هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ورود | ثبت نام
کسب درآمد دلاری از سئو

6 روش کسب درآمد دلاری از سئو در سال 2023

دسته بندی : سئو
1401/12/10

شما با مطالعه این مقاله می‌توانید علاوه بر آموزش نکات کسب درآمد دلاری از سئو، آموزش یک تیم سازی حرفه‌ای سئو نیز داشته باشید.

از طرفی  در رزومه قوی یک سئو کار، سئو سایت‌ در زبان انگلیسی می‌باشد.

سلام بر دنبال کنندگان سایت برترآموز 😃👋🏻 ، ما اومدیم با یک مقاله بسیار و جذاب و کاربردی در حوزه سئو. در این مقاله قرار است که راجب یکی از مهمترین ترندهای روز با شما صحبت کنیم. امروزه درآمده دلاری یک موضوع بسیار جذاب است که در بین اساتید مختلف صحبت آن زیاد تکرار می‌شود. به نظر شما راز کسب درآمد دلاری از سئو چیست؟ برخی به شما می‌گویند که فقط آموزش سئو تیم ما برای شما کسب درآمد دلاری در پی دارد. برخی دیگر ممکن است که به شما بگویند بدون ارتباطات این موضوع غیر ممکن است.

اما قبل ار شروع به آموزش روش‌هایی کسب درآمد دلاری از سئو باید به شما بگوییم که مهمترین مهارت شما زبان انگلیسی شما می‌باشد. شما باید ادبیات کار کردن با کارفرمای خارجی را داشته باشید. آموزش زبان انگلیسی زمانی برای شما کاربردی است که اصول اساسی گفت و گو را به شما آموزش دهد. در کنار آن برخی از آداب مهم در نگارش نامه و یا درخواست افزایش حقوق و… را نیز به شما آموزش دهد. اما این تمام ماجرا نیست. برخی از افراد با آموزش وردپرس و بدون داشتن زبان انگلیسی معادل درآمد دلاری، درآمد خواهند داشت.

پیشنهاد ما به شما این است که تا پایان این مقاله با ما همراه باشید، تا مهمترین نکات این حوزه را آموزش ببینید. قبل از شروع مقاله پیشنهاد ما به شما این است که سوالات و چالش‌های خود را در بخش کامنت‌ها با ما مطرح کنید. نگذارید که هیچ بخش از این مقاله برای شما گنگ و یا نامفهوم بماند.

سئو چیست؟

قبل از اینکه شما به دنبال آموزش روش‌های کسب درآمد دلاری از سئو باشید، باید درک مناسبی از سئو داشته باشید. در نگاه عوام سئو بهینه سازی یک سایت برای موتورهای جستجو می‌باشد. اما کلمه‌ی SEO مخفف عبارت Search Engine Optimization است. سئو یک مفهوم کیفی است که نمی‌توان آن را محدود به یک بخش کرد. به عنوان مثال ما سئوکارانی داریم که به صورت تخصصی روی بهبود فضای مجازی افراد فعالیت می‌کنند. درست که این افراد برای وب سایت افراد مطرح کاری نمی‌کنند، اما تعریف بهبود شبکه‌ سازی آن‌ها نیز همان تعریف سئو می‌باشد.

به این نکته توجه داشته باشید که سئوکاران معمولا یک مجموعه می‌باشند. اگر شما به فکر کسب درآمد دلاری از سئو می‌باشید، باید تیم خود را داشته باشید. در غیر این صورت ممکن است که شما نتایج مورد نظر خود را دریافت نکنید. به این نکته توجه داشته باشید که مهمترین و اصلی‌ترین رکن برای شما این است که تیم خود را متناسب با حوزه کاری خود طراحی کنید. به عنوان مثال اگر قرار است که شما سئو در حوزه وب انجام دهید، از یک مدل تحلیلگر رقبا استفاده خواهید کرد، اما اگر قرار باشد که در حوزه اینستاگرام مشغول فعالیت شوید، تحلیلگر رقبای شما سبک کاری بسیار متفاوتی خواهد داشت.

ما در ادامه به شما چند روش کسب درآمد دلاری از سئو را آموزش خواهیم داد. شما باید ابتدا در حوزه مورد نظر خود متخصص شوید. سپس باید تلاش خود را به کار گیرید تا یک تیم متخصص نیز جمع کنید. سپس درآمد دلاری از سئو برای شما کار سختی نخواهد بود. در نهایت به این موضوع توجه داشته باشید که سئو علمی است که هیچ وقت اشباع نمی‌شود. بلکه سطح فعالیت در آن و همچنین کیفیت کار در آن افزایش پیدا می‌کند.

سئو چیست؟

برترین روش‌های کسب درآمد دلاری از سئو در سال 2023

ما در این بخش به شما مهمترین روش‌های کسب درآمد دلاری از سئو را آموزش خواهیم داد. اما قبل از شروع به آموزش به دو نکته بسیار مهم توجه داشته باشید. اولین نکته این است که زمانی قرار است شما کسب درآمد دلاری از سئو داشته باشید، به این معنی است که شما باید در حوزه بین الملل کار کنید. فعالیت داشتن در حوزه بین الملل نیازمند این است که دانش خود را به روز نگه دارید و از طرفی به جزئیات توجه ویژه داشته باشید. نکته بعدی که شما باید به آن توجه داشته باشید، آداب کار در حوزه بین الملل است.

به عنوان مثال یکی از مهمترین نکاتی که شما باید به آن توجه داشته باشید، این است که زمان تحویل پروژه برای شما بسیار مهم است. اگر شما در تحویل پروژه خود خطا داشته باشید و به درستی روی جزئیات توجه کافی نداشته باشید. این موضوع به این معنی است که شما نمی‌توانید حضور مستمر در بازار بین الملل سئو داشته باشید. در نهایت آخرین نکته باید به آن توجه داشته باشید این است که، همانطور که کسب درآمد دلاری از سئو برای شما امکان پذیر است. مخارج و هزینه‌های شما نیز به صورت دلاری محاسبه می‌شود. این موضوع را برای هزینه‌های شخصی خود اشتباه نگیرید.

به عنوان مثال ممکن است که شما برای تبلیغات در یک سایت ایرانی معادل دلاری هزینه کنید و با اندکی تخفیف بتوانید قیمت را کمتر نیز بکنید. اما زمانی که قرار است در سایت‌های خارجی تبلیغات خود را منتشر کنید. ممکن است که با رفتار اندکی سختگیرانه‌تر مواجه شوید و از طرفی قیمت‌های دلاری نیز غیر قابل تعدیل باشد. در نتیجه قبل از قبول پروژه‌های دلاری سعی کنید که مخارج خود را یک بررسی داشته باشید. ببینید که این پروژه آیا برای شما منافع کافی را دارد و یا خیر.

1.    به کسب و کارهای کوچک بین المللی مشاوره سئو بدهید

زمانی که شما بررسی می‌کنید، سطح سئوکاران ایرانی در بین کشورهای دیگه یک سر و گردن بالاتر است. شما باید از این موضوع استفاده کنید و به سایت‌های خارجی مشاوره سئو بدهید. همین کاری بسیاری از آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ در ایران انجام می‌دهند. آن‌ها کلمات کلیدی مهم در سطح وب فارسی را بررسی می‌کنن. سپس به سراغ سایت‌های فروشگاهی و یا سایت‌های فروش خدمات در صفحات 5 به بعد می‌روند. در نهایت با آن‌ها تماس می‌گیرند و شروع به مشاوره دادن می‌کنند. شما نیز می‌توانید از همین تکنیک برای کسب درآمد دلاری از سئو استفاده کنید.

البته در این مسیر شما باید دو نکته توجه ویژه داشته باشید. اولین نکته این است که مشاوره دادن درست است که سرمایه اولیه بالایی نمی‌خواهد. اما آشنایی با اصول مذاکره و متقاعد سازی را لازم دارد. شما باید بتوانید در ارتباطات خود فرد را قانع کنید که خدمات سئو شما بهترین نیازی است که این کسب و کار نیاز دارد. البته در ابتدای فعالیت کاری خود ممکن است که نه زیاد بشنوید. ممکن است که چند روزی وقت بگذارید و حتی یک نفر نیز به شما پاسخ مثبت ندهد. اما استمرار شما به شما کمک می‌کند یک مسیر درست و جذاب پیدا کنید.

از طرفی به این نکته توجه داشته باشید که هر چه ارتباطات شما با افراد خارجی بیشتر شود. کسب درآمد دلاری از سئو برای شما کار بسیار ساده‌تری خواهد بود. نکته بعدی که شما باید به آن توجه کنید، نحوه پرداخت دلاری شما می‌باشد. در گذشته ممکن بود که برای این کار نیاز به فعالیت‌ گسترده‌ داشته باشید، اما امروزه با رمز ارزهای دلاری و همچنین قیمت ثابت می‌توانید چالش خود را به سادگی حل کنید. البته توجه داشته باشید که شما باید تمرکز خود را روی کیفیت مشاوره خود قرار دهید و نه افزایش نرخ‌های متوالی.

2.    برای کسب درآمد دلاری از سئو به دسته seo writer freelance بپیوندید

اگر شما تجربه فعالیت در حوزه سئو زبان فارسی را داشته باشید، می‌دانید که یکی از چالش‌های بسیار بزرگ پیدا کردن نویسنده ماهر و آشنا با سئو می‌باشد. شما ممکن است که تایپیست زیادی پیدا کنید، اما این افراد برای شما نمی‌توانند یک محتوای تخصصی تولید کنند. این موضوع در حوزه سئو خارجی نیز همیشه یک چالش می‌باشد. اگر شما با سئو آشنایی دارید و از طرفی یک مهارت جانبی نیز دارید، می‌توانید این دو را با هم ترکیب کنید و به عنوان یک seo writer freelance فعالیت داشته باشید. اگر شما عبارت « seo writer freelance » جستجو کنید.

سایت‌های بسیار زیادی را مشاهده خواهید کرد که این کار را انجام می‌دهند. البته توجه داشته باشید که این موضوع تمام ماجرا نیست و شما می‌توانید کسب و کار خود را ارتقاء دهید. به عنوان مثال شما می‌توانید برای کسب درآمد دلاری از سئو یک تیم سازی مرتبط داشته باشید. به عنوان مثال شما با شرکت‌های مختلف و سایت‌های مختلف قرار داد ببندید و تولید محتوای آن‌ها را قبول کنید. سپس یک تیم تولید محتوای داخلی داشته باشید و محتوای خود را به آن‌ها بدهید. شما به صورت ریالی پرداخت می‌کنید، اما به صورت دلاری درآمد خواهید داشت. این اختلاف قیمت برای شما بسیار سود ساز باشد.

البته برای درک بهتر و انجام درست این کار به شما پیشنهاد می‌کنیم که از مقاله « تیم‌سازی در پروژه‌‌های سئو به چه صورت است؟ » استفاده کنید. در این مقاله تمام تلاش ما بر این بوده است که شما درک درستی از حوزه سئو و تیم سازی داشته باشید. نکته بسیار مهم که باید به آن توجه داشته باشید، این است که بد قولی اعضاء گروه شما به پای شما نیز نوشته می‌شود. در این صورت شما نباید به هیچ وجه بی دقتی و یا کم توجهی به Time Line زمانی خود داشته باشید.

برای کسب درآمد دلاری از سئو به دسته seo writer freelance بپیوندید

3.    از سایت‌های فریلنسر برای دریافت پروژه سئو بین المللی استفاده کنید

همانطور که ما در ایران شرکت‌های بسیاری را داریم که به عنوان واسطه بین کارفرما و کارجو فعالیت می‌کنند. شما نیز می‌توانید از این موضوع استفاده کنید و به دنبال افرادی باشید که به کارفرما در سایت‌های خارجی فعالیت می‌کنند. برای پیدا کردن و همچین قبول پروژه‌های سئو در زبان انگلیسی و در نتیجه داشتن درآمد دلاری از سئو نیاز به یک رزومه قوی خواهید داشت. البته دقت کنید که رزومه ساختگی و جعلی با سرعت بسیار زیادی ساخته شناسایی می‌شود و می‌تواند زندگی شما را نابود کند. البته توجه داشته باشید که این همه ماجرا نیست.

شما برای پیدا کردن پروژه سئو زبان انگلیسی  از سایت‌های واسطه نیاز به یک پروفایل بسیار قوی می‌باشید. دقت کنید که افراد که پروژه سئو زبان انگلیسی به شما معرفی می‌کنند، معمولا دقت بسیار بالایی در این حوزه دارند و از طرفی نکته بسیار مهم آن این است که شما پروفایل خود را بر اساس پروفایل افراد موفق در این حوزه طراحی کنید و شبکه سازی قوی داشته باشید. به عنوان مثال زمانی که با تیم تحقیقاتی برترآموز با چند کارفرمای استرالیایی و چند کارفرمای پرتغالی صحبت می‌کند. یکی از شاخصه‌های بسیار مهم که توسط آن‌ها بررسی می‌شود، لینکدین شما می‌باشد.

اگر شما یک شبکه سازی قوی در حوزه لینکدین نداشته باشید، امکان دریافت پروژه توسط شما ممکن است کم شود. به این نکته دقت داشته باشید که امروزه برای رسیدن به کسب درآمد دلاری از سئو باید زیر ساخت قوی داشته باشید و استانداردهای خود را در سطح بین المللی بالا ببرید. در این صورت می‌توانید به یک نتیجه بسیار عالی و ایده‌آل دست پیدا کنید. در این بخش برای شما یک پیشنهاد بسیار مهم هم داریم. شما بهتر است که خود به عنوان کارفرما با چند نفر مصاحبه کنید تا نتیجه مورد نظر را به دست آوردید.

4.    برای کسب درآمد دلاری از سئو، ابزار شخصی سازی شده خود را به فروش برسانید

اگر شما یک سئو کار حرفه‌ای باشید، معمولا برای استفاده از بخش‌های مختلف در حوزه سئو از افزونه، پلاگین و انواع کدهای شخصی استفاده می‌کنید. شما ممکن است که برای یک پروژه هزینه قابل توجهی صرف کرده باشید تا یک ابزار اختصاصی برای کال تو اکشن هوشمند و یا پیدا کردن خطا در وردپرس طراحی کرده باشید. شما می‌توانید به عنوان مالک آن، خدمات خود را در سایت‌های فرینلنسری برای فروش بگذارید. البته به این موضوع توجه داشته باشید که بررسی جزئیات در این حوزه بسیار مهم است.

شما قبل از هر چیزی باید اطمینان داشته باشید که ابزار شخصی سازی شده شما قابل انتقال است و یا خیر. نکته بعدی که باید به آن توجه داشته باشید، سازگاری ابزار شما می‌باشد. فرض کنید که شما برای کسب درآمد دلاری از سئو اقدام به فروش یک کد شخصی سازی شده برای پلاگین Rank math کنید در صورتی که این ابزار شما برای پلاگین Yoast SEO می‌باشد. در این صورت ابزار شما غیر قابل استفاده می‌باشد و می‌تواند فروش آن برای شما عواقبی داشته باشد. البته توجه داشته باشید که این بخش ساده کار شما می‌باشد.

شما برای اینکه بتوانید به خوبی کسب درآمد دلاری از سئو یا بهتر است که بگوییم از ابزار خود داشته باشید. باید تلاش کنید که به خوبی ابزار خود را پرزنت و معرفی کنید. البته توجه داشته باشید که در این بخش افراد متخصص زیادی می‌باشند که می‌توانند به شما کمک کنند. شاید برای شما جالب باشد که بدانید، تیم‌های سئو و برنامه نویسی زیادی تحت این قالب با هم همکاری می‌کنند و از طرفی درآمد بسیار بالایی نیز دارند. اگر شما به دنبال کسب درآمد دلاری از سئو می‌باشید به تیم سازی فعال در این بخش فکر کنید.

5.    برای کسب درآمد دلاری از سئو به عنوان یک تحلیلگر سرچ کنسول فعالیت کنید

معمولا در حوزه سئو و همچنین در حوزه بازاریابی یکی از سخت‌ترین کارها تحلیل و بررسی سرچ کنسول می‌باشد. شما برای اینکه کسب درآمد دلاری از سئو داشته باشید، می‌توانید در این بخش به عنوان مشاوره سرچ کنسول و یا مشاور دیجیتال مارکتینگ سایت فعالیت کنید. البته توجه داشته باشید که شما باید تسلط بسیار بالایی روی سرچ کنسول و مفاهیم مرتبط با آن داشته باشید. از مزایای کار کردن با سرچ کنسول این است که شما می‌توانید بخش قابل توجهی از دانش خود را به صورت تجربی به دست آورید.

البته به این موضوع توجه داشته باشید که دانش آمار و تحلیل ریاضی شما هم مهم است و شما می‌توانید جزئیات بیشتری نیز در این مسیر به تحلیل خود اضافه کنید.  از طرفی شما دقت داشته باشید که ابزار تحلیل شما برای سرچ کنسول نیز بسیار مهم است. شما برای کسب درآمد دلاری از سئو باید ابزار ویژه آن را نیز تهیه کنید. برخی از افراد سعی می‌کنند که دانش خود را به صورت مقطعی و همچنین و به صورت فنی در این حوزه به کار گیرند. بخش سرچ کنسول یک سایت معمولا یک گنجینه بسیار با ارزش است. اما مشکل آن این است که سئوکاران نمی‌توانند به خوبی از آن استفاده کنند.

از طرفی به این موضوع دقت داشته باشید که برای ارائه خدمات عالی، باید روی بعد کیفیت و همچنین قیمت رقابتی نیز تمرکز کنید. امروزه در سایت‌های فریلنسری بسیار زیادی این خدمات با قیمت‌های گوناگون عرضه می‌شود. هرچه اعتبار و شبکه سازی شما در این حوزه رشد پیدا کرد می‌توانید قیمت دلاری خدمات خود را نیز افزایش دهید. سعی کنید که برای خدمات خود کف قیمت دلاری داشته باشید اما به هیچ وجه برای کسب درآمد دلاری از سئو سقف نداشته باشید. در این صورت همیشه در حال رشد خواهید بود.

6.    برای کسب درآمد دلاری از گوگل ادسنس استفاده کنید

در گذشته تنها شرکتی که شما را در سود تبلیغات خود شریک می‌کرد، یوتیوب بود. اما امروز شرکت‌های بسیار زیادی در این حوزه نیز از همین استراتژی استفاده می‌کنند.  اگر  شما در حوزه سئو و همچنین در حوزه وب فعالیت می‌کنید، قطعا با گوگل ادسنس آشنا می‌باشید. زمانی که سایت شما به نتایج برتر در حوزه‌های با ترافیک بالا دست پیدا می‌کند. گوگل ادسنس به شما پیشنهاد خواهد داد که در ازای نمایش تبلیغات در سایت شما به مبلغی را به شما پرداخت کند. ممکن است که این مبلغ به ازای هر کیک بین 5 سنت تا 10 دلار باشد. این موضوع بستگی به قدرت سایت شما دارد.

امروزه افراد بسیار زیادی می‌باشند که یک سایت ابزار محور و یا یک سایت محتوا محور تولید می‌کنند و سپس خود را به گوگل ادسنس معرفی می‌کنند تا در سایت آن‌ها تبلیغات دلاری ثبت شود. در این صورت با کار کردن روی  سئو سایت خود می‌توانند به کسب درآمد دلاری از سئو از سایت خود دست پیدا کنند. البته توجه داشته باشید که بهترین استراتژی این است که یک سایت در حوزه کم رقابت پیدا کنید و در آن حوزه شروع به فعالیت کنید. به این موضوع توجه داشته باشید که همانطور که کسب درآمد دلاری دارید، برخی هزینه‌های شما نیز به صورت دلاری خواهد بود.

البته کسب درآمد دلاری از سئو به روش گوگل ادسنس یک مقدار سخت و تخصصی می‌باشد. دلیل آن هم این است که شما به عنوان یک ایرانی به دلیل دسترسی نداشتن به حساب‌های بین المللی نمی‌توانید از برخی ویژگی‌های استفاده کنید. اما برای این موضوع نیز یک راه حل وجود دارد و آن هم این است که حساب خود را به صورت موازی در کشورهای حاشیه‌ای ایران ثبت کنید. در این صورت می‌توانید به یک بازدهی بسیار عالی دست پیدا کنید.

برای کسب درآمد دلاری از گوگل ادسنس استفاده کنید

کسب درآمد دلاری از سئو با استفاده از تکنیک‌هایی برنامه نویسی

همانطور که می‌دانید، امروزه یکی از بخش‌هایی که بسیار جذاب است و می‌تواند برای شما کاربردی باشد، برنامه نویسی است. برنامه نویسی معمولا بخش‌های بسیار متفاوتی دارد و هر کس با توجه به توانایی‌ هایی خود می‌تواند از آن بهره ببرد. نکته بسیار مهم آن در این است که با استفاده از یک استراتژی منسجم و همچنین منظم نیازهای رشته خود را پیدا کنید. زمانی که شما به دنبال کسب درآمد دلاری از سئو می‌باشید، باید تمام تلاش خود را به کار گیرید تا مهمترین الگوریتم‌های گوگل را بررسی نمایید. سپس بر اساس کارکرد آن ها شروع به طراحی ابزار نمایید. در برخی مواقع شما ممکن است که نیازهای کسب و کارهای خود را بدانید و بر اساس آن یک ابزار اختصاصی خلق کنید. در این صورت شما می‌توانید به سادگی ابزار خود از طریق سایت‌های خارجی به فروش برسانید.

شاید این موضوع برای شما عجیب باشد، اما امروزه تیم‌های برنامه نویسی و همچنین تیم‌های سئو بسیار زیادی به صورت مشترک فعالیت می‌کنند و تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند که با خلق محصولات مختلف برای پلاگین‌های متفاوت به کسب درآمد دلاری از سئو دست پیدا کنند. حتی برای از آن ها صرفا با شخصی سازی و یا تغییر زبان برخی از ابزار اقدام به خلق یک ابزار جدید می‌کنند. البته توجه کنید که این استراتژی با استراتژی شماره 4 کاملا تفاوت دارد. چرا که شما در این روش به دنبال بهینه سازی و شخصی سازی بر اساس نیاز دیگران می‌باشید و نه نیاز خودتان.

در بخش قبلی شما باید ابزار مورد نیاز خود را به دیگران نیز منتقل می‌کردید. در این روش شما در نقش یک تیم R&D ظاهر خواهید شد و با توجه به توانایی‌های خود باگ افزونه و یا ابزار دیگران را مورد بررسی قرار می‌دهید. از طرفی سرعت عمل و چابکی شما نیز بسیار مهم است. معمولا کسانی که در این حوزه به صورت لیدر عمل می‌کنند، بهترین و بالاترین بازدهی را به ثبت میرسانند. چرا که اولین شخص در این حوزه می‌باشد و شما نیز باید به دنبال بررسی نقاط ضعف مهمترین الگوریتم‌ها بعد از آپدیت بروید.

ایجاد سایت تحلیلی سئو

یکی از جذابترین استراتژی‌هایی که شما می‌توانید بواسطه آن کسب درآمد دلاری از سئو را تجربه کنید، ثبت سایت تحلیلی می‌باشد. البته لول و سطح این سایت تحلیلی به میزان توانایی شما، به میزان قدرت سرمایه گذاری شما و به میزان قدرت تخصصی تیم همکار شما بستگی دارد. در برخی مواقع افراد به دنبال خلق یک استراتژی بسیار جذاب و کاربردی به واسطه فروش دانش خود در حوزه سئو می‌باشند. این روش ممکن است که برای همه امکان پذیر نباشد و نیاز به یک تیم خبره خواهد داشت. اولین و مهمترین موضوعی که قبل از کسب درآمد دلاری از سئو در این روش باید به آن توجه کنید، داشتن قدرت زبان انگلیسی در سطح بالا برای برقراری ارتباط می‌باشد. اگر قرار است که یک استراتژی بسیار کاربردی و جذاب در این حوزه خلق کنید، لازم است که محتوای تخصصی سایت، توسط شما به ایده پردازی شود.

‌در این صورت می‌توانید اطمینان کسب کنید که آهسته و پیوسته به سمت بالا حرکت می‌کنید. نکته بعدی که در ایجاد سایت تحلیلی سئو باید مد نظر قرار دهید، استفاده از یک متخصص کانتنت آشنا و آگاه به زبان انگلیسی می‌باشد. به صورت کلی کار کردن به صورت قوی در حوزه وب انگلیسی بسیار متفاوت می‌باشد و شما باید تمام تلاش خود را به کار گیرید تا با استفاده از یک استراتژی منسجم و منظم به یک جمع بندی بسیار قوی دست پیدا کنید. به همین دلیل است که صرفا قرار دادن یک سری متون انگلیسی معنادار در کسب و کار شما جذاب نمی‌باشد و شما باید تمام تلاش خود را به کار گیرید تا با یک استراتژی منظم و سازماندهی شده بهترین محتوای قابل استفاده را در سایت خود قرار دهید.

البته کسب درآمد دلاری از سئو برای چنین سایت‌هایی کار سختی نخواهد بود، اما تا زمانی که اسکیل پذیر باشند. معمولا این سایت‌ها در زمان‌ شروع کار خود با ارائه مشاوره‌های رایگان و یا پولی به هدف خود دست پیدا می‌کنند. اما اگر رشد آن ها متناسب با توانایی و همچنین سرمایه گذاری مناسب نباشد، معمولا بازدهی آن ها متوقف می‌شود، چرا که رقبای آن ها کیفیت بالاتری در خدمت ارائه میدهند.

سخن پایانی

ما در این مقاله به صورت کامل و جامع در مورد روش‌های کسب درآمد دلاری از سئو صحبت کردیم. به این نکته توجه داشته باشید که شما زمانی می‌توانید از سئو کسب درآمد دلاری داشته باشید که در ایران نیز یک کسب درآمد ریالی حداقلی داشته باشید. شما باید در یک حوزه به عنوان متخصص ورود کنید و کسب درآمد دلاری از سئو را تجربه کنید. در غیر این صورت ممکن است که به نتایج خود آنگونه که دوست دارید، نرسید و صرفا یک هزینه دلاری قابل توجه انجام دهید. البته برخی از سئوکاران روش‌های دیگری نیز برای کسب درآمد دلاری از سئو دارند.

ممکن است که این روش‌ها برای شما اندکی سخت باشد، چه که حوزه کاری آن‌ها بین رشته‌ای می‌باشد. به عنوان مثال برخی از سئو کاران در حوزه برنامه نویسی فعالیت دارند و به عنوان یک سئوکار تکنیکال اقدام به کد نویسی در این حوزه می‌کنند. و یا برخی دیگر سئوکاران در حوزه بیگ دیتا فعالیت دارند و با خرید این اطلاعات و تبدیل آن دیتای قابل استفاده برای دیجیتال مارکتینگ از آن استفاده می‌کنند.

البته توجه داشته باشید که این موضوع بستگی به توانایی شخصی شما دارد و این که تا چه میزان خلاقیت دارید.  خوشحال می‌شویم که در بخش کامنت‌ها نظر خود را با ما مطرح کنید و بگویید که به شما چگونه می‌توان به کسب درآمد دلاری از سئو در کوتاه مدت دست پیدا کرد؟ از طرفی اگر دوست دارید که آموزش تخصصی درآمد دلاری به صورت رایگان نیز برای شما تهیه کنیم، می‌توانید حوزه فعالیت مورد نظر خود را در بخش کامنت‌ها با ما مطرح کنید.

نویسنده : امیر شادان پور

امیر شادان پور 😎 متخصص تولید محتوا « Content Marketing »و رپورتاژ نویسی پژوهشگر حوزه سئو و علاقه مند به تولید محتوای کاربردی و سئو شده، علاقه مند به حوزه تکنولوژی و دیجیتال مارکتینگ توانایی تولید محتوای تخصصی و ترجمه زبان انگلیسی مشغول همکاری با برترآموز😏

نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *