برای افزایش درآمد پیشنهاد می‌شود این است که افراد از طریق سیستم همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ اقدام به فروش محصولات خود نمایند. خوب مسلما فروش از طریق سیستم همکاری در فروش برای شما مزایای زیادی را خواهد داشت که در ابتدا مسیر برای این که هنوز جامعه هدف خود را نشناخته‌اید می‌توانید از آن استفاده نمایید. البته ناگفته نماند که امروزه کسب و کارهای زیادی وجود دارند که از طریق این سیستم درآمد خوبی را کسب می‌کنند. البته ناگفته نماند که شما در سیستم چالش‌های خاص خود را دارید که باید خود را با آن مطابقت بدهید! در ادامه می‌خواهیم با شما راجع به موضوع معرفی وب سایت های همکاری در فروش صحبت کرده و نکات کاربردی را بیان نماییم. پس همراه من و برتر آموز باشید. اگر به دنیای دیجیتال مارکتینگ علاقه دارید پیشنهاد می‌شود قبل از هر چیزی آموزش دیجیتال مارکتینگ را مطالعه نمایید!

آنچه که شما در این مقاله می‌آموزید:

 • همکاری در فروش چیست؟
 • معرفی وب سایت های همکاری در فروش

همکاری در فروش چیست؟

قبل از این که بخواهیم راجع به معرفی وبسایت ها بپردازیم به توضیح مفهوم سیستم همکاری در فروش یا افیلیت مارکتینگ اشاره می‌کنیم.

حال سیستم همکاری در فروش چیست؟ فذض کنید شما یک فروشکاه اینترنتی هستید که هم در شبکه‌های مجازی مانند اینستاگرام و هم در سطح فضای وب فعالیت دارید اما متاسفانه هنوز به فروش مطلوب نرسیده‌اید. که خوب عدم کسب درآمد هم باید از زوایا و جهت‌های مختلف به خوبی بررسی شود تا شما بتوانید این مشکل را رفع نمایید. اما در کنار برطرف کردن مشکلات شما می‌توانید از روش‌های دیگری کسب درآمد داشته باشید یکی از این روش‌ها سیستم افیلیت مارکتینگ است.

برخی از وب سایت‌ها اعلام آمادگی کرده‌اند که می‌توانند این سیستم را پیاده سازی کنند. یعنی شما به عنوان فروشنده کالا چون هنوز اعتبار کافی برای جلب اعتماد مشتری را ندارید محصولات خود را از طریق فروشگاه X به دست مشتری می‌رسانید. فروشگاه X بستری را در اختیار شما قرار می‌دهد ، (مانند اختصاص دادن یک لندینگ تخصصی) شما محصولات خود را در آن درج می‌کنید و مشتری از شما خرید می‌کند. خوب در این قسمت تفاوت‌هایی وجود دارد. مشتری با شما ارتباط ندارد و شما اصلا اسم و آدرسی از آن نخواهید داشت. پول به طور مستقیم به حساب فروشگاه X واریز میشود و شما طی چند پرداخت از آنها دریافت می‌کنید و بابت این که فضایی برای فروش در اختیار دارید یک مبلغ کمیسیون را بابت فروش هر کالا به فروشگاه پرداخت می‌کنید و این به طور کلی این فلسفه را نمایش می‌دهد.

البته این سیستم همکاری در فروش را می‌توانید از دید دیگری نیز بررسی کرد. از طرف دیگر افرادی وجود دارند که سرمایه‌ی کافی برای راه انداری یک کسب و کار را ندارند و از طرفی می‌خواهند درآمد هم داشته باشند. خوب سیستم همکاری فروش این امکان را به این افراد می‌دهد که در ازای فروش هر محصول فروشگاه X  یک مبلغی را به عنوان کمیسیون دریافت کنند.

حالت اول:

طراحی یک لندینگ پیج مناسب برای افیلیت——-> اختصاص دادن یک لینک شخصی برای هر کاریر———> لینک درست کار کند و به سمت سایت شما هدایت شود.——-> پس از خرید موفق کاربر کمیسیون برای او در حساب کاربری اش لحاظ کنید.

حالت دوم:

ثبت نام در سیستم همکاری در فروش فروشگاه X——-> دریافت لینک اختصاصی از فروشگاه X———> بازدید کننده های شما بر روی لینک کلیک کنند——> لینک آن ها را به سمت سایت فروشگاه X هدایت کند و خرید انجام دهند.——-> تبریک!! کمیسیون خود را از فروشگاه دریافت کنید.

شاید فکر کنید که چرا باید کمیسیون به این سیستم پرداخت کنید یا برعکس به ازای فروش میلیونی تنها درصدی را دریافت نمایید؟ این نکته را توجه داشته باشید که راه اندازی و نگه داری یک وبسایت هزینه‌های خاص خود را دارد و جدا از این موارد کار کردن روی موارد سئو نیز هزینه بر است . اگر با این موضوع آشنایی ندارید حتما آموزش سئو را مطالعه نمایید.

معرفی وب سایت های همکاری در فروش

پس از کلی توضیح درباره‌ی سیستم همکاری در فروش حالا نوبت به معرفی بهترین وبسایت‌ها در این زمینه می‌رسد که شما با بررسی می‌توانید تعدادی از آنها را انتخاب کرده و به فعالیت و کسب درآمد خوبی بپردازید.

1. سایت دیجی کالا

دیجی کالا یکی از معتبرترین شرکت‌ها در زمینه وبسایت‌های همکاری در فروش می‌باشد که هر دو حالت فروش را شامل می‌شود. اگر شما فروشنده کالا هستید و می‌توانید اجناس تهیه نمایید می‌توانید از سیستم فروشنده شوید استفاده نمایید! به این صورت که به نام فروشنده در سایت ثبت نام می‌کنید. ثبت نام شما هم به نام فروشنده حقیقی و فروشنده حقوقی می‌تواند باشد حالا با توجه به نوع کسب و کارتان می‌توانید هر کدام از روش‌های ثبت نام را انتخاب نمایید! دی جی کالا یک پنل به نام کسب و کارتان در اختیار شما قرار می‌دهد که می‌توانید محصولات خود را درج نمایید. البته تیم تولید محتوای دیجی کالا کاملا روی این موضوع نظارت دارند و شما نمی‌توانید هر محصولی را با هر مدلی درج نمایید و یکسری استاندارد اولیه دارد. قبل از اینکه پنل به شما تعلق بگیرد. شما در یک وبینار آموزشی شرکت می‌کنید و به کلی راجع به تمامی موضوعات آگاه می‌شوید.

دی جی کالا به ازای هر سفارش درصد مشخصی را به نام کمیسیون و درصدی را به نام هزینه ارسال و پردازش از مبلغ کلی کم می‌کند که خوب شما در ابتدای فروش کاملا بر این مبالغ آگاه هستید و باید با توجه به کاهش این مبالغ قیمت گذاری نمایید!

سفارشات ارسالی را از طریق راه‌های مختلفی که دیجی کالا در اختیار شما قرار داده است به انبارهای تعیین شده ارسال می‌کنید و ارسال سفارش به دست مشتری وظیفه دیجی کالا است. البته این نکته را در نظر بگیرید که شما هیچ گاه از هویت مشتری‌ها آگاه نمی‌شوید!

شما با استفاده از این قابلیت می‌توانید در تمامی تخفیف‌ها و لیست پروموشن‌های دیجی کالا شرکت کرده و بازخورد خوبی را برای کالاهای خود دریاف نمایید.

تسویه حساب در دیجی کالا بر اساس میزان و حجم فروش شما در ماه در بازه زمانی 5 ، 10 ، 15 روزه به شماره حساب معرفی شما پرداخت می‌شود.

حالت بعدی این است که اگر شما سرمایه کافی ندارید و تامین کننده کالا نیستید دیجی کالا یک لینک اختصاصی برای هر کالایی در اختیار شما قرار می‌دهد که افراد اگر از طریق لینک معرفی شده شما از دیجی کالا خرید کنند شما درصدی را به نام پورسانت دریافت می‌کنید که این درصد پورسانت در سایت دیجی کالا مشخص شده است.

خوب طبیعتا دی جی کالا یکی از وبسایت‌های پر طرفدار و معروفی است که سالانه تبلیغات زیادی هم دارد و قطعا می‌تواند روی فروش شما تاثیر گزار باشد.

سیستم افیلیت مارکتینگ دیجی کالا برتر آمور

2. سایت تیمچه

تیمچه نیز یکی از فروشگاه‌های تقریبا جدید در زمینه همکاری در فروش است. این شرکت نیز قصد داشته تا بستری را فراهم کند تا تامین کننده‌های کالا بتوانند فروش خوبی را تجربه کنند. این شرکت نیز برای تامین کننده‌ها دو روش ثبت نام حقیقی و حقوقی قرار داده است که پس از تکمیل شدن مراحل یک پنل در اختیار شما قرار می‌گیرد تا با استفاده از آن به درج محصولات و سفارش گیری بپردازید!

زمانی که از سایت تیمچه سفارش دریافت می‌کنید باید آن را از روش‌های مطرح شده به انبارهای معرفی شده ارسال نمایید.

تیمچه نیز به ازای هر فروش از شما هزینه کمیسیون را دریافت می‌کند. که این هزینه از قیمت کل کالای شما کم می‌شود. و در نهایت در بازه زمانی 15 صورتحساب شما پرداخت می‌شود.

3. سایت میهن استور

میهن استور نیز یکی از وبسایت‌های خوب در زمینه فروش محصولات اینترنتی می‌باشد. این شرکت فعالیت خود را از سال 1391 شروع کرده است. بر اساس توضیحاتی که از وب سایت میهن استور منتشر شده است ، این شرکت سیستمی را برای شما فراهم کرده‌است که شما بعد از عضویت می‌توانید یک فروشگاه برای خودتون ایجاد کرده و بعد از ایجاد فروشگاه با روش‌های تبلیغاتی متفاوتی که در اختیار دارید می‌توانید محصولات رو تبلیغ کنید و بعد از هر فروش مبلغ مشخصی که از قبل تعیین شده به شما تعلق خواهد گرفت.

بلافاصله پس از عضویت شما می‌توانید فروشگاه خود را ایجاد کرده و با استفاده از روش‌های مختلف تبلیغات محصول را تبلیغ و به فروش برسانید.

تمامی امورات مانند انبارداری کالاها ، بسته بندی ، ارسال سفارش و پشتیبانی از مشتریان به عهده تیم میهن استور است. اگر امکانات لازم برای نگهداری کالا و سرمایه کافی برای ساختن یک فروشگاه را ندارید میهن استور بهترین گزینه برای شما است.

تسویه حساب در این سیستم به صورت فوری و لحظه‌ای صورت می‌گیرد و شما در هر لحظه می‌توانید صورتحساب خود را دریافت نمایید.

سیستم همکاری در فروش میهن استور برتر آموز

4. سایت شرکاء

در ادامه مقاله معرفی وب سایت های همکاری در فروش می‌خواهیم وبسایت شرکا یک وبسایت و بستری مناسب برای فروش کالاها و اجناس شما می‌باشد. این وبسایت همکاری تجاری شما در زمینه فروش لباس ، لوازم تله شاپینگ و نرم افزار در سراسر کشور می‌باشد. شما اگر قصد همکاری با این وبسایت را دارید می‌توانید از طریق گزینه ثبت نام این کار را انجام بدهید و وارد خانواده شرکا بشوید این شرکا ادعا دارد که موارد زیر را برای شما به عنوان فروشنده فراهم می‌کند تا تجربه فروش خوبی را داشته باشید!

 1. متنوع ترین سیستم از لحاظ کالا
 2. پایین ترین قیمت در بین کالاهای مشابه
 3. بالاترین پورسانت بین سیستم های فروش مشارکت
 4. کسب درامد بالا بدون صرف هزینه و داشتن امکانات
 5. بیش از 10 سال سابقه فروش و بازاریابی فروش مدیران مجموعه
 6. طراحی اختصاصی بنر و تصاویر تبلیغاتی برای همکاران ویژه و فعال
 7. امکان رهگیری لحظه به لحظه سفارشات ثبت شده از طریق پنل کاربری و مشتری
 8. پشتیبانی 24 ساعته از طریق ایمیل و تلفن و تیکت ( برای همکاران و مشتریا )
 9. تسویه حساب روشن و شفاف منظم هفتگی و لحظه ای به درخواست کاربر با سقف مشخص
 10. امکانات متنوع برای تنوع در نوع تبلیغات ( فروشگاهی – تصویری – تگرام و اینستاگرام و …)

شرکا ادعا دارد که فرقی ندارد شما صاحب فروشگاه بزرگ اینترنتی باشید یا اجناس خود را از طریق کانال‌های تلگرام می‌فروشید! در شرکا راه پولدار شدن برای شما فراهم است و تنها کافیست تمرکز خود را روی فروش قرار بدهید!

سیستم همکاری در فروش شرکاء برتر آموز

5. سایت می مارکت

یکی دیگر از سایت‌های خوب در زمینه فروش کالا و اجناس به صورت سیستم همکاری در فروش می مارکت نام دارد. این سازمان اولین سیستم همکاری در فروش را در ایران پیاده سازی کرده است. بیش از 5000 عنوان محصول روزانه در می مارکت به فروش می‌رسد. همکاری با می مارکت چه ویژگی‌هایی برای شما دارد؟

بیش از 7000 فروشنده در حال حاضر در می مارکت مشغول فعالیت هستند و این تعداد رضایت فروشنده‌ها را به خوبی نمایش می‌دهد.

برای سفارشات در حال ارسال 80 درصد مبلغ پورسانت فورا به حساب فروشنده واریز می‌شود. این موضوع یعنی این که نیازی نیست تا صبر کنید که سفارش به دست مشتری برسد تا پورسانت آن را دریافت کنید و به محض ارسال سفارش از انبار می مارکت ، پورسانت آن به حساب شما واریز می شود . واریز به حساب آنی در می مارکت جزو یکی از ویژگی‌های خوب می‌باشد.

پورسانت‌ها در می مارکت افزایشی هستند و حتی به مبلغ 50 درصد هم می‌رسد که این یعنی درآمد عالی!

بابت سفارش برگشتی و کنسلی می مارکت هیچ مبلغی را به عنوان جریمه از حساب فروشنده کسر نمی‌کند.

شما در می مارکت می‌توانید برای خود زیر مجموعه تعریف کنید و با معرفی زیر مجموعه‌ها درآمد جداگانه‌ای داشته باشید ، 15 درصد از درآمد زیر مجموعه‌های شما ، به حساب خودتان واریز خواهد شد . این 15 درصد از حساب زیر مجموعه کسر نشده و این مبلغ را می مارکت به عنوان پاداش به حساب شما واریز می‌کند. بنابراین علاوه بر افزایش درآمد دوستان خودتان نیز درآمد دارید!

6. سایت سبز گستر

سبز گستر نیز یکی از وب سایت های همکاری در فروش می‌باشد که بیش از 6 هزار نفر در این وبسایت مشغول به فعالیت هستند. یکی از ویژگی‌های خوبی که وب سایت سبز گستر به مشتری‌های خود ارائه داده است این است که شما می‌توانید تا 72 ساعت پس از تحویل محصولات آن‌ها را تست کنید و در صورت بروز مشکل با پشتیبانی وب سایت فروش سبزگستر تماس بگیرید.

شما می‌توانید با استفاده از فضایی که سبز گستر در اختیار شما قرار می‌دهد ، فروشگاه اختصاصی خودتان را با کمک این سرویس راه اندازی نمایید و از بین محصولات متنوع موجود گزینه‌های دلخواه را برای فروش انتخاب کنید ، محصولات مورد نظرتان را تبلیغ کرده و بفروشید تا  درنهایت پورسانت بالا فروش سبزگستر را به دست بیاورید.

ویژگی‌هایی که سبز گستر در خدمت شما قرار می‌دهد به شرح زیر است:

پشتیبانی اختصاصی

با تشکیل زیر مجموعه درآمد شما نیز افزایش پیدا می‌کند.

گارانتی 72 ساعته تست و تعویض کالاها

واریز 70 درصد پورسانت پس از ارسال محصول به مشتری

سخن آخر : 

سعی کرده‌ایم به طور کامل راجع به موضوع وب سایت های همکاری در فروش صحبت کرده و نکات کاربردی را بیان نماییم. توصیه می‌شود حتما حتی اگر درآمد هم دارید از این روش‌ها برای فروش و کسب درآمد بیشتر استفاده کنید! شما می‌توانید با تبلیغ در شبکه‌های مجازی مانند اینستاگرام هم به فروش خود کمک کنید که در محتوای آموزش اینستاگرام به خوبی راجع به آن توضیح دادیم. اگر تجربه‌ای در زمینه همکاری با هر یک از وبسایت‌های همکاری در فروش را دارید و یا شما وبسایت دیگری را می‌شناسید لطفا در قسمت کامنت با دوستان برتر آموزی به اشتراک بگذارید. ممنون از توجه شما برتر آموز.

نویسنده : تارا محمدزاده

تارا محمدزاده هستم دانشجوی کارشناسی ارشد هوش مصنوعی. در زمینه سئو ، تولید محتوا و دیجیتال مارکتینگ فعالیت میکنم. سابقه کاری در زمینه تولید محتوا و سئو موضوعات فناوری ، دیجیتال و... دارم. خوشحالم که از نوشته های من استفاده می کنید.

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *